Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków ONLINE. Mieli błyszczeć, ale zawodzą. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Zagłębie - Wisła LIVE! Mieli błyszczeć, ale zawodzą
Zagłębie - Wisła LIVE! Mieli błyszczeć, ale zawodzą Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków ONLINE. Te drużyny regularnie zawodzą kibiców w efekcie czego zajmują odpowiednio czternaste i trzynaste miejsce. Która akurat dzisiaj przełamie niemoc? Relacja LIVE od godziny 17:30.

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków ONLINE

Niewykluczone, że w przerwie zimowej u jednych i drugich dojdzie do zmiany trenera. Dariusz Żuraw i Adrian Gula rozpoczęli pracę w tym samym momencie, przed sezonem, lecz póki co nie mają za bardzo czym się pochwalić. Miedziowi niedawno odpadli z Pucharu Polski, zaś Biała Gwiazda w ligowej tabeli ogląda plecy nawet przeciętnie punktującej Cracovii, którą dała radę pokonać w derbach.

Zagłębie na przełamanie w ekstraklasie czeka od... 25 września. W tym czasie przegrało sześć razy i ledwie dwa dzieliło się punktami. To obecnie najgorsza seria.

W przypadku Wisły mówimy o załamaniu po wygranych derbach. Drużyna wprawdzie - nie bez problemów - awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski, ale w lidze ostatnio zanotowała dwie porażki i remis z przedostatnią Wartą Poznań.

Adrian Gula, trener Wisły Kraków: - Oczekujemy Zagłębia z drugiej połowy meczu z Lechem. Każdy mecz ma jednak swoją historię. Wierzę, że podejście i zaangażowanie z naszej strony stworzy sytuacje na połowie przeciwnika. Mamy informacje o rywalu. Graliśmy z nimi w pierwszej kolejce i z tego też można wyciągnąć wnioski jeśli chodzi o taktykę. Wierzę, że będziemy dobrze przygotowani i będziemy skuteczni w wykonywaniu naszego planu.

Przypuszczalne składy na mecz Zagłębie - Wisła:
Zagłębie: Hładun - Chodyna, Simić, Pantić, Wójcicki - Żubrowski, Poręba, Starzyński, Daniel, Żivec - Zajic.
Wisła: Kieszek - Gruszkowski, Szota, Frydrych, Hanousek - El Mahdioui, Hugi, Żukow, Savić, Młyński - Brown Forbes.

Nie zagrają w meczu Zagłębie - Wisła:
Zagłębie: Baszkirow, Oko, Balić, Soler, Bieszczad
Wisła: Błaszczykowski, Uryga

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Zagłębie 3:0 (Ekstraklasa, 26.07.2021)

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. Komentuje duet Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24 - zapraszamy!

EKSTRAKLASA w GOL24

PKO Ekstraklasa. Piłkarska jesień dobiega końca. Nie wszyscy piłkarze będą ją dobrze wspominać. Kilku znanych graczy przez całą rundę nie znalazło pracodawcy, inni rozwiązali umowy w trakcie rozgrywek. Kto widnieje na liście bezrobotnych? Przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu