Medale kolarzy

Rozegrano pierwszą eliminację Pucharu Tarnowa w kolarstwie górskim. Na starcie stanęło kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników z klubów z całego kraju. Najlepsi okazali się zawodnicy Opteksu Opoczno, którzy w niemal wszystkich kategoriach wiekowych stawali na najwyższym podium. W związku z tym, że w zawodach nie wystartowali kolarze Iskry Głogoczów i GOKiS Siepraw honoru krakowskiego kolarstwa bronili zawodnicy Cracovii i RMF FM. W kategorii elita 2. miejsce zajął Tomasz Ziembla z Cracovii, wśród dziewcząt w kategorii 10-latków druga była Patrycja Lewandowska z RMF FM, a w kategorii 17-latek na 3. miejscu uplasowała się Agnieszka Natkaniec z Cracovii. (PAN)