Medale Osieczan

PAN
W wyścigu zawodniczek urodzonych w 1995 roku na dystansie 2 km stylem klasycznym Maria Skałka z Osieczan zajęła 2. miejsce, na tym samym dystansie w kategorii zawodniczek o rok starszych triumfowała Urszula Łętocha z Osieczan. W gronie chłopców (rocznik 1996) 4. był Maciej Łętocha z Osieczan, a 5. Mateusz Siatka z Wiśniowej. W punktacji drużynowej Wiśniowa sklasyfikowana została na ósmym, a Osieczany na dziewiątym miejscu.

W Obidowej rozegrane zostały wojewódzkie zawody w biegach narciarskich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Dominowali biegacze z Podhala, ale w czołówce byli także reprezentanci LKS Osieczany i LKS Wiśniowa.

Wśród gimnazjalistek 5. lokatę zajęła Małgorzata Irzyk, a 6. Jolanta Szwarnóg (obie Wiśniowa). Wśród gimnazjalistów 5. był Krzysztof Januszewski z Osieczan. W klasyfikacji drużynowej Wiśniowa była 8., a Osieczany 16. (PAN)