Medaliści ze Skawiny

PAN
W stawce 116 zawodniczek i zawodników podopieczni Marcina Kuflowskiego wywalczyli trzy medale. W konkurencji na zapis maksymalny chłopców trzecie miejsce zajął Grzegorz Sikorski startujący w parze z Łukaszem Kostkiem z Jockera Oświęcim. Wśród dziewcząt w tej samej konkurencji srebro wywalczyły Inga Wądrzyk i Kamila Wesołowska. Ta sama dwójka zawodniczek ze Skawiny zajęła drugie miejsce w konkurencji punktów meczowych. W klasyfikacji klubowej wygrała MDK MOSM Bytom, CKiS Skawina zajęło czwartą lokatę. W klasyfikacji województw wygrało śląskie przed wielkopolskim i małopolskim.