Medalowy występ niepołomickich kickbokserów w mistrzostwach Polski w Kłodzku [ZDJĘCIA]

Jerzy Filipiuk
Kickboxing. Trzy medale zdobyli reprezentanci Klubu Target Muaythai Niepołomice, podopieczni trenera Arkaduusza Małka, podczas I Mistrzostw Polski WKN (World Kickboxing Network), które odbyły się w Kłodzku.

Najmłodsza zawodniczka Targetu, Nadia Małek, startująca w formule kick light U-13, sięgnęła po złoto w kat. do 42 kg, wygrywając walki przed czasem. Senior Patryk Chudziak, rywalizujący w 64 kg, wywalczył srebrny medal w K1 i brązowy w formule low kick.

W Kłodzku odbył się także Puchar Burmistrza Kłodzko, w którym walczył senior Przemysław Bogacz. W kat. 75 kg w dwóch formułach zajął drugie miejsca.

Dodatkową atrakcją dla dzieci były walki: kaliaki, kopanie w tarcze na czas i tor przeszkód: Oto medalowe zdobycze niepołomiczanek w rywalizacji U-13: Natalia Plichta (42 kg): po dwa złota i srebra w kopaniu na czas i na torze przeszkód oraz srebro i brąz w kaliaki; Aleksandra Kaliszka (35 kg): dwa złota na torze przeszkód, srebro i brąz w kaliaki oraz brąz w kopaniu na czas kopanie na czas.