MENEDŻER ROKU MAŁOPOLSKI 2022. Na zgłoszenia czekamy tylko do 24 maja!

DMA
Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie Menedżer Roku Małopolski 2022. To konkurs tak wyjątkowy, jak niezwykli są menedżerowie, którzy w tym niełatwym czasie – m.in. pandemii koronawirusa, wojny w Ukrainie, gwałtownie zmieniających się technologii oraz sztucznej inteligencji szybko wkraczającej w świat firm - budują siłę i etos małopolskich przedsiębiorstw.

I etap - zgłaszanie kandydatur oraz wypełnianie wniosków - rozpoczął się 18 kwietnia a trwać będzie do 24 maja. W II etapie - od 25 maja do 6 czerwca - zostanie przeprowadzona weryfikacja zgłoszonych wniosków oraz wyłonienie nominowanych. Zwycięzców, najlepszych małopolskich menedżerów, uhonorujemy podczas tradycyjnego Forum Przedsiębiorców!

Menedżer Roku Małopolski 2022 – świetni fachowcy

W konkursie tym uhonorujemy tych menedżerów, którzy codzienną pracą budują ekonomiczny potencjał małopolskich firm. Tylko bowiem dzięki ich osiągnięciom w zarządzaniu, co trzeba bardzo mocno podkreślić, rośnie zamożność nie tylko Małopolski, ale także nas, jej mieszkańców.

Menedżer Roku Małopolski 2022 to konkurs wyjątkowy i z tego powodu, że jego Kapituła, złożona z najlepszych ekspertów, naukowców, przedsiębiorców oraz samorządowców, wnikliwie oceniać będzie nie tylko dokonania ekonomiczno-finansowe menedżerów w 2022 roku, ale także działania mniej wymierne - ich zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności. I to właśnie sprawia, że specjalne statuetki Menedżer Roku Małopolski, będą tak cenne.

Do konkursu można zgłosić tych menedżerów, którzy nie tylko skutecznie zarządzają firmą - sprawiając, że przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija - ale przestrzegają jednocześnie zasad etyki, przepisów prawa oraz reguł zdrowej konkurencji.

Organizatorzy konkursu wraz z Kapitułą wybiorą Menedżerów Roku w trzech kategoriach:

 • Duża firma - zatrudniająca od 250 osób,
 • Średnie Przedsiębiorstwo - zatrudniające od 50 do 249 osób,
 • Mikro i Małe Przedsiębiorstwo - zatrudniające do 49 osób.

Laureatem prestiżowej nagrody zostanie ten menedżer, który w minionym roku może pochwalić się największą skutecznością w zarządzaniu firmą, osiągnął świetne wyniki ekonomiczne, wykazywał wrażliwość na potrzeby społeczne oraz wspierał lokalne inicjatywy.

Wyboru laureatów, na podstawie nadesłanych formularzy zawierających opis osiągnięć kandydata, dokona Kapituła Konkursu:

 • dr hab. MARIA URBANIEC,
  kierownik Katedry Przedsiębiorczości i Innowacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego;
 • JÓZEF GAWRON,
  wicemarszałek Województwa Małopolskiego;
 • dr hab. dr h.c. PIOTR BUŁA,
  prof. UEK, prorektor ds. Projektów i Współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie;
 • dr KRZYSZTOF KASZUBA,
  prezes Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Rzeszowie;
 • JUSTYNA ZAJĄC-WYSOCKA,
  przewodnicząca Zarządu Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
 • RENATA DEPTAŁA,
  dyrektor Regionu Małopolskiego Banku Gospodarstwa Krajowego;
 • RAFAŁ KULCZYCKI,
  dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie;
 • MACIEJ KWAŚNIEWSKI,
  redaktor naczelny "Dziennika Polskiego" i "Gazety Krakowskiej";
 • JUSTYNA HERNAS,
  dyrektor Wsparcia Sprzedaży Polska Press Grupa.

Kto może zostać Menedżerem Roku Województwa Małopolskiego 2022?

W naszym konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, spełniająca łącznie podane poniżej warunki:

 • właściciel lub osoba zarządzająca (powołanie przed 31 grudnia 2019 roku) przedsiębiorstwem lub jego oddziałem, albo wybranym aspektem działalności gospodarczej danego przedsiębiorcy wyodrębnionym w jego strukturze organizacyjnej (np. Dyrektor Marketingu, Dyrektor Reklamy lub innego Pionu) lub prowadząca działalność gospodarczą indywidualnie lub w spółce cywilnej, lub w innej formie prawnej, o ile przedsiębiorstwo  prowadzi działalność na terenie województwa małopolskiego i tu też rozlicza podatki z całości swoich dochodów;
 • wyróżniająca się etyczną postawą, postępująca zgodnie z zasadami współżycia społecznego;
 • zgłoszona poprzez formularz zgłoszeniowy on-line na stronie www.dziennikpolski24.pl/mr, www.gazetakrakowska.pl/mr lub menedzerroku.pl/malopolskie, poprzez osobiste zgłoszenie się kandydata lub nominację osoby trzeciej (do 21 maja);
KLIKNIJ
aby zgłosić kandydata
do konkursu MENEDŻER ROKU 2022
 • wyrażająca zgodę na przystąpienie do Konkursu. Warunek ten zostanie spełniony, jeśli nominowani do 24 maja doręczą prawidłowo wypełnioną i podpisaną ankietę na adres: Polska Press Sp. z o.o. Oddział Kraków, ul. Zabłocie 43A, 31-701 Kraków lub wypełnią ankietę w postaci formularza online dostępnego pod adresem: www.menedzerroku.pl/malopolskie, www.dziennikpolski24.pl/mr lub www.gazetakrakowska.pl/mr
KLIKNIJ
aby zgłosić swoją kandydaturę
do konkursu MENEDŻER ROKU 2022

Jakie osiągnięcia Kapituła Konkursu będzie brała pod uwagę, oceniając nominowanych kandydatów?

Celem konkursu jest uhonorowanie najlepszych menedżerów województwa małopolskiego, a więc tych, którzy w 2022 roku osiągnęli spektakularne wyniki, a ponadto:

 • wykazali się największą skutecznością w zarządzaniu firmą, co przełożyło się na jej szybki rozwój,
 • są cenieni przez zespół oraz przez lokalne środowisko biznesowe,
 • działają etycznie, przestrzegając zasad prawnych i reguł zdrowej konkurencji,
 • wykazują wrażliwość na potrzeby społeczne, tj. prowadzą działalność charytatywną i wspierają lokalne inicjatywy, szeroko stosują w praktyce działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Informacji o akcji udziela:

Strefa Biznesu: Przedsiębiorców czeka prawdziwa rewolucja z KSeF

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski