Miechów. Najcelniej strzelali Motocykliści. Zdobyli puchar prezesa i splendor

(WOJ)
Wiesław Jajkiewicz instruuje drużynę dziewcząt
Wiesław Jajkiewicz instruuje drużynę dziewcząt Fot. Zbigniew Wojtiuk
Na strzelnicy w „Kocich Dołach” odbył się turniej strzelecki o puchar wiceprezesa miechowskiej LOK Wiesława Jajkiewicza. Przybyło 60 osób, nie licząc kibiców.

W zawodach uczestniczyło 14 drużyn trzyosobowych. Rywalizacja odbywała się w kategorii indywidualnej i zespołowej.

Indywidualnie najlepszy był Sebastian Krupa, inkasując 45 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Zbigniew Szwaja, który „wystrzelał” 44 pkt. Trzeci był Damian Sobczyk z taką samą liczbą punktów.

W kategorii zespołowej wygrała drużyna „Motocykles” w składzie Andrzej Jóźwik, Jacek Nowakowski i Damian Sobczyk. Drudzy byli „Alarmowcy” (Ireneusz Patyk, Piotr Sopel, Paweł Górnik), natomiast trzecie miejsce przypadło „Rezerwistom” (Zbigniew Oleksy, Waldemar Wolny, Janusz Jurkowski). Na dalszych pozycjach uplasowała się drużyna o nazwie „Olin” (Zbigniew Szwaja, Maksym Ogonowski, Magdalena Wojtaś) oraz reprezentanci miechowskiego LOK w składzie Eryk Dźwigała, Maksymilian Narewicz i Sebastian Krupa.

Organizację zawodów i sędziowanie wzięli na siebie Stanisław Niedbał, Jerzy Kowar, Jan Rusek, Lesław Nowak i Adam Krupa.