Mieszana wygrana

Udział w nim wzięło 10 zespołów, które w pierwszej fazie rywalizowały systemem każdy z każdym w dwóch grupach. Zdobywcy dwóch czołowych miejsc w poszczególnych grupach walczyli następnie o pozycje 1-4. W spotkaniu o trzecie miejsce duet Janusz Basta - Dawid Ptak pokonał 12-6 parę Sławomir Bagnicki - Tomasz Ćwiok. W pojedynku finałowym mieszana para Agata Mróz - Grzegorz Skowroński zwyciężyła natomiast 12-8 duet Wojciech Stono - Paweł Tyński.

Siatkówka plażowa

W minioną, słoneczną niedzielę na obiektach sportowych w Ostrowie nad Dunajcem rozegrany został organizowany przez Tarnowskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej oraz Ognisko TKKF "Dunajec" w Ostrowie Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej "Ostrów 2000".
 Kolejność na dalszych miejscach: 5-6. Agnieszka Kiełbusiewicz - Marcin Ciępka i Dawid Kaleta - Krzysztof Surman, 7-8. Anna Drzazga - Diana Pacana i Sławomir Batko - Marek Siedlik, 9-10. Marcin Drelicharz - Mateusz Gajda i Witold Jagiełło - Kamil Kądzielawa.
 Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali ufundowane przez organizatorów pamiątkowe puchary.