Milan znowu bezradny

(FIL)
Włochy. AC Milan doznał już dziesiątej porażki w obecnych rozgrywkach ligowych. Tym razem na boisku Udinese 0:1. Sezon w lidze ma praktycznie stracony.

Goście z San Siro ani razu nie potrafili pokonać... 17-letniego bramkarza Simone Scufetta. A gola strzelił im 36-letni Antonio Di Natale. To jego dwunaste trafienie w meczach z Milanem.

W Udinese znowu nie wystąpił Piotr Zieliński. Cały mecz siedział na ławce rezerwowych. Wcześniej zagrał w 8 meczach ligowych. Łącznie... 74 minuty.

Juventus pokonał w Tury­nie Fiorentinę (z grającym od 65 minuty Rafałem Wolskim) 1:0. Obrońca tytułu nie zaznał porażki od 20 października 2013 r.

Wyniki

Udinese – Milan 1:0 (0:0), Di Natale 67; Cata­nia – Cagliari 1:1 (0:0), Bergessio 62 – Vecino 53; Laz­io – Ata­lan­ta 0:1 (0:0), Mo­ralez 60; Bologna – Sas­suolo 0:0, Ju­ventus – Fiorentina 1:0 (1:0), Asa­moah 42; Parma – Hellas 2:0 (1:0), Biabia­ny 20, Schelotto 90+2; Sampdoria – Livorno 4:2 (0:2), Kris­ti­c­ić 49, Ceccherini 53 s., Chuka 68, Gab­bia­dini 78 – Mba­ye 19, 27; Chievo – Ge­noa 2:1 (1:0), Palo­s­chi 5 k. i 90+3 k. – Gilardino 88; Inter – Torino 1:0 (1:0), Pa­lacio 30. Po zamknięciu numeru: Napoli – Roma.

1. Juventus 27 72 63–19

2. AS Roma 25 58 49–11

3. Napoli 26 52 51–29

4. Fiorentina 27 45 45–30

5. Inter 27 44 44–29

6. Parma 26 43 41–29

7. Hellas 27 40 43–44

8. Lazio 27 38 34–35