Miłe złego początki

BK
MKS Trzebinia/Siersza - Fablok Chrzanów 2-1 (0-1). Bramki: Smoleń 55, Kopiec 62 - Sęk 10. Sędziował Dariusz Pokwiczał z Olkusza. Widzów 150

Finał PP w Podokręgu Olkusz

MKS: K. Kasprzyk - Niedbała (46 Rolka), Dąbek, Klimek, Mrozek - Wolak, Stojewski, Ziarnik, Jędrzejczyk (46 Kopiec) - Szabat, Mencel (46 Smoleń).
   Fablok: Gielarowski - Klinkosz, Oczkowski, Szafran, Broniek - Jazowski, Kijak, Pokojski (80 Żmuda), Antonik - M. Kania, Sęk.
   Spotkanie w Okleśnej zaczęło się po myśli Fabloku, który w 10 min objął prowadzenie. Po centrze Jazowskiego ładnym strzałem z półobrotu popisał się Sęk, posyłając piłkę tuż przy słupku. Tuż przed przerwą świetną okazję zaprzepaścił Antonik, który fatalnie chybił z 6 metrów. Rywale najgroźniejszą sytuację stworzyli sobie w 20 min, gdy po główce Klimka bramkarz Fabloku uchronił swój zespół przed utratą gola.
   Po przerwie bliski podwyższenia wyniku był Sęk, który zdecydował się na uderzenie w krótki róg, chociaż lepiej by zrobił, gdyby podał do stojących bez opieki partnerów. Za chwilę zobaczyliśmy kopię tej akcji po drugiej stronie boiska, z tym że Smoleń przymierzył lepiej i trzebinianie cieszyli się z wyrównania. Chwilę później znów mieli powody do radości, gdy Kopiec z 3 metrów skierował piłkę do siatki. Na nic zdały się protesty chrzanowian, twierdzących, że był on na spalonym.
   Zwycięska drużyna otrzymała puchar, który wręczył jej prezes Podokręgu Olkusz Józef Cichoń. (BK)