Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW -...

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - NIEDZIELA 12.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, ONLINE

jg

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Anita Włodarczyk, Berlin 2018

Anita Włodarczyk, Berlin 2018 ©fot. Paweł Relikowski

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - NIEDZIELA 12.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, ONLINE
Anita Włodarczyk, Berlin 2018

Anita Włodarczyk, Berlin 2018 ©fot. Paweł Relikowski

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - NIEDZIELA 12.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, ONLINE



9.05 - maraton, finał, kobiety (Izabela Trzaskalska)

10.00 - maraton, finał, mężczyźni (Błażej Brzeziński, Arkadiusz Gardzielewski, Mariusz Giżyński, Artur Kozłowski, Yared Shegumo, Henryk Szost)


19.10 - skok o tyczce, finał, mężczyźni (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski)

19.30 - rzut młotem, finał, kobiety (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)

19.30 - 4x100 m, kwalifikacje, kobiety (reprezentacja Polski)

19.50 - 4x100 m, kwalifikacje, mężczyźni (reprezentacja Polski)

20.05 - trójskok, finał, mężczyźni

20.15 - 3000 m z przeszkodami, finał, kobiety

20.35 - 1500 m, finał, kobiety (Sofia Ennaoui, Angelika Cichocka)

20.55 - 5000 m, finał, kobiety (Paulina Kaczyńska, Katarzyna Rutkowska)

21.20 - 4x100 m, finał, kobiety (ew. reprezentacja Polski)

21.35 - 4x100 m, finał, mężczyźni (ew. reprezentacja Polski)

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce Berlin 2018 - AKTUALNA TABELA MEDALOWA



Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - NIEDZIELA 12.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, ONLINE

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo