Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW -...

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

jg

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

©fot. Paweł Relikowski

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE
Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

©fot. Paweł Relikowski

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - piątek, 10 sierpnia

10.00 - rzut młotem, kwalifikacje A, kobiety (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)
10.50 - siedmiobój (skok w dal), kobiety
11.15 - skok o tyczce, kwalifikacje, mężczyźni (Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski)
11.25 - 200 m, kwalifikacje, kobiety (Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)
11.30 - rzut młotem, kwalifikacje B, kobiety (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)
12.00 - 1500 m, kwalifikacje, kobiety (Sofia Ennaoui)
12.25 - 3000 m z przeszkodami, kwalifikacje, kobiety (Alicja Konieczek, Matylda Kowal, Katarzyna Kowalska)
12.40 - trójskok, kwalifikacje, mężczyźni (Karol Hoffmann)
12.50 - siedmiobój (rzut oszczepem A), kobiety
13.05 - 4x400 m, kwalifikacje, mężczyźni (reprezentacja Polski)
13.40 - 4x400 m, kwalifikacje, kobiety (reprezentacja Polski)
14.05 - siedmiobój (rzut oszczepem B), kobiety

19.10 - 110 m ppł, półfinały, mężczyźni (ew. Damian Czykier, Artur Noga)
19.20 - skok wzwyż, finał, kobiety
19.35 - 800 m, półfinały, mężczyźni (ew. Mateusz Borkowski, Adam Kszczot)
19.55 - 200 m, półfinały, kobiety (ew. Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)
20.10 - trójskok, finał, kobiety (ew. Anna Jagaciak-Michalska)
20.20 - siedmiobój (800 m), kobiety
20.25 - rzut oszczepem, finał, kobety
20.50 - 400 m ppł, finał, kobiety (ew. Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
21.05 - 400 m, finał, mężczyźni (ew. Dariusz Kowaluk, Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski)
21.20 - 800 m, finał, kobiety (ew. Anna Sabat, Angelika Cichocka)21.35 - 110 m ppł, finał, mężczyźni (ew. Damian Czykier, Artur Noga)
21.50 - 1500 m, finał mężczyźni (ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)





Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
A gdzie informacja, że w Hali Ludowej rozpoczęły się

szach-mat (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6

Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych 2018?

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo