Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW -...

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - SOBOTA 11.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

PJ

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Anita Włodarczyk
1/2
przejdź do galerii

Anita Włodarczyk ©FOT. Paweł Relikowski

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - SOBOTA 11.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE
Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - SOBOTA 11.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - sobota, 11 sierpnia

9.05 - chód na 20 km kobiet, FINAŁ (Katarzyna Zdziebło)

10.55 - chód na 20 km mężczyzn, FINAŁ (Artur Brzozowski, Dawid Tomala)

20.00 - wzwyż mężczyzn, FINAŁ (Sylwester Bednarek)

20.05 - w dal kobiet, FINAŁ

20.12 - 400 m kobiet, FINAŁ (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan)

20.20 - dysk kobiet, FINAŁ

20.30 - 800 m mężczyzn, FINAŁ (Adam Kszczot, Mateusz Borkowski, Michał Rozmys)

20.45 - 200 m kobiet, FINAŁ

20.55 - 5000 m mężczyzn, FINAŁ

21.30 - 4x400 m mężczyzn, FINAŁ (Karol Zalewski, Dariusz Kowaluk, Łukasz Krawczuk, Kajetan Duszyński, Rafał Omelko, Mateusz Rzeźniczak)

21.50 - 4x400 m kobiet, FINAŁ (Justyna Święty-Ersetic, Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Martyna Dąbrowska, Natalia Kaczmarek, Patrycja Wyciszkiewicz)

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo