Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW -...

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

jg

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

©fot. Paweł Relikowski

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE.
Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

©fot. Paweł Relikowski

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - środa, 8 sierpnia

9.35 - dziesięciobój (110 m pł), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
10.10 - 100 ppł, kwalifikacje, kobiety (Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
10.20 - dziesięciobój (rzut dyskiem A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
10.50 - 200 m, kwalifikacje, mężczyźni
11.05 - trójskok, kwalifikacje, kobiety (Anna Jagaciak-Michalska)
11.30 - 400 m, kwalifikacje (Iga Baumgart-Witan)
11.40 - dziesięciobój (rzut dyskiem B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
12.00 - dziesięciobój (skok o tyczce A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
12.05 - 1500 m, kwalifikacje, mężczyźni (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
13.00 - rzut oszczepem, kwalifikacje A, mężczyźni (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód, Bartosz Osewski)
13.15 - dziesięciobój (skok o tyczce B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
14.25 - rzut oszczepem, kwalifikacje B, mężczyźni (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód, Bartosz Osewski)

17.50 - dziesięciobój (rzut oszczepem A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
18.25 - skok wzwyż, kwalifikacje, kobiety
19.00 - dziesięciobój (rzut oszczepem B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
19.10 - 400 m ppł, półfinały, kobiety (Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
19.35 - 400 m, półfinały, mężczyźni (Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski)
19.45 - skok w dal, finał, mężczyźni (Tomasz Jaszczuk)
20.00 - 800 m, półfinały, kobiety (Anna Sabat, Angelika Cichocka)
20.15 - pchnięcie kulą, finał, kobiety (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
20.20 - 200 m, półfinały, mężczyźni
20.25 - rzut dyskiem, finał, mężczyźni
20.45 - 10 000 m, finał, kobiety (Katarzyna Rutkowska)
21.35 - dziesięciobój (1500 m), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo