Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW -...

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - WTOREK 7.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

jg

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

07.08.2018 niemcy berlinmistrzostwa europy w lekkiej atletycen/z bieg 3000 metrow z przeszkodami mezczyzn zalewski krystiansport european athletics championship

07.08.2018 niemcy berlin mistrzostwa europy w lekkiej atletyce n/z bieg 3000 metrow z przeszkodami mezczyzn zalewski krystian sport european athletics championship berlin 2018 gazeta wroclawska pawel relikowski / polska press ©Pawel Relikowski / Polska Press

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - WTOREK 7.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE.
07.08.2018 niemcy berlinmistrzostwa europy w lekkiej atletycen/z bieg 3000 metrow z przeszkodami mezczyzn zalewski krystiansport european athletics championship

07.08.2018 niemcy berlin mistrzostwa europy w lekkiej atletyce n/z bieg 3000 metrow z przeszkodami mezczyzn zalewski krystian sport european athletics championship berlin 2018 gazeta wroclawska pawel relikowski / polska press ©Pawel Relikowski / Polska Press

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - WTOREK 7.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - wtorek, 7 sierpnia

8.35 - chód na 50 km, mężczyźni, finał (Rafał Augustyn, Adrian Błocki, Rafał Sikora)
8.35 - chód na 50 km, kobiety, finał (Joanna Bemowska, Agnieszka Ellward)


9.30 - dziesięciobój (bieg na 100 m), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
9.40 - rzut dyskiem, kwalifikacje A, mężczyźni (Piotr Małachowski, Robert Urbanek)
10.00 - 400 m ppł, kwalifikacje, kobiety (Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
10.10 - pchnięcie kulą, kwalifikacje, kobiety (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
10.30 - dziesięciobój (skok w dal), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
11.05 - 800 m, kwalifikacje, kobiety (Anna Sabat, Angelika Cichocka)
11.10 - rzut dyskiem, kwalifikacje B, mężczyźni (Piotr Małachowski, Robert Urbanek)
11.40 - 3000 m z przeszkodami, kwalifikacje, mężczyźni (Krystian Zalewski)
11.50 - dziesięciobój (pchnięcie kulą), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)

18.30 - dziesięciobój (skok w dal), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
18.45 - rzut młotem, mężczyźni, finał (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
19.05 - 100 m, półfinały, kobiety (Ewa Swoboda)
19.05 - skok o tyczce, kwalifikacje, kobiety (Justyna Śmietanka)
19.30 - 100 m, półfinały, mężczyźni (Dominik Kopeć)
19.55 - 400 ppł, półfinały, mężczyźni (Patryk Dobek)
20.20 - 10 000 m, finał, mężczyźni
20.33 - pchnięcie kulą, finał, mężczyźni (Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk)
21.00 - dziesięciobój (400 m), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
21.30 - 100 m, finał, kobiety (ew. Ewa Swoboda)
21.50 - 100 m, finał, mężczyźni (ew. Dominik Kopeć, Remigiusz Olszewski)

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - WTOREK 7.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo