Mistrzostwa Małopolski młodzików. Fablok Chrzanów przed Tarnovią i Wisłą Kraków. Piotr Zieliński najlepszym piłkarzem [ZDJĘCIA]

(krzyk)
Halowe mistrzostwa Małopolski młodzików 2019
Halowe mistrzostwa Małopolski młodzików 2019 Joanna Urbaniec / Polska Press
W hali balonowej Wandy w Nowej Hucie w niedzielę 24 lutego odbyły się piłkarskie mistrzostwa Małopolski młodzików. Turniej wygrał Fablok Chrzanów, który w finale pokonał Tarnovię 3:0. Piotr Zieliński, zdobywca wszystkich goli w tym meczu, został wybrany najlepszym zawodnikiem mistrzostw. W spotkaniu o trzecie miejsce Wisła Kraków pokonała Okocimskiego Brzesko 5:1 (Tomasz Stanaszek 2, Paweł Gwiazdowski, Maciej Pachel, Jakub Krzyżanowski - Jonasz Jakubas).

W ostatnim turnieju uczestniczyło 8 zespołów – po dwa najlepsze z eliminacji w poszczególnych okręgach: Kraków (Wisła, Progres), Tarnów (Tarnovia, Okocimski), Nowy Sącz (Limanovia, Sandecja Nowy Sącz) i Małopolska Zachodnia (Fablok Chrzanów, Unia Oświęcim). Obejrzyjcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Wystartowały halowe mistrzostwa Krakowa skrzatów w piłce nożnej (rocznik 2012-2013). Mecze odbywają się w hali "Suche Stawy" w Nowej Hucie przy ul. Ptaszyckiego. Obejrzyjcie zdjęcia z turnieju, który odbył się w miniony weekend. Tym razem zagrały następujące zespoły: Zieleńczanka, Kolejarz Prokocim, Błękitni Modlnica, Płaszowianka, UKS AP 21 Chrzanów, Nadwiślan, Orzeł Piaski Wielkie, Piast Skawina, Bronowianka, Lotnik Kryspinów, Pogoń Skotniki, Victoria Zalas. Następne mecze w niedzielę 24 lutego 2019 roku.

Halowe mistrzostwa Krakowa skrzatów, rocznik 2012-2013, hala...