reklama

Mistrzostwa świata Seefeld 2019 w narciarstwie. Program, transmisje TV, NA ŻYWO. Kiedy oglądać skoki? Medaliści, wyniki

Jerzy FilipiukZaktualizowano 
22.02.2019, skoki do kombinacji norweskiej - Paweł Twardosz Paweł Relikowski
Narciarskie mistrzostwa świata Seefeld 2019. Gdzie oglądać MŚ w Seefeld? Kiedy oglądać skoki? W Seefeld (Austria) trwają MŚ w narciarstwie klasycznym. Poniżej zamieszczamy program zawodów, plan transmisji telewizyjnych w Eurosporcie 1 oraz w TVP 1 i TVP Sport. Dziś, w piątek rozstrzygnęły się losy medali na skoczni normalnej. Konkurs indywidualny skoczków zaplanowano na piątek, 1 marca (godz. 16). Tutaj znajdziesz WYNIKI i TRANSMISJE TV.

SKOKI NARCIARSKIE WYNIKI NA ŻYWO: RAW AIR 2019 PUCHAR ŚWIATA W LILLEHAMMER 11-12.03.2019

Skoki narciarskie. Mistrzostwa świata Seefeld 2019. WYNIKI Konkurs drużyn mieszanych 2.03.2019

1. Niemcy 1012,2 pkt - Katharina Althaus, Markus Eisenbichler, Juliane Seyfarth, Karl Geiger
2. Austria 989,9
3. Norwegia 938,4
4. Słowenia 930,8
5. Japonia 928,6
6. Polska 914,9

Skoki narciarskie. Mistrzostwa świata Seefeld 2019. Konkurs piątek, 1.03.2019. WYNIKI NA ŻYWO

1. Dawid Kubacki (Polska) 218,3 pkt (93 i 104,5 m), 2. Kamil Stoch 215,5 (91,5 i 101,5), 3. Stefan Kraft (Austria) 214,8 (93,5 i 101), 4. Philipp Aschenwald (Austria) 214,5 (91 i 103,5), 5. Richard Freitag (Niemcy) 211,3 (93,5 i 103,5), 6. Stephen Leyhe (Niemcy) 210,6 (96,5 i 99)... 12. Stefan Hula (Polska) 205,8 (88 i 110), 32. Piotr Żyła (Polska) 82,1 (90,5).

Skoki narciarskie. Mistrzostwa świata Seefeld 2019. Treningi czwartek, 28.02.2019. WYNIKI NA ŻYWO
1. Stefan Kraft (Austria) 130,9 (106 m, 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia)127,5 (108,5), 3. Kamil Stoch 126,1 (107), 4. Dawid Kubacki 123,4 (104), 5. Jewgienij Klimow (Rosja) 122,4 (104,5), 6. Michael Hayboeck (Austria) 120,3 (101), 7. Richard Freitag (Niemcy) 119,9 (104,5), 8. Peter Prevc (Słowenia)118,3 (102,5), 9. Marcus Eisenbichler (Niemcy) 117,1 (101,5), 10. Killian Peier (Szwajcaria)116, 9 (100,5).

Kombinacja norweska
1. Jarl Magnus Riiber 25:01.3, 2. Bernhard Gruber (Austria) 1.4 s straty, 3. Akito Watabe (Japonia)4.6, 4. Franz-Josef Rehrl (Austria) 29.8, 5. Ikka Herola (Finlandia) 36.4, 6. Espen Bjoernstadt (Norwegia)41.4

Sztafety 4x5 km kobiet

1. Szwecja 55:21.0, 2. Norwegia 3.1 s straty, 3. Rosja 2:03.08 min... 13. Polska (Skinder, Kowalczyk, Marcisz, Łętocha) 5:04.08

Skoki narciarskie. Mistrzostwa świata Seefeld 2019. Treningi środa, 27.02.2019. WYNIKI NA ŻYWO

Polacy: Stefan Hula (nr 45), Jakub Wolny (55), Dawid Kubacki (73), Piotr Żyła (74), Kamil Stoch (76).

Seefeld 2019. Program mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym Seefeld 2019 (dzień po dniu)

Środa, 20 lutego

9.30 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 130
12.30 biegi narciarskie - kwalifikacje do biegu kobiet na 5 km w stylu klasycznym
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 12.15
14.00 biegi narciarskie - kwalifikacje do biegu mężczyzn na 10 km w stylu klasycznym
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 13.30
14.00 skoki narciarskie - trening na skoczni HS 130
Wyniki:
I seria: 1. Kilian Peier (Szwajcaria) 131 m, 2. Halvor Enger Granerud (Norwegia) 130 m, 3. Kamil Stoch 122,5... 10. Dawid Kubacki 115,5 m (nota 61,3), 22. Stefan Hula 118,5 m, 31. Jakub Wolny 112,5 m, 35. Piotr Żyła 105,5 m.
II seria: 1. Kamil Stoch 130,5 m, 2. Kilian Peier 129 m, 3. Junshiro Kobayashi (Japonia) 126,5 m... 12. Dawid Kubacki 122 m, 23. Stefan Hula 117 m, 26. Piotr Żyła 115,5 m, 35. Jakub Wolny 111,5 m.
18.00 ceremonia otwarcia mistrzostw świata
Transmisja: TVP Sport - godz. 18.

Czwartek, 21 lutego

9.30 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 130
12.00 biegi narciarskie - kwalifikacje do sprintu kobiet i mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 11.45
Wyniki - kobiety: 1. Maja Dahlqvist (Szwecja) 2.29,44, 2. Nadine Faehndrich (Szwajcaria) 2.30,48, 3. Hanna Falk (Szwecja) 2.30,75... 46. Weronika Kaleta 2.40,56, 47. Urszula Łętocha 2.40,62, 55. Monika Skinder 2.43,04, 56. Izabela Marcisz 2.43,27.
Wyniki - mężczyźni: 1. Viktor Thorn (Szwecja) 2.55,57, 2. Siergiej Ustiugow (Rosja) 2.55,58, 3. Finn Haagen Krogh (Norwegia) 2.56,11... 31. Maciej Staręga 3.03.05, 48. Dominik Bury 3.06,68, 63. Kamil Bury 3.12,87.

- Szansa medalowa największa jest w drużynie, będziemy mieć czterech wartościowych zawodników - Apoloniusz Tajner, prezes PZN

14.00 skoki narciarskie - trening na skoczni HS 130
Wyniki:
I seria: 1. Markus Eisenbichler (Niemcy) 125 m, 2. Karl Geiger (Niemcy) 124 m, 3. Philipp Aschenwald (Austria) 126 m... 30. Stefan Hula 115,5 m
II seria: 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 132 m, 2. Stefan Kraft (Austria) 130,5 m, 3. Johann Andre Forfang (Norwegia) 127 m... 22. Stefan Hula 116,5 m.
14.30 biegi narciarskie - finały sprintu kobiet i mężczyzn
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 14.00, TVP Sport - godz. 14.00-16.25
Wyniki - kobiety: 1. Maike Caspersen Falla (Norwegia) 2.32,35, 2. Stina Nilsson (Szwecja) 2.34,01, 3. Mari Eide (Norwegia) 2.35,19.
Wyniki - mężczyźni: 1. Johannes Hoesflot Klaebo (Norwegia) 3.21,17, 2. Federico Pellegrino (Włochy) 3.21,40, 3. Gleb Retivykh (Rosja) 3.22,54.

Program mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym Seefeld 2019 (dzień po dniu)

Piątek, 22 lutego

9.30 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 130
10.00-11.30 biegi narciarskie - trening
10.30 kombinacja norweska - konkurs na skoczni HS 130
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 10.00
Wyniki: 1. Eric Frenzel (Niemcy) 130,5 m, 2. Mario Seidl (Austria) 125,5 m, 3. Jan Schmid (Norwegia) 129 m... 8. Szczepan Kupczak 124 m, 31. Paweł Słowiok 111 m, 33. Adam Cieślar 114 m, 51. Paweł Twardosz 99,5 m.
11.30-13.00 biegi narciarskie - trening
13.30 skoki narciarskie - trening mężczyzn na skoczni HS 130
Wyniki:
Seria próbna: 1. Markus Eisenbichler (Niemcy) 127 m, 2. Killian Peier (Szwajcaria) 127 m, 3. Karl Geiger (Niemcy) 124,5 m... 7. Kamil Stoch 122,5 m, 16. Jakub Wolny 120,5 m, 14. Dawid Kubacki 118,5 m, 22. Piotr Żyła 115 m.
14.30 skoki narciarskie - kwalifikacje mężczyzn na skoczni HS 130
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 14.00
Wyniki: 1. Markus Eisenbichler (Niemcy) 143,2 pkt (128,5 m), 2. Karl Geiger (Niemcy) 141,1 pkt (131 m), 3. Killian Peier (Szwajcaria) 137,5 pkt (127,5 m)... 11. Kamil Stoch 124 pkt (120 m), 24. Dawid Kubacki 115,7 pkt (114,5 m), 33. Piotr Żyła 106 pkt (110,5 m), 35. Jakub Wolny 104,3 pkt (111,5 m).
16.15 kombinacja norweska - bieg na 10 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 15.45
Wyniki: 1. Eric Frenzel (Niemcy) 23.43,0, 2. Jan Schmid (Norwegia) 23.47, 3. Franz-Josef Rehrl (Austria) 23.51,7... 25. Szczepan Kupczak 26.27,6, 30. Paweł Słowiok 27.13,8, 34. Adam Cieślar 27.36,4, 49. Paweł Twardosz 30.38,3.
18.30 ceremonia medalowa - sprint kobiet
18.45 ceremonia medalowa - sprint mężczyzn
19.00 ceremonia medalowa - kombinacja norweska


Seefeld 2019. Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym

Sobota, 23 lutego

9.30 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 130
11.00 biegi narciarskie - bieg łączony kobiet na 15 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 10.30
Wyniki: 1. Therese Johaug (Norwegia) 36,54,5, 2. Ingvild Flugstad Oestberg (Norwegia) 37.52,1, 3. Natalia Neprjaewa (Rosja) 37.53,2... 27. Izabela Marcisz 40.17,9, 48. Urszula Łętocha 43.32,6, 49. Weronika Kaleta 43.41,1.
12.30 biegi narciarskie - bieg łączony mężczyzn na 30 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 12.00
Wyniki: 1. Sjur Roethe (Norwegia) 1:10,21,8, 2. Aleksander Bolszunow (Rosja) 1:10,21,9, 3. Martin Johnsrud Sundy (Norwegia) 1:10.22,5.
13.30 skoki narciarskie - seria próbna mężczyzn na skoczni HS 130
Wyniki: 1. Karl Geiger (Niemcy) 77,4 pkt (129,5 m), 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 73,2 pkt (123,5 m), 3. Robert Johansson (Norwegia) 71 pkt (129 m), 4. Dawid Kubacki 70,6 pkt (121 m)... 6. Piotr Żyła 69,5 pkt (123,5 m), 15. Kamil Stoch 65,5 pkt (119 m), 35. Jakub Wolny (116,5 m).
14.30 skoki narciarskie - konkurs mężczyzn na skoczni HS 130
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 14.00, TVP 1 - godz. 14.20-16.50, TVP Sport - godz. 13.25-17.15
Wyniki:
I seria: 1. Kilian Peier (Szwajcaria) 137,9 pkt (131 m), 2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 136,7 pkt (131,5 m), 3. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 135,3 pkt (133,5 m)... 7. Kamil Stoch 127,2 pkt (128,5 m), 11. Dawid Kubacki 121,6 pkt (128,5 m), 14. Piotr Żyła 120,2 (128,5 m), 40. Jakub Wolny 91,8 pkt (113 m).
Po II serii: 1. Markus Eisenbichler (Niemcy) 279,4 pkt (131,5 i 135,5 m), 2. Karl Geiger (Niemcy) 267,3 pkt (131 i 130,5 m), 3. Kilian Peier (Szwajcaria) 266,1 pkt (131 i 129,5 m), 4. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 262 pkt (133,5 i 126,5 m), 5. Kamil Stoch 259,4 pkt (128,5 i 129,5 m), Stefan Kraft (Austria) 256,1 pkt (130 i 126,5 m)... 12. Dawid Kubacki 240,2 pkt (128,5 i 125,5 m), 19. Piotr Żyła 228,7 pkt (128,5 i 121 m), 40. Jakub Wolny 91,8 pkt (113 m).
18.30 ceremonia medalowa - bieg łączony kobiet na 15 km
18.45 ceremonia medalowa - bieg łączony mężczyzn na 30 km
19.00 ceremonia medalowa - konkurs na skoczni HS 130

Niedziela, 24 lutego

9.15 biegi narciarskie - kwalifikacje do sprintu drużynowego kobiet i mężczyzn
Wyniki:
I półfinał kobiet: 1. Szwecja 15.36,2, 2. Norwegia 15.36,69, 3. Finlandia 16.36,84.
II półfinał kobiet: 1. Rosja 15.34,54, 2. Szwajcaria 15.34,96, 3. Słowenia 15.35,07... 5. Polska (Justyna Kowalczyk, Monika Skinder) 15.50,80.
I półfinał mężczyzn: 1. Norwegia 19.10,80, 2. Rosja 19.12,18, 3. Szwecja 19.13,22.
II półfinał mężczyzn: 1. Finlandia 19.14,62, 2. Francja 19.14,68, 3. Włochy 19.15,35... 9. Polska (Dominik Bury, Maciej Staręga) 20.23,58.
9.30 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 130
10.30 kombinacja norweska - konkurs drużynowy na skoczni HS 130
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 10.00
Wyniki: 1. Niemcy ((Eric Frenzel, Fabian Riessle) 258,2 pkt, 2. Japonia (Akito Watabe, Yoshito Watabe) 254,1 pkt, 3. Austria (Franz-Josef Rehrl, Bernhard Gruber) 247,2 pkt.. 6. Polska (Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok) 207,7 pkt.
11.30 biegi narciarskie - sprinty drużynowe kobiet i mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 11.30
Wyniki:
Finał kobiet: 1. Szwecja 15.14,93 (Stina Nilsson, Maja Dalhqvist), 2. Słowenia (Katja Visnar, Anamarija Lampic) 15.15.30, 3. Norwegia (Ingvild Flugstad Ostberg) 15.15,53... 10. Polska (Justyna Kowalczyk, Monika Skinder) 16.00,99.
Finał mężczyzn: 1. Norwegia (Emil Iversen, Johannes Hoesflot Klaebo) 18.49,86, 2. Rosja (Gleb Retiwycz, Aleksander Bolszunow) 18.51,74, 3. Włochy (Francesco De Fabiani, Federico Pellegrino) 18.53,89... 18. Polska (Dominik Bury, Maciej Staręga).
13.30 kombinacja norweska - sprint drużynowy 2 x 7,5 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 13.00
Wyniki: 1. Niemcy (Eric Frenzel, Fabian Riessle) 28.29,5, 2. Norwegia (Jan Schmid, Jarl Magnus Riiber) 28.37,7, 3. Austria (Franz-Josef Rehrl, Bernhard Gruber) 28.38,7... 8. Polska (Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok) 30.59,9.

Zobacz, kto wcześniej z naszych reprezentantów zdobywał medale w MŚ

Wyniki:
13.45 skoki narciarskie - trening mężczyzn do konkursu drużynowego na skoczni HS 130
Wyniki: 1. Niemcy (indywidualnie: 1. Markus Eisenbichler 130,5 m), 2. Austria, 3. Polska (indywidualnie: 13. Piotr Żyła 117,5 m, 16. Stefan Hula 121 m, 17. Kamil Stoch 120,5 m, 22. Dawid Kubacki 119 m).
14.45 skoki narciarskie - konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni HS 130
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 14.15, TVP 1 - godz. 14.35-16.50, TVP Sport - godz. 13.25-17.15
Wyniki: 1. Niemcy (Karl Geiger, Richard Freitag, Stephan Leuhe, Markus Eisenbichler) 987,5 pkt; 2. Austria (Philipp Aschenwald, Michael Hayboeck, Daniel Huber, Stefan Kraft) 930,9 pkt, 2. Japonia (Yukiya Sato, Daiki Ito, Junshiro Kobayashi, Ryoyu Kobayashi)
920,2 pkt, 4. Polska (Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Stefan Hula) 909,1 pkt, 5. Norwegia 900,2 pkt, 6. Słowenia 858,7 pkt, 7. Szwajcaria 837 pkt, 8. Czechy 818,4 pkt.
18.30 ceremonia medalowa - sprint kobiet w konkursie drużynowym
18.45 ceremonia medalowa - sprint mężczyzn w konkursie drużynowym
19.00 ceremonia medalowa - sprint drużynowy 2 x 7,5 km w kombinacji norweskiej
19.15 ceremonia medalowa - konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni HS 130

Program mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym Seefeld 2019 (dzień po dniu)

Poniedziałek, 25 lutego

10.00 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 109
13.00 skoki narciarskie - trening kobiet na skoczni HS 109
Wyniki:
I trening: 1. Maren Ludby (Norwegia) 102,5 m, 2. Daniela Iraschko-Stolz (Austria) 97,5 m, 3. Chiara Hoelzl (Austria) 102,5 m... 22. Kamila Karpiel 88 m, 42. Kinga Rajda 72,5 m.
II trening: 1. Katharina Althaus (Niemcy) 102 m, 2. Maren Ludby (Norwegia) 98,5 m, 3. Eva Pinkeling (Austria) 100,5 m... 19. Kamila Karpiel 90,5 m, 33. Kamila Rajda 83,5 m.
16.00 skoki narciarskie - trening kobiet na skoczni HS 109
III trening: 1. Juliane Seyfarth (Niemcy) 95,5 m, 2. Ursa Bogataj (Słowenia) 96 m, 3. Sara Takanashi (Japonia) 94 m... 14. Kamila Karpiel 93,5 m, 32. Kinga Rajda 87,5 m.
IV trening: 1. Ursa Bogataj (Słowenia) 101 m, 2. Yuki Ito (Japonia) 99 m, 3. Spela Rogelj (Słowenia) 104,5 m... 19. Kamila Karpiel 92,5 m, 25. Kinga Rajda 89,5 m.
15.30-17.30 kombinacja norweska - trening do biegu narciarskiego

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA I PUCHARU NARODÓW. KTO JEST LIDEREM PŚ, MIEJSCA POLAKÓW

Piękne żony i dziewczyny polskich skoczków. Dla nich chce si...

Wtorek, 26 lutego

10.00 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 109
12.30 skoki narciarskie - trening mężczyzn na skoczni HS 109
Wyniki:
I seria: 1. Philipp Aschenwald (Austria) 100,5, 2. Kamil Stoch 99 m, 3. Dawid Kubacki 98,5 m... 12. Stefan Hula 97,5 m, 15. Piotr Żyła 94 m, 18. Jakub Wolny 95,5 m.
II seria: 1. Markus Eisenbichler (Niemcy, 105,5 m), 2. Dawid Kubacki (105,5 m), 3. Kilian Peier (Szwajcaria, 107 m)... 12. Jakub Wolny 103 m, 15. Stefan Hula 103,5 m, 19. Kamil Stoch 101 m, 27. Piotr Żyła 99 m.
15.00 biegi narciarskie - bieg kobiet na 10 km stylem klasycznym
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 14.30, TVP Sport - 13.15-14.50
Wyniki: 1. Therese Johaug (Norwegia) 27.02,1, 2. Frida Karlsson (Szwecja) 27.14,3, 3. Ingvild Flugstad Oestberg (Norwegia) 27.37,7... 35. Izabela Marcisz 29.31,9, 56. Urszula Łętocha 31.19,1, 57. Weronika Kaleta 31.22,3.
15.15 skoki narciarskie - trening kobiet na skoczni HS 109

Transmisje z MŚ w Seefeld w Eurosporcie i Eurosport Player

** 15.30-17.30 kombinacja norweska - trening do biegu narciarskiego16.15 skoki narciarskie - konkurs drużynowy kobiet na skoczni HS 109**
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 16.15
Wyniki: 1. Niemcy 898,9 pkt, 2. Austria 880,3 pkt, 3. Norwegia 876,9 pkt.
ceremonia medalowa - tuż po zakończonym konkursie

Środa, 27 lutego

10.00 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 109
14.00 biegi narciarskie - bieg mężczyzn na 15 km stylem klasycznym
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 13.30
Wyniki: 1. Martin Sundby (Norwegia) 38.22,6, 2. Aleksander Biessmiertnych (Rosja) 38.25,5, 3. Livo Niskanen (Finlandia) 38.43,0... 59. Maciej Staręga 43.14,5, 62. Dominik Bury 43.21,3, 69. Kamil Bury 44.27,1.
15.00 skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu kobiet na skoczni HS 109
Wyniki: 1. Katharina Althaus (Niemcy) 106,5 m... 26. Kamila Karpiel 93,5 m, 37. Kinga Rajda 86,5 m.
16.00-17.30 kombinacja norweska - trening do biegu narciarskiego

ADAM MAŁYSZ: TERAZ TRZEBA SPIĄĆ POŚLADKI

Wyniki:
16.15 skoki narciarskie - konkurs kobiet na skoczni HS 109
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 15.45
Wyniki: 1. Maren Lundby (Norwegia) 259,6 pkt, 2. Katharina Althaus (Niemcy) 259,1 pkt, 3. Daniela Iraschko-Stolz (Austria) 247,6 pkt... 23. Kamila Karpiel 205,7 pkt, 34. Kinga Rajda 90,8 pkt.
18.30 ceremonia medalowa - bieg narciarski kobiet na 10 km stylem klasycznym
18.45 ceremonia medalowa - bieg narciarski mężczyzn na 15 km stylem klasycznym
19.30 skoki narciarskie - trening mężczyzn na skoczni HS 109
Wyniki:
I seria: 1. Dawid Kubacki 107 m, 2. Kamil Stoch 104,5 m, 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 104 m... 6. Piotr Żyła 99,5 m, 12. Stefan Hula 102 m, 25. Jakub Wolny 97,5 m.
II seria: 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 107,5, 2. Dawid Kubacki 106 m, 3. Kamil Stoch 104,5 m... 5. Stefan Hula 105 m, 9. Piotr Żyła 102 m, 17. Jakub Wolny 100 m,.


Seefeld 2019. Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym

Czwartek, 28 lutego

10.00 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 109
11.00 kombinacja norweska - konkurs na skoczni HS 109
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 10.30
Wyniki:
13.00 biegi narciarskie - sztafeta kobiet 4 x 5 km
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 12.30, TVP Sport - godz. 12.50-14.15
Wyniki:
15.15 kombinacja norweska - bieg na 10 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 14.45
Wyniki:
15.30 skoki narciarskie - trening mężczyzn na skoczni HS 109
Wyniki:
16.30 skoki narciarskie - kwalifikacje mężczyzn na skoczni HS 109
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 16.00
Wyniki:
18.30 ceremonia medalowa - konkurs kobiet na skoczni HS 109
18.45 ceremonia medalowa - sztafeta kobiet 4 x 5 km
19.00 ceremonia medalowa - kombinacja norweska (bieg na 10 km oraz konkurs na HS 109)

Program mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym Seefeld 2019 (dzień po dniu)

Piątek, 1 marca

10.00 kombinacja norweska - trening na skoczni HS 109
12.00 skoki narciarskie - trening kobiet przed konkursem drużyn mieszanych na HS 109
Wyniki:
13.00 skoki narciarskie - trening mężczyzn przed konkursem drużyn mieszanych na HS 109
Wyniki:
13.15 biegi narciarskie - sztafeta mężczyzn 4 x 10 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 12.45
Wyniki:
15.00 skoki narciarskie - trening mężczyzn na skoczni HS 109
Wyniki:
16.00 skoki narciarskie - konkurs mężczyzn na skoczni HS 109
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 15.30, TVP 1, TVP Sport - godz. 15.10-18.25
Wyniki:
16.00-17.30 kombinacja norweska - trening do biegu narciarskiego
18.30 ceremonia medalowa - sztafeta mężczyzn 4 x 10 km

Sobota, 2 marca

10.00 kombinacja norweska - trening do konkursu drużynowego na skoczni HS 109
11.00 kombinacja norweska - konkurs drużynowy na skoczni HS 109
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 10.30
Wyniki:
12.15 biegi narciarskie - bieg kobiet na 30 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 12.00
Wyniki:
14.45 kombinacja norweska - bieg drużynowy 4 x 5 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 14.15
Wyniki:
15.00 skoki narciarskie - trening drużyn mieszanych na skoczni HS 109
Wyniki:
16.00 skoki narciarskie - konkurs drużyn mieszanych na skoczni HS 109
Transmisje: Eurosport 1 - godz. 15.45, TVP 1, TVP Sport - godz. 15.00-18.25
Wyniki:
18.30 ceremonia medalowa - bieg kobiet na 30 km
18.45 ceremonia medalowa - kombinacja norweska (bieg drużynowy 4 x 5 km oraz konkurs na skoczni HS 109)
19.00 ceremonia medalowa - konkurs mężczyzn na skoczni HS 109
19.15 ceremonia medalowa - konkurs drużyn mieszanych na skoczni HS 109

Niedziela, 3 marca

13.00 biegi narciarskie - bieg mężczyzn na 50 km
Transmisja: Eurosport 1 - godz. 12.30
Wyniki:
15.30 ceremonia medalowa - bieg mężczyzn na 50 km
15.30 ceremonia zamknięcia mistrzostw świata

Seefeld 2019. Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym



Transmisje online z mistrzostw świata w Seefeld będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport








[b]DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Narciarskie MŚ w Seefeld. Program, wyniki

Kuba wrócił! Obejrzyj, jak bawili się kibice Wisły

Tak fani Cracovii fetowali wygraną z Legią

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zyga

Niech ten Kurski głupot nie fan-zoli, że trwające właśnie Seefeld MŚ w narciarstwie klasycznym są transmitowane przez TVP! Pokazano tylko skoki narciarskie.

w
widmo

Z********* tvp pokazało ceremonoe otwarcia

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3