reklama

MISTRZOWIE AGRO Prestiżowe nagrody dla rolników, sołtysów i gospodyń. Znamy zwycięzców!

Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO Zaktualizowano 
W piątek, 18 października rozpoczął się ogólnopolski finał wielkiego plebiscytu MISTRZOWIE AGRO. Głosowanie potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21. W plebiscycie zostaną przyznane tytuły Rolnik Roku Polski, Gospodyni Roku Polski, Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku Polski, a także Sołtysa Roku Polski i Sołectwo Roku Polski. Prestiżowe tytuły i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą.
KLIKNIJ i sprawdź wyniki w głosowaniu ogólnopolskim

____________________

Zobacz zdjęcia z wojewódzkiej gali wręczenia nagród MISTRZÓW AGRO!

Podczas uroczystej gali uhonorowaliśmy Mistrzów Agro 2019

Obejrzyj film z wręczenia nagród!

Poznaj laureatów małopolskich Mistrzów AGRO, którzy walczą w ogólnopolskim finale!

Rolnik Roku Małopolski - Andrzej Suchan:

Mistrzowie Agro - Andrzej Suchan ROLNIK from Polska Press Grupa on Vimeo.

Sołtys Roku Małopolski - Zofia Góralik:

Mistrzowie Agro - Zofia Góralik Sołtys from Polska Press Grupa on Vimeo.


Sołectwo Roku Małopolski - Muszynka:

Mistrzowie Agro - Sołectwo Muszynka from Polska Press Grupa on Vimeo.

KGW Roku Małopolski - KGW Tymbark:

Mistrzowie Agro - KGW Tymbark from Polska Press Grupa on Vimeo.

Gospodyni Roku Małopolski - Renata Gubała:

Mistrzowie Agro - Renata Gubała Gospodyni from Polska Press Grupa on Vimeo.

____________________

KLIKNIJ i zobacz wyniki głosowania w etapie wojewódzkim:

Rolnik Roku
Sołtys Roku
Gospodyni Roku
Koło Gospodyń Wiejskich Roku
Sołectwo Roku

____________________

KLIKNIJ i sprawdź wyniki głosowania w etapie powiatowym:

Rolnik Roku
Sołtys Roku
Gospodyni Roku
Koło Gospodyń Wiejskich Roku
Sołectwo Roku

____________________

- Nominacje kandydatów do nagród zgłaszali partnerzy i patroni akcji - różne organizacje rolnicze i wiejskie oraz samorządy - mówi Beata Bratek, dyrektor marketingu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego". - Jednak zgłoszenia przesyłali także mieszkańcy małopolskich wsi.

Mistrzowie Agro 2019 | Oto liderzy głosowania w kategoriach ...

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO w Małopolsce zostanie przeprowadzony po raz pierwszy. - Co prawda w minionych latach tworzyliśmy różne rankingi najpopularniejszych rolników, sołtysów i kół gospodyń wiejskich, jednak w tym roku plebiscyt zyskał nowy wymiar, szczególną rangę i prestiż oraz ogólnopolski zasięg - dodaje Beata Bratek.

Mistrzowie Agro 2019 | Oto liderzy głosowania w kategoriach ...

Głosowanie będzie prowadzone jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci zostaną nagrodzeni na każdym poziomie - powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zwycięzcy z Małopolski w każdej kategorii, oprócz wojewódzkich tytułów i nagród, zdobędą awans do ogólnopolskiego finału, w którym będą walczyć o zwycięstwo w Polsce i dodatkowe nagrody finansowe. Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie - jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

Mistrzowie Agro 2019 | Oto liderzy głosowania w kategorii Rolnik Roku

Patroni i partnerzy plebiscytu

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO jest organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz przez dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie w Polsce. Głównym patronem plebiscytu MISTRZOWIE AGRO w Małopolsce jest:

Łukasz Smółka
Wicemarszałek Województwa Małopolskiego

Naszą akcję objęli patronatem także:

► Przeczytaj wywiad z dr Aleksandrą Hadzik, prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego m.in. o bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych

Łukasz Smółka: Małopolska wykazuje przewagę konkurencyjną w tych sektorach produkcji rolniczej, które wymagają dużych nakładów pracy i ziemi
Grzegorz Przybyło: Kilka lat wcześniej bardzo mało było słychać o działalności sołtysów. Trzeba ich doceniać, chociaż oni sami niejednokrotnie nie chcą wyróżnień.
Ryszard Czaicki: Wspierać małopolskich rolników możemy przez zrozumienie ich pracy

Pięć kategorii plebiscytu i trzy etapy głosowania

Najpierw przyjmowane będą nominacje do nagród, które będą zgłaszać partnerzy i patroni akcji, nasi dziennikarze, a także mieszkańcy małopolskich wsi.

Listę nominowanych do nagród kandydatów opublikowaliśmy w piątek, 23 sierpnia. Tego dnia rozpoczęło się głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Rolnik Roku, Sołtys Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Sołectwo Roku zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu będzie trwało do środy, 25 września.

Zwycięzcy z powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego, wojewódzkiego etapu plebiscytu. W piątek, 27 września wszystkich laureatów z powiatów zaprezentujemy w magazynowym wydaniu "Gazety Krakowskiej" i rozpocznie się głosowanie na wojewódzkim szczeblu akcji. Będzie ono trwało do czwartku, 3 października. Laureaci z powiatów będą w nim walczyć o wojewódzkie tytuły i nagrody.

Specjalną nagrodą dla zwycięzców w województwie w każdej kategorii plebiscytu będzie dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy, gdzie odbędzie się uroczystą gala rozdania ogólnopolskich nagród w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO.

Zwycięzcy w województwie finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu, który rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada. Podobnie, jak przy awansie do wojewódzkiego etapu akcji, finaliści zachowają głosy zdobyte od początku akcji.

Ogólnopolski finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2019, Sołtys Roku Polski 2019, Gospodyni Roku Polski 2019, a także zwycięzców w kategoriach dla kół gospodyń wiejskich oraz sołectw. Zwycięzcy zdobędą nie tylko zaszczytne wyróżnienia, lecz także dodatkowe nagrody finansowe. Otrzymają je także zdobywcy drugich i trzecich miejsc w ogólnopolskich rankingach.

Wojewódzka gala plebiscytu

Gospodarzem uroczystej gali będzie Gmina Dobczyce. Oficjalne ogłoszenie wyników połączone z rozdaniem nagród odbędzie się 11 października 2019 r. w Regionalnym Centrum Oświatowo - Sportowym w Dobczycach, gdzie zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk redaktora naczelnego "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego" oraz przedstawicieli partnerów i patronów plebiscytu.

Obszerną relację z gali zamieścimy w gazetach, a w naszych serwisach internetowych opublikujemy galerie zdjęć i rozmowy wideo ze zwycięzcami.

Ogólnopolska gala finałowa

Ogólnopolskie nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną wręczone w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To jedna z największych imprez rolniczych w Polsce odbywająca się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

Można tam zobaczyć ofertę wystawców z kraju i zagranicy, najnowocześniejszy sprzęt – maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki do produkcji rolnej. Nowością przyszłorocznej edycji będzie uruchomienie salonu narzędzi i części zamiennych oraz salonu techniki leśnej. Tegoroczną edycję w lutym 2019 r. odwiedziło blisko 30 tysięcy zwiedzających z terenu całej Polski. Podczas imprezy odbywa się cykl premier produktowych maszyn i urządzeń rolniczych, kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych.

Czytaj więcej o imprezie na stronie internetowej Centralnych Targów Rolniczych

Specjalny dodatek MISTRZOWIE AGRO

Już sam udział w plebiscycie pozwoli nominowanym kandydatom na przedstawienie swoich dokonań i działalności. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

Po uroczystej gali i wręczeniu nagród dla laureatów w wojewódzkim etapie akcji do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" dołączymy specjalny dodatek "MISTRZOWIE AGRO", w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów plebiscytu w każdej kategorii z każdego powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych.

Ważne terminy

 • Nominacje kandydatów do udziału w plebiscycie przyjmowaliśmy do poniedziałku, 9 września.
 • Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie rozpoczęło się w piątek, 23 sierpnia i potrwa do środy, 25 września, do godz. 21.
 • Do etapu wojewódzkiego awansują zwycięzcy z każdego powiatu. Przechodząc do finału zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie.
 • Wojewódzki etap głosowania rozpocznie się w piątek, 27 września i potrwa do czwartku, 3 października, do godz. 21.
 • Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu zachowując głosy zdobyte od początku głosowania.
 • Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Kategoria ROLNIK ROKU

Rolnicy, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Rolnika Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
 • dyplom i medal od Marszałka Województwa Małopolskiego, wręczany podczas uroczystej gali

 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Rolnik, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Rolnik Roku Małopolski 2019
 • dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • nagrodę finansową w wysokości 7000 złotych

 • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Rolnicy, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy
 • nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych i 3000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu

Rolnik, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Rolnika Roku Polski 2019
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 10 000 złotych

Rolnicy, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 6000 złotych i 4000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria SOŁTYS ROKU

Sołtysi, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sołtysa Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
 • dyplom i medal od Marszałka Województwa Małopolskiego wręczany podczas gali

 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołtys, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Sołtysa Roku Małopolski 2019
 • dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • dwuosobowe zaproszenie na tygodniowe wczasy w Grecji

 • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołtysi, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy
 • dwuosobowe zaproszenie na tygodniowy pobyt w hotelu Uzdrowisko Wysowa ze SPA. Pobyt zawiera: pełne wyżywienie, degustację wód leczniczych w Pijalni Wód Mineralnych, naturalną wodę mineralną Wysowianka-Zdrój w pokoju. Strefa SPA zawiera: basen rehabilitacyjny z hydromasażami, saunę fińską i ziołową, Łaźnię parową, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne, mini tężnię solną, ścianę solną, śieżkę Kneippa (czynna sezonowo), strefę relaksu oraz kompleks schładzający.

Sołtys, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Sołtysa Roku Polski 2019
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Sołtysi, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria GOSPODYNI ROKU

Gospodynie, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Gospodyni Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
 • dyplom wręczany podczas gali
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
 • zestaw kosmetyków
 • pościel satynowa FLORI

Gospodyni, która w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Gospodyni Roku Małopolski 2019
 • dyplom i statuetkę wręczaną na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • dwuosobowe zaproszenie na tygodniowy pobyt w Hotelu Wiktor Cechini Medical&Spa w Żegiestowie. Nagroda zawiera: nocleg w komfortowych pokojach 2-osobowych, pełne wyżywienie, możliwość korzystania basenu z hydromasażem i saun, wejścia na grotę solną i stoły rekondycyjne do ćwiczeń SHAPEMASTER, dwa zabiegi lecznicze dziennie wg wskazań lekarza z zakresu hydroterapii, balneoterapii, fizykoterapii, inhalacji i rehabilitacji ruchowej, wizyta lekarska, możliwość korzystania z pijalni wody mineralnej Zofia, możliwość korzystania z porannej gimnastyki z kuracjuszami, opieka medyczna.

 • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Gospodynie, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy
 • dwuosobowe zaproszenie na pięciodniowy pobyt Hotelu Wiktor Cechini Medical&Spa w Żegiestowie z pełnym wyżywieniem, dostępem do SPA oraz pakietem zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych

Gospodynie, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą czwarte i piąte miejsce otrzymają:

 • dwuosobowe zaproszenie na czterodniowy pobyt w Hotelu Wiktor Cechini Medical&Spa w Żegiestowie z pełnym wyżywieniem, dostępem do SPA oraz pakietem zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych

Gospodyni, która w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Gospodyni Roku Polski 2019
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Gospodynie, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ROKU

Koła gospodyń, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
 • dyplom wręczany podczas gali
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
 • zestaw środków czystości firmy Gold Drop. Zestaw zawiera:DIX professional (kominek, kuchenka, grill), DIX professional (kamień i rdza), Origen hypoallergenic concentrated softener, Origen hypoallergenic laundry liquid, Window original +plus, Floor all purpose cleaner, Gold Cytrus gel strong, Attis liquid soap, Ługa original, DIX professional (kitchen cleaner), Ecological bathroom cleaner, Ecological WC cleaner, Booster softener, Floor tile cleaner, Gold Wax do pielęgnacji mebli

Koło gospodyń wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Koło Gospodyń Wiejskich Roku Małopolski 2019
 • nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego koło, publikacji filmu w serwisie www.gazetakrakowska.pl i promocji filmu na Facebooku
 • dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • voucher o wartości 1000 złotych na zakup sprzętu RTV lub AGD

 • ekskluzywny, porcelanowy zestaw kawowy z filiżankami firmy Ćmielów

 • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Koło Gospodyń Wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmie drugie miejsce otrzyma:

 • dyplomy
 • vouchery na zakup sprzętu RTV lub AGD o wartości 1000 złotych
 • ekskluzywny, porcelanowy zestaw filiżanek firmy Ćmielów

Koło Gospodyń Wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy
 • vouchery na zakup sprzętu RTV lub AGD o wartości 1000 złotych
 • doskonały odkurzacz marki Zelmer

Koło Gospodyń Wiejskich, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2019
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Koła Gospodyń, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria SOŁECTWO ROKU

Sołectwa, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sołectwa Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
 • dyplom wręczany podczas gali
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołectwa, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Sołectwa Roku Małopolski 2019
 • nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego sołectwo, publikacji filmu w serwisie www.gazetakrakowska.pl i promocji filmu na Facebooku
 • dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • voucher o wartości 3000 złotych na zakup materiałów budowlanych

 • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołectwa, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy
 • vouchery na zakup materiałów budowlanych o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim sołectw

Sołectwo, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Sołectwa Roku Polski 2019
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Sołectwa, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej ogólnopolskiej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Patroni i partnerzy plebiscytu


Łukasz Smółka
Wicemarszałek Województwa Małopolskiego


Ryszard Czaicki
Dyrektor Małopolskiej Izby Rolniczej


Adam Nowak
Prezes Zarządu Krajowego Związku Młodzieży Wiejskiej


Wiktor Szmulewicz
Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych

_____________

Informacji udziela
Arkadiusz Bar
tel. 503 078 348 (w godz. 9-16, pn-pt)
e-mail: plebiscyt.krakow@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3