MISTRZOWIE HANDLU | Głosowanie zakończone! Zobacz, kogo...

MISTRZOWIE HANDLU | Głosowanie zakończone! Zobacz, kogo wybrali nasi Czytelnicy

RED

Aktualizacja:

MISTRZOWIE HANDLU | Głosowanie zakończone! Zobacz, kogo wybrali nasi Czytelnicy
Wielki finał plebiscytu MISTRZOWIE HANDLU 2019 dobiegł końca. Głosowanie trwało do piątku 28 czerwca, do godz. 22. Poznaliśmy zwycięzców w kategoriach: Sprzedawca Roku, Florysta Roku, Sklep Roku, Butik Roku, Kwiaciarnia Roku, a także Sklep z zabawkami Roku i Sklep jubilerski Roku. Na laureatów czekają cenne nagrody.
MISTRZOWIE HANDLU | Głosowanie zakończone! Zobacz, kogo wybrali nasi Czytelnicy

KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:Wybierz kategorię powiatową:

Sprzedawca Roku
Sklep Roku
Kwiaciarnia Roku
Butik Roku


RANKING WOJEWÓDZKI


W tym rankingu umieszczeni, są kandydaci którzy zajmują pierwsze miejsca w miastach, rejonach i powiatach

KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:
RANKING WOJEWÓDZKI Sprzedawca Roku
RANKING WOJEWÓDZKI Sklep Roku
RANKING WOJEWÓDZKI Kwiaciarnia Roku
RANKING WOJEWÓDZKI Butik Roku


Wybierz kategorię regionalną:

Florysta Roku


Wybierz kategorię wojewódzką:

Sklep Jubilerski Roku
Sklep z Zabawkami Roku


Pomysły na prezent z okazji Dnia Ojca!
KLIKNIJ i zobacz upominki >>>Czytaj też->> Janusz Kowalski: Rzemieślnikiem może dziś zostać każdy i to jest zasadniczy błądWszystko jedno, czy udajemy się na większe zakupy, czy tylko wpadamy do pobliskiego sklepu po kilka drobiazgów - z handlem mamy kontakt praktycznie codziennie. I choć w ostatnich latach przybyło dużych sklepów, w których wszystko można kupić pod jednym dachem, my wciąż mamy swoje ulubione, małe sklepy, w których robienie zakupów jest przyjemnością. Cenimy w nich miłą atmosferę, uprzejme traktowanie i bezpośredni kontakt ze sprzedawcą.

W ramach wielkiej akcji na łamach "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego" oraz na stronach serwisów internetowych dzienników zaprezentujemy i docenimy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa, a nasi Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybiorą laureatów nagród dla MISTRZÓW HANDLU.

Honorowy Patronat:


- W handlu najważniejsza jest ocena klientów - mówi Beata Bratek, dyrektor marketingu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"- Nasza akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w galeriach handlowych.

Laureaci naszej akcji mogą liczyć na skuteczną promocję, która z pewnością przysporzy im nowych klientów. Liderów i zwycięzców handlowego plebiscytu będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku, który zagwarantuje wielki zasięg prezentacji.


Zobacz, jak nasi czytelnicy zgłaszają kandydatów na Facebooku:
Siedem kategorii plebiscytu

Osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście (dzielnice: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony), Krowodrza (Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec), Podgórze (Dębniki, Łagiewniki – Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze), Nowa Huta (Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta), mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie małopolski wybrany zostanie SKLEP ROKU. To może być sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, czystością, atrakcyjną ekspozycją towarów i miłą obsługą.

W osobnej kategorii zostaną nagrodzone sklepy odzieżowe, w których często oferowany jest szerszy asortyment. Czeka na nie tytuł BUTIK ROKU.

Galeria modnych sukienek na lato!
KLIKNIJ i zobacz modne sukienki >>>


Kwiaty same w sobie są piękne. Ale my chcemy nagrodzić tych, którzy to piękno najlepiej wykorzystują. W kolejnej kategorii plebiscytu, osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta, mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie, zostaną przyznane tytuły KWIACIARNIA ROKU. Jaką kwiaciarnię zgłosić do naszej akcji? Taką, która zachwyca wystrojem, ale przede wszystkim zawsze gwarantuje świeżość i jakość kwiatów.

Galeria bukietów ślubnych- trendy na 2019 rok!
KLIKNIJ i zobacz najpiękniejsze bukiety >>>


To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta, mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie zostaną przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU. Czekamy na zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.

Wśród wszystkich sprzedawców osobno zostaną nagrodzeni pracownicy kwiaciarni. Ich praca to bowiem nie tylko obsługa klientów, lecz prawdziwa sztuka, jaką jest układanie kwiatów i kompozycja bukietów. Nagroda dla FLORYSTY ROKU zostanie przyznana osobno w pięciu rejonach małopolski: Kraków i okolice, Ziemia Tarnowska, Małopolska Zachodnia, Ziemia Nowosądecka, Podhale.

W wojewódzkich kategoriach plebiscytu zostaną osobno wyróżnione sklepy reprezentujące dwie bardzo charakterystyczne branże. Głosami klientów zostaną przyznane tytuły SKLEP Z ZABAWKAMI ROKU - dla sklepu, w którym znakomicie czują się zarówno dzieci jak i rodzice oraz SALON JUBILERSKI ROKU - dla najlepszego zdaniem klientów sklepu z biżuterią.

Zobacz inspirację prezentów dla dzieci ze sklepów biorących udział w plebiscycie:
KLIKNIJ i czytaj o prezentach >>>


Galeria pierścionków zaręczynowych- trendy na 2019 rok!
KLIKNIJ i zobacz pierścionki >>>Wielka gala Mistrzów Handlu

W Krakowie odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego miasta, rejonu Krakowa i powiatu wręczymy dyplomy i nagrody. Obszerna relacja z gali połączona z prezentacją zwycięzców ukaże się na łamach "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego" a w naszych serwisach będzie można obejrzeć galerie zdjęć prezentujące laureatów oraz materiał filmowy i zdjęcia z gali wręczenia nagród.

Tak było w 2017 roku. Zobacz galerię zdjęć z Gali Mistrzów Handlu!


Ważne terminy

 • Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w środę, 29 maja.
 • Zgłoszenia sklepów, sprzedawców i florystów były przyjmowane do piątku, 14 czerwca.
 • Głosowanie będzie trwać do piątku, 28 czerwca do godz. 22

Czekają cenne nagrody


Nagrody dla sprzedawców

Sprzedawcy, którzy osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta, mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
 • tytuł Sprzedawcy Roku 2019 w mieście, rejonie lub powiecie
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
 • dyplom uznania
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
 • dwuosobowe zaproszenia na całodniowy pobyt w Termie Bania typu OPEN, upoważniające do jednorazowego wstępu na wszystkie strefy: zabawy, relaksu oraz saunarium.

  KLIKNIJ i zobacz, jakie atrakcje czekają w Termie Bania!

Dodatkowo na dziesięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast, rejonów i powiatów (dziesięciu laureatów tytułu Sprzedawca Roku, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), czekają główne nagrody - dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt pod Tatrami w komfortowym hotelu REZYDENCJA GUBAŁÓWKA, ze śniadaniem oraz pełnym dostępem do strefy wellnness.

KLIKNIJ i zobacz, jakie atrakcje czekają w REZYDENCJI GUBAŁÓWKA!


Nagrody dla florystów

Floryści, którzy zdobędą najwięcej głosów osobno w każdym z rajonów: Kraków i okolice, Ziemia Tarnowska, Małopolska Zachodnia, Ziemia Nowosądecka, Podhale, otrzymają:
 • tytuł Florysty Roku w danym rejonie Małopolski
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
 • dyplom uznania
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w hotelu

Floryści, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce osobno w każdym rejonie: Kraków i okolice, Ziemia Tarnowska, Małopolska Zachodnia, Ziemia Nowosądecka, Podhale, otrzymają:
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym


Nagrody dla sklepów

Sklepy, kwiaciarnie i butiki, które osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta, mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
 • tytuł Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku i Butik Roku w mieście, rejonie lub powiecie
 • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
 • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
 • dyplom uznania
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • zaproszenie dla właścicieli do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
 • Vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej" lub w "Dzienniku Polskim" i/lub w serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl, naszemiasto.pl o wartości 1200 złotych
Dodatkowo na sklepy, kwiaciarnie i butiki, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast, rejonów i powiatów (trzy sklepy, trzy kwiaciarnie i trzy butiki), które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast, rejonów i powiatów) czekają główne nagrody - dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3600 złotych, 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.
Sklep z zabawkami oraz salon jubilerski, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
 • tytuły Sklep z Zabawkami Roku lub Salon Jubilerski Roku
 • zaproszenie dla właścicieli sklepu na uroczystą galę plebiscytu
 • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
 • dyplom uznania
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • zaproszenie dla właścicieli do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
 • Vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej" lub w "Dzienniku Polskim" i/lub w serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl, naszemiasto.pl o wartości 3600 złotych


Sklepy z zabawkami oraz salony jubilerskie, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają:
 • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania wręczany podczas gali
 • zaproszenie dla właścicieli do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
 • Vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej" lub w "Dzienniku Polskim" i/lub w serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl, naszemiasto.pl o wartości 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce


Informacji o akcji udziela Urszula Szarlej
tel. 501 431 014 (w godz. 9-16)
e-mail: plebiscyt.krakow@polskapress.pl


Regulamin

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!