Młodzi piłkarze z Krynicy najlepsi na turnieju w Proszowicach

  • Dziennik Polski

Aleksander Gąciarz

Mineralni Krynica zwyciężyli w halowym turnieju Top Cars Winter Cup dla piłkarzy z rocznika 2007 i młodszych. Okazją do zorganizowania imprezy było pięciolecie działalności Akademii Piłkarskiej Nowa Proszowianka.

Piłkarze z Krynicy nie mieli sobie równych w Proszowicach. W sześciu meczach odnieśli komplet zwycięstw, nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Sami za to strzelali aż miło. Najskuteczniejszy był w tym Szymon Borek, który trafił 10 razy i został królem strzelców imprezy.

Na drugim miejscu zakończyli rywalizację zawodnicy Fabloku Chrzanów. Ci z kolei mieli w swoich szeregach znakomitego technika Szymona Diawa, który otrzymał tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

Miejsce na podium wywalczyła poza tym Puszcza Niepołomice, która była trzecia.

Na czwartym miejscu zakończyła imprezę KSPN Wierzbowianka, piąta lokata dla Wiarusów Igołomia, a szósta dla LKS Czaniec.

Na siódmym, ostatnim miejscu zakończyli zawody gospodarze, AP Młoda Proszowianka. Podopiecznym Marcina Wąsowicza nie udało się zdobyć punktu ani bramki. Na pocieszenie tytuł najlepszego bramkarza turnieju zdobył Michał Mróz i wcale nie był to ukłon w stronę gospodarzy. Koledzy dali po prostu swojemu bramkarzowi bez liku okazji do wykazania się umiejętnościami, a te Michał na naprawdę wysokie. Zwłaszcza, że urodził się w 2009 roku.

Medale i statuetki dla uczestników zawodów wręczali kierujący AP Nowa Proszowianka Kamil Mach oraz właściciel firmy Top Cars Przemysław Patoła.

Za tydzień swój turniej rozegrają zawodnicy urodzeni w roku 2006.

POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.02.2019, 15:50

Brawo strzał w
Dziesiątkę

23.02.2019, 15:49

Dokładnie w samo sedno

23.02.2019, 07:14

Pani Kasiu K. piękne artykuły ale do prawdy daleko, każdy widzi jak jest z innymi grupami a w skali to wygląda chyba jakieś 9:1 dla Pani rocznika no ale być może wy sami jako rodzice szukacie sobie turniejów

21.02.2019, 14:33

Z tego co wiem to rocznik 2008 do Zakopanego na API się wybiera...,bardzo duży turniej...
Odkąd to zakopane leży w proszowicach ?

21.02.2019, 09:07

Przepraszam bardzo to wy nawet byliście ostatnio w Krośnie na turnieju??? No proszę brawo. Bo my nawet poza Proszowice nie wyjechaliśmy.

21.02.2019, 09:01

Przykro mi, że Pani nie potrafi zrozumieć sytuacji. To nie jest chora dyskusja. Proszę dobrze przeczytać komentarz (tu nie chodzi o dzieci z rocznika 2009) tylko o zasadę, którą wprowadził trener. Jeśli chce się Pani licytować to proszę przeglądnąć Fecebook i policzyć turnieje każdej drużyny . W innych komentarzach rodzice wylewają swoje żale do przygotowania dzieci do turnieju to jest ich prawo i wola. A co do zazdrości: szkółka jest dla każdego rocznika, który do niej należy a nie tylko dla 2009. Dziękuję za dyskusję i pozdrawiam.

21.02.2019, 08:16

Drodzy rodzice nie dzielcie dzieciaków jeszcze bardziej nie ma lepszych i gorszych sa lepiej wytrenowani lub gorzej gdyby inne roczniki zagroły tyle spotkań takiej sytuacji by nie było.I tu proszę o refleksję p Macha.Praszowianka jedna drużyna a nie podział na roczniki i nie zdrowa rywalizacja Tego sobie wlascicielowi i wszystkim rodzicom życzę.

21.02.2019, 08:04

Z tego co mi wiadomo ,to każdy rocznik ma swojego trenera ,więc w czym rzecz ?

21.02.2019, 08:01

Przepraszam bardzo ,a kto zaczął tą chorą dyskusję ,z tego co wiem to trenerzy poszczególnych roczników pytają o turnieje,proszę zapytać trenera Macha ile kosztują nas te turnieje , to według Was rocznik 2009 ma przestać jeździć na turnieje ?
Żenada w waszym wykonaniu , tym bardziej ,że pamiętam jak rocznik 2009 stawiał pierwsze kroki w Akademii , to na topie był właśnie rocznik 2005 ,06... ,mylę się..? liczne turnieje ,w tym zagraniczne i nie piszcie proszę bardzo ,że trener podzielił rodziców ,to chora zazdrość spowodowała ,że sami się podzieliliście. !!!

20.02.2019, 22:17

Drogi Rodzicu z rocznika 2009. Skoro taki komentarz wstawiasz to tylko należy podziękować trenerowi, który podzielił rodziców z różnych roczników. I jeszcze raz podkreślam, nie ważne czy to rocznik 2011, 2010, 2009 itd. wszystkie dzieci powinny być traktowane równo. Jeśli Rodzicu masz ochotę to sprawdź ile razy na turniejach był rocznik 2007-2008, czy 2006. Wydaje mi się, że Akademia jest dla wszystkich dzieci więc proszę nie hejtowac na inne roczniki.

20.02.2019, 21:55

Rozumiem i popieram. Skoro Pan/Pani uważa, że to hejt na dzieci to coś tu nie rozumiemy. Nam rodzicom z innych roczników tylko chodzi o, to że rocznik 2009 ma cały czas wyjazdy na turnieje. Więc proszę zrozumieć; że nam a przede wszystkim dzieciom jest przykro. Jeśli Pan/Pani uważa że są gorzej grają to może chodzi o to, że mniej się nimi sztab trenerski interesuje. Więc proszę nie mówić, że gorzej im idzie.

19.02.2019, 22:47

Czy w tym komentarzu przemawia zazdrość ...? Co te dziaciaki z 2009 domyślam się ,Panu,zrobiły? Czy w jakikolwiek sposób przeszkodziły Panu lub dzieciakom z 2007 i 2008,w tym że w turnieju w Proszowicach zajęli ostatnie miejsce i nie zdobyli żadnej bramki ?
Najłatwiej jest "pluć " na wszystko i wszystkich dookoła ,ale nie widzieć swoich błędów. Najgorsze jest to ,że miesza Pan w to niewinne dzieci ,które robią to co kochają , a że troszkę lepiej im to wychodzi , to już inna sprawa , może zapyta Pan te "megagwiazdy" ile czasu jeszcze spędzają z piłką oprócz treningów .....
Piszecie ,że trener Wąsowicz jest dobrym trenerem (ja uważam ,że BARDZO DOBRYM !!) , a jednocześnie piszecie ,że chcecie aby Wasze dzieci trenował Mach , czy według Was jest to w porządku do Marcina ?
Niech emocje już opadną ,niech każdy zastanowi się i zajmie sobą , dla dobra Akademii takie rzeczy powinny być załatwione "wewnątrz" , w swoim gronie.
pozdrawiam
ps. W ostatnim turnieju w Krośnie 2009 również słabo wypadł ,ale nie obwiniamy o to całego świata !

19.02.2019, 21:58

Nie rozumiem skąd tyle hejtu na dzieci z rocznika 2009?Czy te dzieci coś komuś zrobiły? Że grają może trochę lepiej niż inny rocznik to źle?W ramach wyjaśnień :może zaskoczę wszystkich ale my też płacimy za busa za każdym razem za każdy turniej i za wszystkie wyjazdy bo te megagwiazdy jeszcze nie zarabiają. Drużyna bez osiągnięć?Proszę sprawdzić ile razy stawali na pudle w różnych turniejach. I wreszcie konkurs na bramki wymyślili organizatorzy turnieju w którym braliśmy udział i to oni wybierali bramki spośród wszystkich drużyn (No niestety 2007 by nie mogło wziąść udziału w takim konkursie bo w ostatnim turnieju chyba ż
adnej nie strzelili).A przecież kto nie chce niech nie głosuje.

19.02.2019, 09:04

Dwa sparingi przez dwa lata brawo ty oczywiscie na żadnym trenera nie było bo po co.Gdyby nie Wąsowicz tego rocznika dawno by nie było.

19.02.2019, 08:03

Popieram niższe komentarze. Mam syna w najstarszym roczniku i widzę co się dzieje. Trener tylko interesuje się rocznikiem 2009 konkretnie dwoma zawodnikami a w szczególności jednym. Tak to wygląda głosowani itp itd.. Początki Akademii to była euforia ale później wszystko zeszło na kasę jak to w piłce. Pomysł powstania Akademii uważam za rewelacyjny jej prowadzenie nie jest najgorsze. Trenerze Machu może należy bardziej wypośrodkować zainteresowanie się innymi chłopakami z innych roczników niż 2009 może teraz słabsi ale dla nich też są turnieje. Jeśli Akademia ma opierać się tylko na tym jednym roczniku 2009 i dwóch zawodnikach jako jej filar to proszę to oznajmić rodzicom mającym dzieci z innych roczników bo na tą chwilę tak to wygląda.

18.02.2019, 15:56

Brakuje nam w składzie chłopaków megagwiazd z rocznila 2009 ale oni turniej za turniejem i nie mają czasu apropo czy oni płacą za busa, jeszcze 1, 5 roku wytrzymamy ale z tej gry nic nie bedzie zresztą chodzi o kase - brak konkurencji!!! Nie zapominamy oddać glosu na piękne bramki z turnieju 2009 bo przed nimi juz tylko rywale zagraniczni, drużyna roku bez osiągniec- brawo !!!

18.02.2019, 15:07

Szkoła Kamila Macha. Zero sparingów zero turniejów zero zaangażowania wszystkie turnieje i sparingi inne roczniki pan Kamil pawinien byc z siebie dumny rocznik 2007-2008 był potrzebny aby finanse proszowianki sie zgadzały.Pozdrawiam

18.02.2019, 14:21

Rodzice powinni podziękować panu Kamilowi za odpowiednie przygotowanie młodych zawodników do gry!Trening polega na trenowaniu dzieci , a nie klikaniu w telefonie bo tak wyglądały treningi, zero sparingów i meczy totalna porażka brak zaangażowania trenera Macha.Dopiero trener Wąsowicz naprawia błędy poprzednika .Nareszcie ta drużyna dostała prawdziwego trenera szkoda tylko , że nie mają odpowiednich warunków do treningów.

18.02.2019, 13:30

Może gdyby te roczniki od samego początku trenował Wąsowicz i miał stworzone warunki do trenowania , sytuacja wyglądała by inaczej .
Wąsowicz prowadzi tych chłopców od niedawna i wkłada całe serce w to co robi , przejął chłopaków od Kamila Macha a to tylko świadczy o tym ile ich nauczył właściciel akademii . Druga sprawą jest stworzenie odpowiednich warunków , do treningów .

18.02.2019, 12:10

Chłopcy z Proszowic nie byli przygotowani do turnieju bo przez całą zimę nie mają gdzie trenować. Płacimy nie małe pieniądze a pan Kamil nie potrafi zorganizować hali. Trzeba chyba poszukać innego klubu albo stworzyć inną akademię. Chyba panu Kamilowi zależy już tylko na pieniądzach.