Młodzieżowa obrona

Cukrownik dla Wieprza
- Nie mam żalu do Łukasza. Gdyby nie udało mu się sięgnąć piłki, przeciwnik i tak strzeliły gola - mówi trener Górnika Bronisław Loska.

Magazyn piłkarski

Nie mieli szczęścia piłkarze Górnika Brzeszcze w meczu wyjazdowym z Wieczystą Karków. Jeszcze w 80 minucie spotkania był remis 2-2, ale samobójczy gol Łukasza Błotki zapewnił rywalom zwycięstwo.
 Brzeszczanie pojechali do Krakowa w mocno okrojonym składzie. - Zabrakło Cecugi i Kozieła, więc z konieczności w pierwszej połowie defensywą kierował Marek Harańczyk. Jednak nie szło mu zbyt dobrze i po przerwie jego miejsce zajął właśnie Błotko. Strzelając dwie bramki na wyjeździe, można wprawdzie myśleć o wygraniu meczu, ale tylko wtedy, kiedy ma się zabezpieczone tyły. U nas z konieczności w Krakowie linię obrony tworzyli młodzieżowcy - dodał Loska.

Kto "przedziurawi" siatkę Bukowna?

Rewelacją tegorocznych rozgrywek jest zespół z Bukowna, który z kompletem punktów jest na czele tabeli V ligi wadowickiej. Podopieczni Krzysztofa Ducha strzelają wprawdzie mało bramek, bo zdobyli ich na razie 5, ale też nie stracili jeszcze ani jednej. W Bukownie dumni są z tego, że od 360 minut nie stracili gola.

Koszarawa rośnie w siłę

Piłkrze Koszarawy rozpoczęli sezon od porażki na własnym boisku z Cukrownikiem, ale widać wyraźnie, że zespół powoli wraca do formy z poprzedniego sezonu. Podopieczni Jana Satławy rozpoczęli marsz w górę tabeli. Na razie są na 3. miejscu, ale, jak twierdzą piłkarze, drużyna z Kończyc długo "nie zagrzeje" pozycji wicelidera.
 W ostatniej kolejce na boiskach bielskiej okręgówki odnotowaliśmy jednego samobójczego gola. Autorem "swojaka" był Staniek z Cukrownika Chybie, który podarował honorową bramkę piłkarzom Jedności.