Młodzieżowy futbol

STM
Juniorzy starsi - podokręg Tarnów - grupa I

   XIII kolejka: Łukovia Łukowa - Metal-Gawro Tarnów 3-1, Iskra Tarnów - Olimpia Wojnicz 7-1, Jutrzenka Wierzchosławice - Rybitwa Ostrów 1-1, Tamel Tarnów - Zgłobice 3-2.
   XIV kolejka: Metal-Gawro - Jutrzenka 3-1, Rybitwa - Iskra 1-5, Olimpia - Tamel 1-3, Zgłobice - Łukovia 1-5.
   Końcowa tabela:
1. Iskra 14 38 58-13
2. Tamel 14 34 73-14
3. Łukovia 14 23 32-29
4. Metal 14 20 38-31
5. Zgłobice 14 17 29-38
6. Olimpia 14 12 25-47
7. Jutrzenka 14 9 20-47
8. Rybitwa 14 4 19-75
Grupa II
   XIII kolejka: Sokół Wałki - Ciężkowianka Ciężkowice 0-2, Pogoria Pogórska Wola - Huragan Buchcice 3-0 (walkower), Ładna - Pogórze Pleśna 0-5, Nowa Jastrząbka - Tarnowiec 4-0.
   XIV kolejka: Ciężkowianka - Nowa Jastrząbka 1-1, Huragan - Sokół 3-0 (walkower), Pogórze - Pogoria 3-0, Tarnowiec - Ładna 2-3.
   Końcowa tabela:
1. Nowa J. 14 38 81-13
2. Ciężkowianka 14 34 67-10
3. Pogórze 14 33 46-18
4. Ładna 14 19 24-51
5. Huragan 14 18 34-34
6. Pogoria 14 11 11-55
7. Sokół 14 10 22-48
8. Tarnowiec 14 1 7-63
Juniorzy młodsi - klasa okręgowa - grupa I
   XIII kolejka: Dunajec Mikołajowice - BKS Bochnia 0-2, Dunajec Zakliczyn - Jadowniczanka Jadowniki 1-4, Rzezawianka Rzezawa - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-1. Pauzowała: Gosłavia Gosławice.
   XIV kolejka: BKS - Gosłavia 3-0 (walkower), Jadowniczanka - Dunajec M. 3-0, KRIS-Szreniawa - Dunajec Z. 3-0. Pauzowała: Rzezawianka.
   Nierozegrane spotkanie: Jadowniczanka - Rzezawianka zweryfikowane zostało jako walkower 3-0 dla Jadowniczanki.
   Końcowa tabela:
1. BKS 12 30 30-8
2. Rzezawianka 12 23 34-16
3. Szreniawa 12 19 22-21
4. Jadowniczanka 12 19 28-22
5. Dunajec M. 12 12 15-27
6. Dunajec Z. 12 9 18-22
7. Gosłavia 12 9 12-43
Grupa II
   XIII kolejka: Koszyce Wielkie - Skrzyszovia Skrzyszów 0-10, Gromnik - Zorza Zaczarnie 3-2, KSUS Śmigno - Ryglice 3-2. Pauzował: Dunajec Zbylitowska Góra.
   XIV kolejka: Skrzyszovia - KSUS Śmigno 3-2, Ryglice - Gromnik 4-1, Koszyce Wlk. - Dunajec 0-10. Pauzowała: Zorza.
   Końcowa tabela:
1. Dunajec 12 26 48-19
2. Gromnik 12 25 55-24
3. Ryglice 12 20 43-29
4. Zorza 12 20 62-29
5. Skrzyszovia 12 13 35-43
6. KSUS Śmigno 12 11 36-40
7. Koszyce Wlk. 12 3 14-109
Trampkarze starsi - I liga
   Wyniki: Rzezawianka Rzezawa - Tarnovia 3-0 (walkower), Unia II Tarnów - Strażak Mokrzyska 1-1, Błękitni Tarnów - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1, Iskra Tarnów - UKS Pleśna 0-2, Okocimski Brzesko - MOSiR Bochnia 0-3. Spotkanie: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Unia I Tarnów rozegrane zostanie w dniu dzisiejszym. W meczu zaległym: UKS Pleśna - Unia I 0-2.
1. MOSiR 19 51 57-13
2. Unia I 18 44 69-18
3. Dąbrovia 18 41 63-18
4. Unia II 19 31 38-26
5. Okocimski 19 31 34-39
6. Rzezawianka 19 25 22-33
7. Strażak 19 25 24-45
8. Tarnovia 19 22 43-47
9. Szreniawa 19 20 24-33
10. Błękitni 19 15 26-52
11. UKS Pleśna 19 10 21-51
12. Iskra 19 6 10-56
II liga
   XVII kolejka: Tamel Tarnów - Metal-Gawro Tarnów 2-4, Wisła Szczucin - Wolania Wola Rzędzińska 1-0. Pauzował: Dunajec Zakliczyn.
   XVIII kolejka: Metal-Gawro - Wisła 1-0, Dunajec - Tamel 2-3. Pauzowała: Wolania.
1. Wisła 14 32 44-12
2. Wolania 14 23 34-23
3. Dunajec 14 19 28-22
4. Metal 15 15 19-55
5. Tamel 15 12 26-39
Klasa rejonowa - podokręg Tarnów - grupa I
   XIII kolejka: Tuchovia Tuchów - Gromnik 4-0, Rzuchowa - Skrzyszovia Skrzyszów 1-0, Ciężkowianka Ciężkowice - Radlna 1-2, Tarnowiec - Szynwałd 0-4.
   XIV kolejka: Gromnik - Tarnowiec 1-0, Szynwałd - Ciężkowianka Ciężkowice 1-4, Radlna - Rzuchowa 4-2, Skrzyszovia - Tuchovia 0-12.
   Końcowa tabela:
1. Tuchovia 14 34 69-8
2. Gromnik 14 32 40-26
3. Radlna 14 28 38-14
4. Ciężkowianka 14 28 53-19
5. Rzuchowa 14 12 24-54
6. Szynwałd 14 12 21-55
7. Tarnowiec 14 9 9-45
8. Skrzyszovia 14 8 17-50
Grupa II
   XIII kolejka: Spółdzielca Grabno - Zgłobice 3-2, Dunajec Mikołajowice - Olimpia Wojnicz 1-4, Arkadia Olszyny - Victoria Koszyce Małe 5-1, Jutrzenka Wierzchosławice - Dunajec Zbylitowska Góra 3-3.
   XIV kolejka: Dunajec Zb. G. - Dunajec M. 4-0, Olimpia - Spółdzielca 3-2, Zgłobice - Arkadia 2-2, Victoria - Jutrzenka 0-3.
   Końcowa tabela:
1. Zgłobice 14 29 39-17
2. Olimpia 14 28 43-18
3. Dunajec Zb. G. 14 25 36-30
4. Arkadia 14 24 40-14
5. Jutrzenka 14 18 15-24
6. Dunajec M. 14 17 31-39
7. Spółdzielca 14 16 23-40
8. Victoria 14 4 10-55
Trampkarze młodsi - I liga
   Wyniki: Rzezawianka Rzezawa - Tarnovia 1-2, Unia II Tarnów - Strażak Mokrzyska 1-0, Błękitni Tarnów - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0, Iskra Tarnów - UKS Pleśna 4-0, Okocimski Brzesko - MOSiR Bochnia 4-1. Spotkanie: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Unia I Tarnów rozegrane zostanie w dniu dzisiejszym. W meczu zaległym: UKS Pleśna - Unia I 0-0.
1. MOSiR 19 48 70-9
2. Okocimski 19 47 44-12
3. Dąbrovia 18 42 49-7
4. Unia I 18 39 45-12
5. Tarnovia 19 38 35-25
6. Strażak 19 22 22-25
7. Szreniawa 19 22 19-30
8. Rzezawianka 19 20 23-55
9. Iskra 19 18 14-33
10. Unia II 19 13 9-32
11. Błękitni 19 7 7-42
12. UKS Pleśna 19 7 4-59
II liga
   XVII kolejka: Tamel Tarnów - Metal-Gawro Tarnów 1-3, Wisła Szczucin - Wolania Wola Rzędzińska 1-0. Pauzował: Dunajec Zakliczyn.
   XVIII kolejka: Metal-Gawro - Wisła 1-3, Dunajec - Tamel 0-5. Pauzowała: Wolania.
1. Wisła 14 29 21-9
2. Metal 15 22 19-13
3. Wolania 14 20 15-16
4. Tamel 15 20 20-25
5. Dunajec 14 11 9-21
Klasa rejonowa - podokręg Tarnów
   Wyniki: Nowa Jastrząbka - Ryglice 1-1, Karwodrza - Sokół Wałki 6-1, Polan Żabno - UKS Lisek Lisia Góra 3-1.
1. Polan 17 41 56-9
2. Karwodrza 17 33 40-17
3. Ryglice 17 27 33-26
4. Nowa J. 17 22 26-21
5. UKS Lisek 17 20 25-33
6. Sokół 17 1 1-75
(STM)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie