Moskała zszedł z treningu

AS
Piłkarze Cracovii ćwiczyli wczoraj pod okiem trenerów Roberta Jończyka i Piotra Wrześniaka na boisku przy ul. Wielickiej.

Dzisiaj sparing Cracovii z Sokołami z New Jersey

Indywidualnie trenował Łukasz Skrzyński, który ostatnio leczył uraz mięśnia uda. Normalnie trenował z kolegami bramkarz Sławomir Olszewski, który w meczu rezerw lekko skręcił nogę w kostce. Kłopoty z mięśniem dwugłowym ma natomiast Tomasz Moskała. Miał z tego powodu kilkunastodniową przerwę, ostatnio wznowił treningi, ale wczoraj przerwał zajęcia, bo bolący mięsień znowu dał o sobie znać.
   Na dziś trenerzy Cracovii zaplanowali mecz sparingowy z zespołem polonijnym New Jersey Falcons. Amerykańskie "Sokoły" przebywają w Krakowie od kilku dni, dwóch ich graczy ćwiczy nawet z pierwszym zespołem Cracovii (bramkarz Ancin i napastnik de Martni). Mecz zacznie się o godz. 18 na stadionie przy ul. Kałuży. W grudniu 2005 r., kiedy "pasy" przebywały w USA, oba zespoły grały w New Jersey, sensacyjne zwycięstwo odnieśli Polonusi 1-0.
   Trener Wojciech Stawowy czuje się już lepiej, wypoczywa w domu: - Mam założony aparat, który mierzy mi co kilkanaście minut ciśnienie. W piątek znane będą wyniki. Jeśli wszystko będzie w porządku, przyjdę na sparing z zespołem Falcons - powiedział nam Stawowy. (AS)