MŚ 2018. Anglia - Belgia - skrót meczu, gole, wideo. Zobacz...

MŚ 2018. Anglia - Belgia - skrót meczu, gole, wideo. Zobacz bramki z meczu Anglia - Belgia

Anglia - Belgia - skrót meczu, gole, wideo ©Bartek Syta

Anglia - Belgia - skrót meczu, gole, wideo. Belgia pokonała Anglię wynikiem 2:0 i tym samym została trzecią drużyną MŚ 2018 w Rosji. Pierwsza bramka została zdobyta przez Thomasa Meuniera już w 4 minucie. Reprezentacja Anglii starała się doprowadzić do wyrównania, ale zamiast tego spotkali się z kolejną kontrą i pogrążył ich Eden Hazard, strzelając ostatnią bramkę w 82 minucie spotkania. Zobacz bramki z meczu Anglia - Belgia.