MŚ Katar 2022 eliminacje wyniki, program, tabele online. Kiedy, z kim gra Polska? Terminarz i wyniki meczów 10.09.2021

Jerzy Filipiuk
Jerzy Filipiuk
Mistrzostwa świata Katar 2022 eliminacje. Program meczów, wyniki, tabele online. Kiedy, z kim i o której godzinie gra Polska? Terminarz gier i regulamin eliminacji MŚ Katar 2022 na wszystkich kontynentach. U nas wszystko o przebiegu eliminacji MŚ Katar 2022, terminarz i wyniki meczów Polaków oraz wszystkich pozostałych drużyn w drodze na mundial. Aktualizacja 10.09.2021.

Podział finalistów

  • Katar (gospodarz)
  • Europa – 13 drużyn
  • Afryka – 5 drużyn
  • Azja – 4 drużyny + 1 w barażach
  • Ameryka Płd. – 4 drużyny + 1 w barażach
  • Ameryka Płn. i Śr. oraz Karaiby – 3 drużyny + 1 w barażach
  • Oceania – 1 drużyna w barażach

MŚ Katar 2022. Europa

Zwycięzcy 10 grup awansują na MŚ. Wicemistrzowie grup i finaliści Ligi Narodów (półfinały: Włochy - Hiszpania, Belgia - Francja), którzy nie awansują bezpośrednio na MŚ lub nie zajmą 2. miejsca w grupie, zagrają w barażach o trzy miejsca.

GRUPA A

  • 24.03.2021 (20.45): Portugalia - Azerbejdżan 1:0 (1:0)
  • 24.03.2021 (20.45): Serbia - Irlandia 3:2 (1:1)
  • 27.03.2021 (20.45): Irlandia - Luksemburg 0:1 (0:0)
  • 27.03.2021 (20.45): Serbia - Portugalia 2:2 (0:2)
  • 30.03.2021 (18.00): Azerbejdżan - Serbia 1:2 (0:1)
  • 30.03.2021 (20.45): Luksemburg - Portugalia 1:3 (1:1)
  • 1.09.2021 (20.45): Luksemburg - Azerbejdżan 2:1 (2:0)
  • 1.09.2021 (20.45): Portugalia - Irlandia 2:1 (0:1)
  • 4.09.2021 (18.00): Irlandia - Azerbejdżan 1:1 (0:1)
  • 4.09.2021 (18.00): Serbia - Luksemburg 4:1 (2:0)
  • 7.09.2021 (18.00): Azerbejdżan - Portugalia 0:3 (0:2)
  • 7.09.2021 (20.45): Irlandia - Serbia 1:1 (0:1)
  • 9.10.2021 (18.00): Azerbejdżan - Irlandia
  • 9.10.2021 (20.45): Luksemburg - Serbia
  • 12.10.2021 (20.45): Portugalia - Luksemburg
  • 12.10.2021 (20.45): Serbia - Azerbejdżan
  • 11.11.2021 (18.00): Azerbejdżan - Luksemburg
  • 11.11.2021 (20.45): Irlandia - Portugalia
  • 14.11.2021 (20.45): Luksemburg - Irlandia
  • 14.11.2021 (20.45): Portugalia - Serbia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Portugalia51311-4
2. Serbia51112-7
3.Luksemburg465-8
4.Irlandia525-8
5.Azerbejdżan513-9

GRUPA B

  • 25.03.2021 (20.45): Hiszpania - Grecja 1:1 (1:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Szwecja - Gruzja 1:0 (1:0)
  • 28.03.2021 (18.00): Gruzja - Hiszpania 1:2 (1:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Kosowo - Szwecja 0:3 (0:2)
  • 31.03.2021 (20.45): Grecja - Gruzja 1:1 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Hiszpania - Kosowo 3:1 (2:0)
  • 2.09.2021 (18.00): Gruzja - Kosowo 0:1 (0:1)
  • 2.09.2021 (20.45): Szwecja - Hiszpania 2:1 (1:1)
  • 5.09.2021 (20.45): Kosowo - Grecja 1:1 (0:1)
  • 5.09.2021 (20.45): Hiszpania - Gruzja 4:0 (3:0)
  • 8.09.2021 (20.45): Grecja - Szwecja 2:1 (0:0)
  • 8.09.2021 (20.45): Kosowo - Hiszpania 0:2 (0:1)
  • 9.10.2021 (18.00): Gruzja - Grecja
  • 9.10.2021 (18.00): Szwecja - Kosowo
  • 12.10.2021 (20.45): Kosowo - Gruzja
  • 12.10.2021 (20.45): Szwecja - Grecja
  • 11.11.2021 (18.00): Gruzja - Szwecja
  • 11.11.2021 (20.45): Grecja - Hiszpania
  • 14.11.2021 (20.45): Grecja - Kosowo
  • 14.11.2021 (20.45): Hiszpania - Szwecja
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Hiszpania61313-5
2.Szwecja497-3
3.Grecja465-4
4.Kosowo543-9
5.Gruzja512-9

GRUPA C

  • 25.03.2021 (18.00): Bułgaria - Szwajcaria 1:3 (0:3)
  • 25.03.2021 (20.45): Włochy - Irlandia Płn. 2:0 (2:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Bułgaria - Włochy 0:2 (0:1)
  • 28.03.2021 (20.45): Szwajcaria - Litwa 1:0 (1:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Litwa - Włochy 0:2 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Irlandia Płn. - Bułgaria 0:0
  • 2.09.2021 (20.45): Włochy - Bułgaria 1:1 (1:1)
  • 2.09.2021 (20.45): Litwa - Irlandia Płn. 1:4 (0:1)
  • 5.09.2021 (18.00): Bułgaria - Litwa 1:0 (0:0)
  • 5.09.2021 (20.45): Szwajcaria - Włochy 0:0
  • 8.09.2021 (20.45): Włochy - Litwa 5:0 (4:0)
  • 8.09.2021 (20.45): Irlandia Płn. - Szwajcaria 0:0
  • 9.10.2021 (15.00): Litwa - Bułgaria
  • 9.10.2021 (20.45): Szwajcaria - Irlandia Płn.
  • 12.10.2021 (20.45): Włochy - Szwajcaria
  • 12.10.2021 (20.45): Irlandia Płn. - Litwa
  • 12.11.2021 (20.45): Włochy - Szwajcaria
  • 12.11.2021 (20.45): Irlandia Płn. - Litwa
  • 15.11.2021 (20.45): Irlandia Płn. - Włochy
  • 15.11.2021 (20.45): Szwajcaria - Bułgaria
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Włochy61412-1
2.Szwajcaria484-1
3.Irlandia Płn.454-3
4.Bułgaria553-6
5.Litwa501-13

GRUPA D

  • 24.03.2021 (20.45): Finlandia - Bośnia i Hercegowina 2:2 (0:0)
  • 24.03.2021 (20.45): Francja - Ukraina 1:1 (1:0)
  • 28.03.2021 (15.00): Kazachstan - Francja 0:2 (0:2)
  • 28.03.2021 (20.45): Ukraina - Finlandia 1:1 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Bośnia i Hercegowina - Francja 0:1 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Ukraina - Kazachstan 1:1 (1:0)
  • 1.09.2021 (16.00): Kazachstan - Ukraina 2:2 (0:1)
  • 1.09.2021 (20.45): Francja - Bośnia i Hercegowina 1:1 (1:1)
  • 4.09.2021 (18.00): Finlandia - Kazachstan 1:0 (0:0)
  • 4.09.2021 (20.45): Ukraina - Francja 1:1 (1:0)
  • 7.09.2021 (20.45): Bośnia i Hercegowina - Kazachstan 2:2 (0:0)
  • 7.09.2021 (20.45): Francja - Finlandia 2:0 (1:0)
  • 9.10.2021 (15.00): Kazachstan - Bośnia i Hercegowina
  • 9.10.2021 (18.00): Finlandia - Ukraina
  • 12.10.2021 (16.00): Kazachstan - Finlandia
  • 12.10.2021 (20.45): Ukraina - Bośnia i Hercegowina
  • 13.11.2021 (15.00): Bośnia i Hercegowina - Finlandia
  • 13.11.2021 (20.45): Francja - Kazachstan
  • 16.11.2021 (20.45): Bośnia i Hercegowina - Ukraina
  • 16.11.2021 (20.45): Finlandia - Francja
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Francja6128-3
2. Ukraina556-6
3.Finlandia454-5
4.Bośnia i Hercegowina435-6
5.Kazachstan535-8

GRUPA E

  • 24.03.2021 (18.00): Estonia - Czechy 2:6 (1:4)
  • 24.03.2021 (20.45): Belgia - Walia 3:1 (2:1)
  • 27.03.2021 (18.00): Białoruś - Estonia 4:2 (1:1)
  • 27.03.2021 (20.45): Czechy - Belgia 1:1 (0:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Belgia - Białoruś 8:0 (4:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Walia - Czechy 1:0 (0:0)
  • 2.09.2021 (20.45): Czechy - Białoruś 1:0 (1:0)
  • 2.09.2021 (20.45): Estonia - Belgia 2:5 (1:2)
  • 5.09.2021 (15.00): Białoruś - Walia 2:3 (2:1)
  • 5.09.2021 (20.45): Belgia - Czechy 3:0 (2:0)
  • 8.09.2021 (20.45): Białoruś - Belgia 0:1 (0:1)
  • 8.09.2021 (20.45): Walia - Estonia 0:0
  • 8.10.2021 (20.45): Czechy - Walia
  • 8.10.2021 (20.45): Estonia - Białoruś
  • 11.10.2021 (20.45): Białoruś - Czechy
  • 11.10.2021 (20.45): Estonia - Walia
  • 13.11.2021 (20.45): Belgia - Estonia
  • 13.11.2021 (20.45): Walia - Białoruś
  • 16.11.2021 (20.45): Czechy - Estonia
  • 16.11.2021 (20.45): Walia - Belgia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Belgia61621-4
2. Czechy578-7
3.Walia475-5
4.Białoruś536-15
5.Estonia416-15

GRUPA F

  • 25.03.2021 (18.00): Izrael - Dania 0:2 (0:1)
  • 25.03.2021 (20.45): Mołdawia - Wyspy Owcze 1:1 (1:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Szkocja - Austria 2:2 (0:1)
  • 28.03.2021 (18.00): Dania - Mołdawia 8:0 (5:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Austria - Wyspy Owcze 3:1 (3:1)
  • 28.03.2021 (20.45): Izrael - Szkocja 1:1 (1:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Austria - Dania 0:4 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Mołdawia - Izrael 1:4 (1:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Szkocja - Wyspy Owcze 4:0 (1:0)
  • 1.09.2021 (20.45): Dania - Szkocja 2:0 (2:0)
  • 1.09.2021 (20.45): Wyspy Owcze - Izrael 0:4 (0:2)
  • 1.09.2021 (20.45): Mołdawia - Austria 0:2 (0:1)
  • 4.09.2021 (15.00): Wyspy Owcze - Dania 0:1 (0:0)
  • 4.09.2021 (20.45): Izrael - Austria 5:2 (3:1)
  • 4.09.2021 (20.45): Szkocja - Mołdawia 1:0 (1:0))
  • 7.09.2021 (20.45): Austria - Szkocja 0:1 (0:1)
  • 7.09.2021 (20.45): Dania - Izrael 5:0 (3:0)
  • 7.09.2021 (20.45): Wyspy Owcze - Mołdawia 2:1 (0:0)
  • 9.10.2021 (18.00): Szkocja - Izrael
  • 9.10.2021 (20.45): Wyspy Owcze - Austria
  • 9.10.2021 (20.45): Mołdawia - Dania
  • 12.10.2021 (20.45): Dania - Austria
  • 12.10.2021 (20.45): Wyspy Owcze - Szkocja
  • 12.10.2021 (20.45): Izrael - Mołdawia
  • 12.11.2021 (20.45): Austria - Izrael
  • 12.11.2021 (20.45): Dania - Wyspy Owcze
  • 12.11.2021 (20.45): Mołdawia - Szkocja
  • 15.11.2021 (20.45): Austria - Mołdawia
  • 15.11.2021 (20.45): Izrael - Wyspy Owcze
  • 15.11.2021 (20.45): Szkocja - Dania
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Dania61822-0
2. Szkocja6119-5
3.Izrael61014-11
4.Austria679-13
5.Wyspy Owcze644-14
6.Mołdawia513-18

GRUPA G

  • 24.03.2021 (18.00): Turcja - Holandia 4:2 (2:0)
  • 24.03.2021 (20.45): Gibraltar - Norwegia 0:3 (0:2)
  • 24.03.2021 (20.45): Łotwa - Czarnogóra 1:2 (1:1)
  • 27.03.2021 (15.00): Czarnogóra - Gibraltar 4:1 (2:1)
  • 27.03.2021 (18.00): Norwegia - Turcja 0:3 (0:2)
  • 27.03.2021 (20.45): Holandia - Łotwa 2:0 (1:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Gibraltar - Holandia 0:7 (0:1)
  • 30.03.2021 (20.45): Czarnogóra - Norwegia 0:1 (0:1)
  • 30.03.2021 (20.45): Turcja - Łotwa 3:3 (2:1)
  • 1.09.2021 (20.45): Łotwa - Gibraltar 3:1 (0:0)
  • 1.09.2021 (20.45): Norwegia - Holandia 1:1 (1:1)
  • 1.09.2021 (20.45): Turcja - Czarnogóra 2:2 (2:1)
  • 4.09.2021 (18.00): Łotwa - Norwegia 0:2 (0:1)
  • 4.09.2021 (20.45): Gibraltar - Turcja 0:3 (0:0)
  • 4.09.2021 (20.45): Holandia - Czarnogóra 4:0 (1:0)
  • 7.09.2021 (20.45): Czarnogóra - Łotwa 0:0
  • 7.09.2021 (20.45): Holandia - Turcja 6:1 (3:0)
  • 7.09.2021 (20.45): Norwegia - Gibraltar 5:1 (3:1)
  • 8.10.2021 (18.00): Gibraltar - Czarnogóra
  • 8.10.2021 (20.45): Łotwa - Holandia
  • 8.10.2021 (20.45): Turcja - Norwegia
  • 11.10.2021 (20.45): Łotwa - Turcja
  • 11.10.2021 (20.45): Holandia - Gibraltar
  • 11.10.2021 (20.45): Norwegia - Czarnogóra
  • 13.11.2021 (18.00): Norwegia - Łotwa
  • 13.11.2021 (18.00): Turcja - Gibraltar
  • 13.11.2021 (20.45): Czarnogóra - Holandia
  • 16.11.2021 (20.45): Gibraltar - Łotwa
  • 16.11.2021 (20.45): Czarnogóra - Turcja
  • 16.11.2021 (20.45): Holandia - Norwegia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Holandia61322-6
2. Norwegia61312-5
3.Turcja61116-13
4.Czarnogóra688-9
5.Łotwa547-10
6.Gibraltar603-25

Grupa H

  • 24.03.2021 (20.45): Cypr - Słowacja 0:0
  • 24.03.2021 (20.45): Malta - Rosja 1:3 (0:2)
  • 24.03.2021 (20.45): Słowenia - Chorwacja 1:0 (1:0)
  • 27.03.2021 (15.00): Rosja - Słowenia 2:1 (2:1)
  • 27.03.2021 (18.00): Chorwacja - Cypr 1:0 (1:0)
  • 27.03.2021 (20.45): Słowacja - Malta 2:2 (0:2)
  • 30.03.2021 (18.00); Cypr - Słowenia 1:0 (1:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Chorwacja - Malta 3:0 (0:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Słowacja - Rosja 2:1 (1:0)
  • 1.09.2021 (20.45): Malta - Cypr 3:0 (1:0)
  • 1.09.2021 (20.45): Rosja - Chorwacja 0:0
  • 1.09.2021 (20.45): Słowenia - Słowacja 1:1 (1:1)
  • 4.09.2021 (15.00): Cypr - Rosja 0:2 (0:1)
  • 4.09.2021 (18.00): Słowenia - Malta 1:0 (1:0)
  • 4.09.2021 (20.45): Słowacja - Chorwacja 0:1 (0:0)
  • 7.09.2021 (20.45): Chorwacja - Słowenia 3:0 (1:0)
  • 7.09.2021 (20.45): Rosja - Malta 2:0 (1:0)
  • 7.09.2021 (20.45): Słowacja - Cypr 2:0 (0:0)
  • 8.10.2021 (18.00): Cypr - Chorwacja
  • 8.10.2021 (20.45): Malta - Słowenia
  • 8.10.2021 (20.45): Rosja - Słowacja
  • 11.10.2021 (20.45): Chorwacja - Słowacja
  • 11.10.2021 (20.45): Cypr - Malta
  • 11.10.2021 (20.45): Słowenia - Rosja
  • 11.11.2021 (18.00): Rosja - Cypr
  • 11.11.2021 (20.45): Malta - Chorwacja
  • 11.11.2021 (20.45): Słowacja - Słowenia
  • 14.11.2021 (15.00): Chorwacja - Rosja
  • 14.11.2021 (15.00): Malta - Słowacja
  • 14.11.2021 (15.00): Słowenia - Cypr
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Chorwacja6138-1
2. Rosja61310-4
3.Słowacja697-5
4.Słowenia674-7
5.Malta646-11
6.Cypr641-8

GRUPA I

  • 25.03.2021 (20.45): Andora - Albania 0:1 (0:1)
  • 25.03.2021 (20.45): Anglia - San Marino 5:0 (3:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Węgry - Polska 3:3 (1:0)
  • 28.03.2021 (18.00): Albania - Anglia 0:2 (0:1)
  • 28.03.2021 (20.45): Polska - Andora 3:0 (1:0)
  • 28.03.2021 (20.45): San Marino - Węgry 0:3 (0:1)
  • 31.03.2021 (20.45): Andora - Węgry 1:4 (0:1)
  • 31.03.2021 (20.45): Anglia - Polska 2:1 (1:0)
  • 31.03.2021 (20.45): San Marino - Albania 0:2 (0:0)
  • 2.09.2021 (20.45): Andora - San Marino 2:0 (2:0)
  • 2.09.2021 (20.45): Węgry - Anglia 0:4 (0:0)
  • 2.09.2021 (20.45): Polska - Albania 4:1 (2:1)
  • 5.09.2021 (18.00): Albania - Węgry 1:0 (0:0)
  • 5.09.2021 (18.00): Anglia - Andora 4:0 (1:0)
  • 5.09.2021 (20.45): San Marino - Polska 1:7 (0:4)
  • 8.09.2021 (20.45): Albania - San Marino 5:0 (1:0)
  • 8.09.2021 (20.45): Węgry - Andora 2:1 (2:0)
  • 8.09.2021 (20.45): Polska - Anglia 1:1 (0:0)
  • 9.10.2021 (18.00): Andora - Anglia
  • 9.10.2021 (20.45): Węgry - Albania
  • 9.10.2021 (20.45): Polska - San Marino
  • 12.10.2021 (20.45): Albania - Polska
  • 12.10.2021 (20.45): Anglia - Węgry
  • 12.10.2021 (20.45): San Marino - Andora
  • 12.11.2021 (20.45): Andora - Polska
  • 12.11.2021 (20.45): Anglia - Albania
  • 12.11.2021 (20.45): Węgry - San Marino
  • 15.11.2021 (20.45): Albania - Andora
  • 15.11.2021 (20.45): Polska - Węgry
  • 15.11.2021 (20.45): San Marino - Anglia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Anglia61618-2
2. Albania61210-6
3.Polska61119-8
4.Węgry61012-10
5.Andora634-14
6.San Marino601-24

GRUPA J

  • 25.03.2021 (20.45): Niemcy - Islandia 3:0 (3:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Liechtenstein - Armenia 0:1 (0:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Rumunia - Macedonia Płn. 3:2 (1:0)
  • 28.03.2021 (18.00): Armenia - Islandia 2:0 (0:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Macedonia Płn. - Liechtenstein 5:0 (3:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Rumunia - Niemcy 0:1 (0:1)
  • 31.03.2021 (18.00): Armenia - Rumunia 3:2 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Niemcy - Macedonia Płn. 1:2 (0:1)
  • 31.03.2021 (20.45): Liechtenstein - Islandia 1:4 (0:2)
  • 2.09.2021 (20.45): Islandia - Rumunia 0:2 (0:0)
  • 2.09.2021 (20.45): Liechtenstein - Niemcy 0:2 (0:1)
  • 2.09.2021 (20.45): Macedonia Płn. - Armenia 0:0
  • 5.09.2021 (18.00): Islandia - Macedonia Płn. 2:2 (0:1)
  • 5.09.2021 (20.45): Niemcy - Armenia 6:0 (4:0)
  • 5.09.2021 (20.45): Rumunia - Liechtenstein 2:0 (2:0)
  • 8.09.2021 (18.00): Armenia - Liechtenstein 1:1 (1:0)
  • 8.09.2021 (20.45): Islandia - Niemcy 0:4 (0:2)
  • 8.09.2021 (20.45): Macedonia Płn. - Rumunia 0:0
  • 8.10.2021 (18.00): Niemcy - Rumunia
  • 8.10.2021 (20.45): Islandia - Armenia
  • 8.10.2021 (20.45): Liechtenstein - Macedonia Płn.
  • 11.10.2021 (20.45): Islandia - Liechtenstein
  • 11.10.2021 (20.45): Macedonia Płn. - Niemcy
  • 11.10.2021 (20.45): Rumunia - Armenia
  • 11.11.2021 (18.00): Armenia - Macedonia Płn.
  • 11.11.2021 (20.45): Niemcy - Liechtenstein
  • 11.11.2021 (20.45): Rumunia - Islandia
  • 14.11.2021 (18.00): Armenia - Niemcy
  • 14.11.2021 (18.00): Liechtenstein - Rumunia
  • 14.11.2021 (18.00): Macedonia Płn. - Islandia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Niemcy61517-2
2. Armenia6117-9
3.Rumunia6109-6
4.Macedonia Płn.6911-6
5.Islandia646-14
6.Liechtenstein612-15

MŚ Katar 2022. Ameryka Południowa

10 drużyn systemem „każdy z każdym”. 4 najlepsze awansują bezpośrednio na MŚ, piąta zagra w barażu interkontynentalnym.

1. kolejka:

  • 9.10.2020: Argentyna - Ekwador 1:0 (1:0)
  • 9.10.2020: Urugwaj - Chile 2:1 (1:0)
  • 9.10.2020: Paragwaj - Peru 2:2 (0:0)
  • 10.10.2020: Kolumbia - Wenezuela 3:0 (3:0)
  • 10.10.2020: Brazylia - Boliwia 5:0 (2:0)

2. kolejka:

  • 13.10.2020: Boliwia - Argentyna 1:2 (1:1)
  • 13.10.2020: Ekwador - Urugwaj 4:2 (2:0)
  • 13.10.2020: Wenezuela - Paragwaj 0:1 (0:0)
  • 13.10.2020: Peru - Brazylia 2:4 (1:1)
  • 13.10.2020: Chile - Kolumbia 2:2 (2:1)

3. kolejka:

  • 12.11.2020: Boliwia - Ekwador 2:3 (1:0)
  • 12.11.2020: Argentyna - Paragwaj 1:1 (1:1)
  • 13.11.2020: Kolumbia - Urugwaj 0:3 (0:1)
  • 13.11.2020: Chile - Peru 2:0 (2:0)
  • 13.11.2020: Brazylia - Wenezuela 1:0 (0:0)

4. kolejka:

  • 17.11.2020: Ekwador - Kolumbia 6:1 (4:1)
  • 17.11.2020: Wenezuela - Chile 2:1 (1:1)
  • 17.11.2020: Urugwaj - Brazylia 0:2 (0:2)
  • 17.11.2020: Paragwaj - Boliwia 2:2 (1:2)
  • 17.11.2020: Peru - Argentyna 0:2 (0:2)

5. kolejka:

  • 3.06.2021: Boliwia - Wenezuela 3:1 (1:1)
  • 4.06.2021: Argentyna - Chile 1:1 (1:1)
  • 4.06.2021: Urugwaj - Paragwaj 0:0
  • 4.06.2021: Peru - Kolumbia 0:3 (0:1)
  • 5.06.2021: Brazylia - Ekwador 2:0 (0:0)

6. kolejka:

  • 8.06.2021: Ekwador - Peru 1:2 (0:0)
  • 9.06.2021: Wenezuela - Urugwaj 0:0
  • 9.06.2021: Kolumbia - Argentyna 2:2 (0:2)
  • 9.06.2021: Paragwaj - Brazylia 0:2 (0:1)
  • 9.06.2021: Chile - Boliwia 1:1 (0:0)

7. kolejka:

  • 2.09.2021: Boliwia - Kolumbia 1:1 (0:0)
  • 2.09.2021: Ekwador - Paragwaj 2:0 (0:0)
  • 3.09.2021: Chile - Brazylia 0:1 (0:0)
  • 3.09.2021: Peru - Urugwaj 1:1 (1:1)
  • 3.09.2021: Wenezuela - Argentyna 1:3 (0:1)

8. kolejka:

  • 5.09.2021: Brazylia - Argentyna przełożony
  • 5.09.2021: Ekwador - Chile 0:0)
  • 6.09.2021: Urugwaj - Boliwia 4:2 (2:0)
  • 6.09.2021: Paragwaj - Kolumbia 1:1 (1:0)
  • 6.09.2021: Peru - Wenezuela 1:0 (1:0)

9. kolejka:

  • 10.09.2021: Argentyna - Boliwia 3:0 (1:0)
  • 10.09.2021: Brazylia - Peru 2:0 (2:0)
  • 10.09.2021: Kolumbia - Chile 3:1 (2:0)
  • 10.09.2021: Paragwaj - Wenezuela 2:1 (1:0)
  • 10.09.2021: Urugwaj - Ekwador 1:0 (0:0)

10. kolejka:

  • 7.10.2021: Ekwador - Boliwia
  • 7.10.2021: Paragwaj - Argentyna
  • 7.10.2021: Peru - Chile
  • 7.10.2021: Urugwaj - Kolumbia
  • 7.10.2021: Wenezuela - Brazylia

11. kolejka:

  • 10.10.2021: Boliwia - Peru
  • 10.10.2021: Kolumbia - Brazylia
  • 10.10.2021: Wenezuela - Ekwador
  • 10.10.2021: Argentyna - Urugwaj
  • 10.10.2021: Chile - Paragwaj

12. kolejka:

  • 14.10.2021: Argentyna - Peru
  • 14.10.2021: Boliwia - Paragwaj
  • 14.10.2021: Brazylia - Urugwaj
  • 14.10.2021: Chile - Wenezuela
  • 14.10.2021: Kolumbia - Ekwador

13. kolejka:

  • 11.11.2021: Brazylia - Kolumbia
  • 11.11.2021: Ekwador - Wenezuela
  • 11.11.2021: Paragwaj - Chile
  • 11.11.2021: Peru - Boliwia
  • 11.11.2021: Urugwaj - Argentyna

14. kolejka:

  • 16.11.2021: Argentyna - Brazylia
  • 16.11.2021: Boliwia - Urugwaj
  • 16.11.2021: Chile - Ekwador
  • 16.11.2021: Kolumbia - Paragwaj
  • 16.11.2021: Wenezuela - Peru

15. kolejka:

  • 27.01.2022: Chile - Argentyna
  • 27.01.2022: Ekwador - Brazylia
  • 27.01.2022: Kolumbia - Peru
  • 27.01.2022: Paragwaj - Urugwaj
  • 27.01.2022: Wenezuela - Boliwia

16. kolejka:

  • 1.02.2022: Argentyna - Kolumbia
  • 1.02.2022: Boliwia - Chile
  • 1.02.2022: Brazylia - Paragwaj
  • 1.02.2022: Peru - Ekwador
  • 1.02.2022: Urugwaj - Wenezuela

17. kolejka:

  • 24.03.2022: Argentyna - Wenezuela
  • 24.03.2022: Brazylia - Chile
  • 24.03.2022: Kolumbia - Boliwia
  • 24.03.2022: Paragwaj - Ekwador
  • 24.03.2022: Urugwaj - Peru

18. kolejka:

  • 29.03.2022: Boliwia - Brazylia
  • 29.03.2022: Chile - Urugwaj
  • 29.03.2022: Ekwador - Argentyna
  • 29.03.2022: Peru - Paragwaj
  • 29.03.2022: Wenezuela - Kolumbia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Brazylia82419-2
2.Argentyna81815-6
3.Urugwaj91513-10
4.Ekwador91316-11
5.Kolumbia91316-16
6.Paragwaj9119-11
7.Peru988-17
8.Chile979-12
9.Boliwia9612-22
10.Wenezuela945-15

MŚ Katar 2022. Azja

I runda: rywalizowało 12 drużyn najniżej sklasyfikowanych w rankingu FIFA. Do II rundy awansowało 5 zwycięzców dwumeczów i Sri Lanka (Makau nie przystąpiło do rewanżu.

I runda:

  • 6.06.2019: Mongolia – Brunei 2:0 (1:0)
  • 11.06.2019: Brunei – Mongolia 2:1 (2:0)
  • 6.06.2019: Makau – Sri Lanka 1:0 (0:0)
  • 11.06.2019: Sri Lanka – Makau 3:0 wo.
  • 6.06.2019: Laos - Bangladesz 0:1 (0:0)
  • 11.06.2019: Bangladesz – Laos 0:0
  • 6.06.2019: Kambodża – Pakistan 2:0 (0:0)
  • 11.06.2019: Pakistan – Kambodża 1:2 (1:0)
  • 6.06.2019: Bhutan – Guam 1:0 (1:0)
  • 11.06.2019: Guam – Bhutan 5:0 (2:0)
  • 7.06.2019: Malezja – Timor Wschodni 7:1 (4:0)
  • 11.06.2019: Timor Wschodni – Malezja 1:5 (0:3)

II runda: rywalizowały 34 drużyny najwyżej sklasyfikowane w rankingu FIF i 6 zwycięzców I rundy. Do III rundy awansowali zwycięzcy 8 grup i 4 wicemistrzów grup z najlepszym bilansem.

GRUPA A

  • 5.09.2019: Guam - Malediwy 0:1 (0:1)
  • 5.09.2019: Filipiny - Syria 2:5 (1:2)
  • 10.09.2019: Guam - Filipiny 1:4 (0:2)
  • 10.09.2019: Malediwy - Chiny 0:5 (0:2)
  • 10.10.2019: Chiny - Guam 7:0 (6:0)
  • 10.10.2019: Syria - Malediwy 2:1 (1:0)
  • 15.10.2019: Filipiny - Chiny 0:0
  • 15.10.2019: Syria - Guam 4:0 (2:0)
  • 14.11.2019: Malediwy - Filipiny 1:2 (0:0)
  • 14.11.2019: Syria - Chiny 2:1 (1:1)
  • 19.11.2019: Malediwy - Guam 3:1 (2:0)
  • 19.11.2019: Syria - Filipiny 1:0 (1:0)
  • 30.05.2021: Guam - Chiny 0:7 (0:2)
  • 4.06.2021: Malediwy - Syria 0:4 (0:3)
  • 7.06.2021: Chiny - Filipiny 2:0 (0:0)
  • 7.06.2021: Guam - Syria 0:3 (0:2)
  • 11.06.2021: Chiny - Malediwy 5:0 (2:0)
  • 11.06.2021: Filipiny - Guam 3:0 (1:0)
  • 15.06.2021: Chiny - Syria 3:1 (1:0)
  • 15.06.2021: Filipiny - Malediwy 1:1 (1:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Syria82122-7
2. Chiny81930-3
3.Filipiny81112-11
4.Malediwy877-20
5.Guam802-32

GRUPA B

  • 5.09.2019: Chińskie Tajpej - Jordania 1:2 (0:2)
  • 5.09.2019: Kuwejt - Nepal 7:0 (2:0)
  • 10.09.2019: Chińskie Tajpej - Nepal 0:2 (0:2)
  • 10.09.2019: Kuwejt - Australia 0:3 (0:3)
  • 10.10.2019: Australia - Nepal 5:0 (3:0)
  • 10.10.2019: Jordania - Kuwejt 0:0
  • 15.10.2019: Chińskie Tajpej - Australia 1:7 (1:4)
  • 15.10.2019: Jordania - Nepal 3:0 (0:0)
  • 14.11.2019: Jordania - Australia 0:1 (0:1)
  • 14.11.2019: Kuwejt - Chińskie Tajpej 9:0 (2:0)
  • 19.11.2019: Jordania - Chińskie Tajpej 5:0 (3:0)
  • 19.11.2019: Nepal - Kuwejt 0:1 (0:1)
  • 3.06.2021: Australia - Kuwejt 3:0 (2:0)
  • 3.06.2021: Nepal - Chińskie Tajpej 2:0 (1:0)
  • 7.06.2021: Australia - Chińskie Tajpej 5:1 (3:0)
  • 7.06.2021: Nepal - Jordania 0:3 (0:1)
  • 11.06.2021: Kuwejt - Jordania 0:0
  • 11.06.2021: Nepal - Australia 0:3 (0:2)
  • 15.06.2021: Australia - Jordania 1:0 (0:0)
  • 15.06.2021: Chińskie Tajpej - Kuwejt 1:2 (0:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Australia82428-2
2. Kuwejt81419-7
3.Jordania81413-3
4.Nepal864-22
5.Chińskie Tajpej804-34

GRUPA C

  • 5.09.2019: Kambodża - Hongkong 1:1 (1:1)
  • 5.09.2019: Bahrajn - Irak 1:1 (1:0)
  • 10.09.2019: Kambodża - Bahrajn 0:1 (0:0)
  • 10.09.2019: Hongkong - Iran 0:2 (0:1)
  • 10.10.2019: Iran - Kambodża 14:0 (7:0)
  • 10.10.2019: Irak - Hongkong 2:0 (1:0)
  • 15.10.2019: Kambodża - Irak 0:4 (0:2)
  • 15.10.2019: Bahrajn - Iran 1:0 (0:0)
  • 14.11.2019: Hongkong - Bahrajn 0:0
  • 14.11.2019: Irak - Iran 2:1 (1:1)
  • 19.11.2019: Irak - Bahrajn 0:0
  • 19.11.2019: Hongkong - Kambodża 2:0 (1:0)
  • 3.06.2021: Iran - Hongkong 3:1 (1:0)
  • 3.06.2021: Bahrajn - Kambodża 8:0 (2:0)
  • 7.06.2021: Iran - Bahrajn 3:0 (0:0)
  • 7.06.2021: Irak - Kambodża 4:1 (3:0)
  • 11.06.2021: Kambodża - Iran 0:10 (0:4)
  • 11.06.2021: Hongkong - Irak 0:1 (0:1)
  • 15.06.2021: Iran - Irak 1:0 (1:0)
  • 15.06.2021: Bahrajn - Hongkong 4:0 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Iran81834-4
2. Irak81714-4
3.Bahrajn81515-4
4.Hongkong854-13
5.Kambodża812-44

GRUPA D

  • 5.09.2019: Singapur - Jemen 2:2 (1:2)
  • 5.09.2019: Palestyna - Uzbekistan 2:0 (0:0)
  • 10.09.2019: Singapur - Palestyna 2:1 (2:1)
  • 10.09.2019: Jemen - Arabia Saudyjska 2:2 (2:1)
  • 10.10.2019: Uzbekistan - Jemen 5:0 (2:0)
  • 10.10.2019: Arabia Saudyjska - Singapur 3:0 (1:0)
  • 15.10.2019: Singapur - Uzbekistan 1:3 (1:1)
  • 15.10.2019: Palestyna - Arabia Saudyjska 0:0
  • 14.11.2019: Uzbekistan - Arabia Saudyjska 2:3 (1:1)
  • 14.11.2019: Jemen - Palestyna 1:0 (0:0)
  • 19.11.2019: Jemen - Singapur 1:2 (0:1)
  • 19.11.2019: Uzbekistan - Palestyna 2:0 (1:0)
  • 30.03.2021: Arabia Saudyjska - Palestyna 5:0 (2:0)
  • 3.06.2021: Palestyna - Singapur 4:0 (3:0)
  • 5.06.2021: Arabia Saudyjska - Jemen 3:0 (3:0)
  • 7.06.2021: Uzbekistan - Singapur 5:0 (3:0)
  • 11.06.2021: Jemen - Uzbekistan 0:1 (0:1)
  • 11.06.2021: Singapur - Arabia Saudyjska 0:3 (0:0)
  • 15.06.2021: Arabia Saudyjska - Uzbekistan 3:0 (2:0)
  • 15.06.2021: Palestyna - Jemen 3:0 (2:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Arabia Saudyjska82022-4
2. Uzbekistan81518-9
3.Palestyna81010-10
4.Singapur877-22
5.Jemen856-18

GRUPA E

  • 5.09.2019: Indie - Oman 1:2 (1:0)
  • 5.09.2019: Katar - Afganistan 6:0 (4:0)
  • 10.09.2019: Afganistan - Bangladesz 1:0 (1:0)
  • 10.09.2019: Katar - Indie 0:0
  • 10.10.2019: Bangladesz - Katar 0:2 (0:1)
  • 10.10.2019: Oman - Afganistan 3:0 (2:0)
  • 15.10.2019: Indie - Bangladesz 1:1 (0:1)
  • 15.10.2019: Katar - Oman 2:1 (1:0)
  • 14.11.2019: Afganistan - Indie 1:1 (1:0)
  • 14.11.2019: Oman - Bangladesz 4:1 (0:0)
  • 19.11.2019: Afganistan - Katar 0:1 (0:0)
  • 19.11.2019: Oman - Indie 1:0 (1:0)
  • 4.12.2020: Katar - Bangladesz 5:0 (2:0)
  • 3.06.2021: Bangladesz - Afganistan 1:1 (0:0)
  • 3.06.2021: Indie - Katar 0:1 (0:1)
  • 7.06.2021: Bangladesz - Indie 0:2 (0:0)
  • 7.06.2021: Oman - Katar 0:1 (0:1)
  • 11.06.2021: Afganistan - Oman 1:2 (1:1)
  • 15.06.2021: Bangladesz - Oman 0:3 (0:1)
  • 15.06.2021: Indie - Afganistan 1:1 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Katar82218-1
2. Oman81816-6
3.Indie876-7
4.Afganistan865-15
5.Bangladesz823-19

GRUPA F

  • 5.09.2019: Mongolia - Myanmar 1:0 (1:0)
  • 5.09.2019: Tadżykistan - Kirgistan 1:0 (1:0)
  • 10.09.2019: Myanmar - Japonia 0:2 (0:2)
  • 10.09.2019: Mongolia - Tadżykistan 0:1 (0:0)
  • 10.10.2019: Japonia - Mongolia 6:0 (4:0)
  • 10.10.2019: Kirgistan - Myanmar 7:0 (5:0)
  • 15.10.2019: Mongolia - Kirgistan 1:2 (0:2)
  • 15.10.2019: Tadżykistan - Japonia 0:3 (0:0)
  • 14.11.2019: Myanmar - Tadżykistan 4:3 (2:1)
  • 14.11.2019: Kirgistan - Japonia 0:2 (0:1)
  • 19.11.2019: Myanmar - Mongolia 1:0 (1:0)
  • 19.11.2019: Kirgistan - Tadżykistan 1:1 (0:1)
  • 25.03.2021: Tadżykistan - Mongolia 3:0 (1:0)
  • 30.03.2021: Mongolia - Japonia 0:14 (0:5)
  • 28.05.2021: Japonia - Myanmar 10:0 (4:0)
  • 7.06.2021: Japonia - Tadżykistan 4:1 (2:1)
  • 7.06.2021: Kirgistan - Mongolia 0:1 (0:1)
  • 11.06.2021: Myanmar - Kirgistan 1:8 (0:5)
  • 15.06.2021: Japonia - Kirgistan 5:1 (3:1)
  • 15.06.2021: Tadżykistan - Myanmar 4:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Japonia82446-2
2. Tadżykistan81314-12
3.Kirgistan81019-12
4.Mongolia863-27
5.Myanmar866-35

GRUPA G

  • 5.09.2019: Tajlandia - Wietnam 0:0
  • 5.09.2019: Indonezja - Malezja 2:3 (2:1)
  • 10.09.2019: Indonezja - Tajlandia 0:3 (0:0)
  • 10.09.2019: Malezja- ZEA 1:2 (1:1)
  • 10.10.2019: Wietnam - Malezja 1:0 (1:0)
  • 10.10.2019: ZEA - Indonezja 5:0 (4:0)
  • 15.10.2019: Indonezja - Wietnam 1:3 (0:1)
  • 15.10.2019: Tajlandia - ZEA 2:1 (1:1)
  • 14.11.2019: Malezja - Tajlandia 2:1 (1:1)
  • 14.11.2019: Wietnam - ZEA 1:0 (1:0)
  • 19.11.2019: Wietnam - Tajlandia 0:0
  • 19.11.2019: Malezja - Indonezja 2:0 (1:0)
  • 3.06.2021: Tajlandia - Indonezja 2:2 (1:1)
  • 3.06.2021: ZEA - Malezja 4:0 (1:0)
  • 7.06.2021: ZEA - Tajlandia 3:1 (2:0)
  • 7.06.2021: Wietnam - Indonezja 4:0 (0:0)
  • 11.06.2021: Indonezja - ZEA 0:5 (0:2)
  • 11.06.2021: Malezja - Wietnam 1:2 (0:1)
  • 15.06.2021: ZEA - Wietnam 3:2 (2:0)
  • 15.06.2021: Tajlandia - Malezja 0:1 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Zjednoczone Emiraty Arabskie81823-7
2. Wietnam81713-5
3.Malezja81210-12
4.Tajlandia899-9
5.Indonezja815-27

RUPA H

  • 5.09.2019: Sri Lanka - Turkmenistan 0:2 (0:1)
  • 10.09.2019: Turkmenistan - Korea Płd. 0:2 (0:1)
  • 10.10.2019: Korea Płd. - Sri Lanka 8:0 (5:0)
  • 10.10.2019: Liban - Turkmenistan 2:1 (1:0)
  • 15.10.2019: Sri Lanka - Liban 0:3 (0:2)
  • 14.11.2019: Liban - Korea Płd. 0:0
  • 19.11.2019: Turkmenistan - Sri Lanka 2:0 (1:0)
  • 5.06.2021: Liban - Sri Lanka 3:2 (3:1)
  • 5.06.2021: Korea Płd. - Turkmenistan 5:0 (2:0)
  • 9.06.2021: Turkmenistan - Liban 3:2 (0:0)
  • 9.06.2021: Sri Lanka - Korea Płd. 0:5 (0:3)
    Korea Północna wycofała się z eliminacji wiosną 2021; jej wyniki anulowano
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Korea Płd.61622-1
2. Liban61011-8
3. Turkmenistan698-11
4.Sri Lanka602-23

III runda: 7 zwycięzców grup w II rundzie i 5 wicemistrzów grup z najlepszym bilansem rywalizuje będzie w dwóch grupach po 6 drużyn (Katar ma zapewniony udział w MŚ). Mistrzowie i wicemistrzowie grup awansują do MŚ, a zespoły z trzecie miejsc awansują do IV rundy.

GRUPA I

  • 2.09.2019: Korea Płd. - Irak 0:0
  • 2.09.2019: Iran - Syria 1:0 (0:0)
  • 2.09.2019: ZEA - Liban 0:0
  • 7.09.2019: Korea Płd. - Liban 1:0 (0:0)
  • 7.09.2019: Syria - ZEA 1:1 (0:1)
  • 7.09.2019: Irak - Iran 0:3 (0:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Iran264-0
2. Korea Płd.241-0
3. ZEA221-1
4.Syria211-2
5. Liban210-1
6. Irak210-3

GRUPA II

  • 2.09.2019: Japonia - Oman 0:1 (0:0)
  • 2.09.2019: Australia - Chiny 3:0 (2:0)
  • 2.09.2019: Arabia Saudyjska - Wietnam 3:1 (0:1)
  • 7.09.2019: Wietnam - Australia 0:1 (0:1)
  • 7.09.2019: Chiny - Japonia 0:1 (0:1)
  • 7.09.2019: Oman - Arabia Saudyjska 0:1 (0:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Australia264-0
2. Arabia Saudyjska264-1
3. Japonia231-1
4.Oman231-1
5. Wietnam201-4
6. Chiny200-4

IV runda: zwycięzca dwumeczu awansuje do barażu interkontynentalnego.

MŚ Katar 2022. Afryka

I runda: 28 drużyn rozegrało dwumecze. Do dalszych gier awansowało 14 drużyn.

I runda:

  • 4.09.2019: Etiopia - Lesotho 0:0
  • 8.09.2019: Lesotho - Etiopia 1:1 (0:0)
  • 4.09.2019: Burundi – Tanzania 1:1 (0:0)
  • 8.09.2019: Tanzania - Burundi 1:1 (1:1), karne 1:0
  • 4.09.2019: Liberia – Sierra Leone 3:1 (1:0)
  • 8.09.2019: Sierra Leone - Liberia 1:0 (0:0)
  • 4.09.2019: Sudan Południowy – Gwinea Równikowa 1:1 (0:1)
  • 8.09.2019: Gwinea Równikowa - Sudan Południowy 1:0 (0:0)
  • 4.09.2019: Erytrea – Namibia 1:2 (0:0)
  • 10.09.2019: Namibia - Erytrea 2:0 (1:0)
  • 4.09.2019: Dżibuti – Eswatini (dawniej Suazi) 2:1 (1:0)
  • 10.09.2019: Eswatini (Suazi) - Dżibuti 0:0
  • 4.09.2019: Mauritius – Mozambik 0:1 (0:1)
  • 10.09.2019: Mozambik - Mauritius 2:0 (1:0)
  • 4.09.2019: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca – Gwinea Bissau 0:1 (0:0)
  • 10.09.2019: Gwinea Bissau - Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 2:1 (0:1)
  • 5.09.2019: Somalia – Zimbabwe 1:0 (0:0)
  • 10.09.2019: Zimbabwe - Somalia 3:1 (0:0)
  • 5.09.2019: Czad – Sudan 1:3 (0:1)
  • 10.09.2019: Sudan - Czad 0:0
  • 5.09.2019: Seszele – Rwanda 0:3 (0:2)
  • 10.09.2019: Rwanda - Seszele 7:0 (4:0)
  • 6.09.2019: Komory – Togo 1:1 (0:1)
  • 10.09.2019: Togo - Komory 2:0 (1:0)
  • 6.09.2019: Gambia – Angola 0:1 (0:1)
  • 10.09.2019: Angola - Gambia 2:1 (1:0)
  • 7.09.2019: Botswana – Malawi 0:0
  • 10.09.2019: Malawi - Botswana 1:0 (0:0)

II runda: 14 triumfatorów I rundy i 26 kolejnych drużyn gra w 10 4-zespołowych grupach, z których awansują tylko zwycięzcy.

GRUPA A

  • 2.09.2021: Algieria - Dżibuti 8:0 (4:0)
  • 2.09.2021: Niger - Burkina Faso 0:2 (0:0)
  • 6.09.2021: Dżibuti - Niger 2:4 (1:0)
  • 7.09.2021: Burkina Faso - Algieria 1:1 (0:1)
  • 9.10.2021: Dżibuti - Burkina Faso
  • 9.10.2021: Algieria - Niger
  • 12.10.2021: Niger - Algieria
  • 12.10.2021: Burkina Faso - Dżibuti
  • 13.11: Burkina Faso - Niger
  • 13.11: Dżibuti - Algieria
  • 16.11: Algieria - Burkina Faso
  • 16.11: Niger - Dżibuti
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Algieria249-1
2.Burkina Faso243-1
3.Niger234-4
4.Dżibuti202-12

GRUPA B

  • 3.09.2021: Tunezja - Gwinea Równikowa 3:0 (0:0)
  • 3.09.2021: Mauretania - Zambia 1:2 (0:1)
  • 7.09.2021: Gwinea Równikowa - Mauretania 1:0 (0:0)
  • 7.09.2021: Zambia - Tunezja 0:2 (0:1)
  • 9.10.2021: Gwinea Równikowa - Zambia
  • 9.10.2021: Tunezja - Mauretania
  • 12.10.2021: Mauretania - Tunezja
  • 12.10.2021: Zambia - Gwinea Równikowa
  • 13.11: Gwinea Równikowa - Tunezja
  • 13.11: Zambia - Mauretania
  • 16.11: Mauretania - Gwinea Równikowa
  • 16.11: Tunezja - Zambia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Tunezja265-0
2. Zambia232-3
3.Gwinea Równikowa231-3
4.Mauretania201-3

GRUPA C

  • 1.09.2021: Republika Środkowoafrykańska - Republika Zielonego Przylądka 1:1 (0:1)
  • 3.09.2021: Nigeria - Liberia 2:0 (2:0)
  • 6.09.2021: Republika Środkowoafrykańska - Liberia 0:1 (0:0)
  • 7.09.2021: Republika Zielonego Przylądka - Nigeria 1:2 (1:1)
  • 9.10.2021: Nigeria - Republika Środkowoafrykańska
  • 9.10.2021: Liberia - Republika Zielonego Przylądka
  • 12.10.2021: Republika Zielonego Przylądka - Liberia
  • 12.10.2021: Republika Środkowoafrykańska - Nigeria
  • 13.11.2021: Liberia - Nigeria
  • 13.11.2021: Republika Zielonego Przylądka - Republika Środkowoafrykańska
  • 16.11.2021: Nigeria - Republika Zielonego Przylądka
  • 16.11.2021: Republika Środkowoafrykańska - Liberia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Nigeria264-1
2. Liberia231-2
3.Republika Zielonego Przylądka212-3
4.Republika Środkowoafrykańska211-2

GRUPA D

  • 4.09.2021: Kamerun - Malawi 2:0 (2:0)
  • 4.09.2021: Mozambik - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:0
  • 6.09.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Kamerun 2:1 (2:0)
  • 7.09.2021: Malawi - Mozambik 1:0 (1:0)
  • 9.10.2021: Kamerun - Mozambik
  • 9.10.2021: Malawi - Wybrzeże Kości Słoniowej
  • 12.10.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Malawi
  • 12.10.2021: Mozambik - Kamerun
  • 13.11.2021: Malawi - Kamerun
  • 13.11.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Mozambik
  • 16.11.2021: Kamerun - Wybrzeże Kości Słoniowej
  • 16.11.2021: Mozambik - Malawi
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Wybrzeże Kości Słoniowej242-1
2. Kamerun233-2
3.Malawi231-2
4.Mozambik210-1

GRUPA E

  • 1.09.2021: Mali - Rwanda 1:0 (1:0)
  • 2.09.2021: Kenia - Uganda 0:0
  • 5.09.2021: Rwanda - Kenia 1:1 (1:1)
  • 6.09.2021: Uganda - Mali 0:0
  • 9.10.2021: Mali - Kenia
  • 9.10.2021: Rwanda - Uganda
  • 12.10.2021: Kenia - Mali
  • 12.10.2021: Uganda - Rwanda
  • 13.11.2021: Rwanda - Mali
  • 13.11.2021: Uganda - Kenia
  • 16.11.2021: Kenia - Rwanda
  • 16.11.2021: Mali - Uganda
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Mali241-0
2. Kenia221-1
3.Uganda220-0
4.Rwanda211-2

GRUPA F

  • 1.09.2021: Libia - Gabon 2:1 (1:1)
  • 1.09.2021: Egipt - Angola 1:0 (1:0)
  • 5.09.2021: Gabon - Egipt 1:1 (0:0)
  • 7.09.2021: Angola - Libia 0:1 (0:1)
  • 9.10.2021: Angola - Gabon
  • 9.10.2021: Egipt - Libia
  • 12.10.2021: Gabon - Angola
  • 12.10.2021: Libia - Egipt
  • 13.11.2021: Gabon - Libia
  • 13.11.2021: Angola - Egipt
  • 16.11.2021: Egipt - Gabon
  • 16.11.2021: Libia - Angola
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Libia263-1
2. Egipt242-1
3.Gabon212-3
4.Angola200-2

GRUPA G

  • 3.09.2021: Ghana - Etiopia 1:0 (1:0)
  • 3.09.2021: Zimbabwe - RPA 0:0
  • 6.09.2021: RPA - Ghana 1:0 (0:0)
  • 7.09.2021: Etiopia - Zimbabwe 1:0 (0:0)
  • 9.10.2021: Ghana - Zimbabwe
  • 9.10.2021: Etiopia - RPA
  • 12.10.2021: RPA - Etiopia
  • 12.10.2021: Zimbabwe - Ghana
  • 13.11.2021: Etiopia - Ghana
  • 13.11.2021: RPA - Zimbabwe
  • 16.11.2021: Ghana - RPA
  • 16.11.2021: Zimbabwe - Etiopia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. RPA241-0
2. Etiopia231-1
3.Ghana231-1
4.Zimbabwe210-1

GRUPA H

  • 1.09.2021: Senegal - Togo 2:0 (0:0)
  • 2.09.2021: Namibia - Kongo 1:1 (1:0)
  • 5.09.2021: Togo - Namibia 0:1 (0:0)
  • 7.09.2021: Kongo - Senegal 1:3 (1:1)
  • 9.10.2021: Senegal - Namibia
  • 9.10.2021: Togo - Kongo
  • 12.10.2021: Kongo - Togo
  • 12.10.2021: Namibia - Senegal
  • 13.11.2021: Kongo - Namibia
  • 13.11.2021: Togo - Senegal
  • 16.11.2021: Namibia - Togo
  • 16.11.2021: Senegal - Kongo
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Senegal265-1
2. Namibia242-1
3.Kongo212-4
4.Togo200-3

GRUPA I

  • 1.09.2021: Gwinea-Bissau - Gwinea 1:1 (0:1)
  • 2.09.2021: Maroko - Sudan 2:0 (1:0)
  • 6.09.2021: Gwinea - Maroko odwołany
  • 7.09.2021: Sudan - Gwinea-Bissau 2:4 (0:3)
  • 9.10.2021: Sudan - Gwinea
  • 9.10.2021: Maroko - Gwinea-Bissau
  • 12.10.2021: Gwinea - Sudan
  • 12.10.2021: Gwinea-Bissau -Maroko
  • 13.11.2021: Sudan - Maroko
  • 13.11.2021: Gwinea - Gwinea Bissau
  • 16.11.2021: Maroko - Gwinea
  • 16.11.2021: Gwinea Bissau - Sudan
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Gwinea-Bissau245-3
2. Maroko132-0
3.Gwinea111-1
4.Sudan202-6

GRUPA J

  • 2.09.2021: DR Konga - Tanzania 1:1 (1:1)[/b]
  • 2.09.2021: Madagaskar - Benin 0:1 (0:1)
  • 6.09.2021: Benin -DR Konga 1:1 (1:1)
  • 7.09.2021: Tanzania - Madagaskar 3:2 (2:2)
  • 9.10.2021: DR Konga - Madagaskar
  • 9.10.2021: Tanzania - Benin
  • 12.10.2021: Madagasjar - DR Konga
  • 12.10.2021: Benin - Tanzania
  • 13.11.2021: Tanzania - DR Konga
  • 13.11.2021: Benin - Madagaskar
  • 16.11.2021: DR Konga - Benin
  • 16.11.2021: Madagaskar - Tanzania
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Tanzania244-3
2. Benin242-1
3.DR Konga222-2
4.Madagaskar202-4

III runda (8 i 16 listopada 2021): 10 zwycięzców grup z II rundy zagra dwumecze, których triumfatorzy awansują na MŚ.

MŚ Katar 2022. Ameryka Północna i Środkowa oraz Karaiby

[b]I runda: 30 drużyn podzielono na 6 grup (z grupy E wycofała Do II rundy awansowali zwycięzcy grup.

GRUPA A

  • 24.03.2021: Antigua i Barbuda - Montserrat 2:2 (2:2)
  • 26.03.2021: Salwador - Grenada 2:0 (1:0)
  • 28.03.2021: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - Antigua i Barbuda 0:3 (0:3)
  • 29.03.2021: Montserrat - Salwador 1:1 (0:1)
  • 31.03.2021: Grenada - Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 1:0 (1:0)
  • 2.06.2021: Montserrat - Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 4:0 (1:0)
  • 4.06.2021: Antigua i Barbuda - Grenada 1:0 (1:0)
  • 6.06.2021: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - Salwador 0:7 (0:2)
  • 8.06.2021: Grenada - Montserrat 1:2 (0:0)
  • 8.06.2021: Salwador - Antigua i Barbuda 3:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Salwador41013-1
2.Montserrat489-4
3.Antigua i Barbuda476-5
4.Grenada432-5
5.Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych400-15

GRUPA B

  • 24.03.2021: Surinam - Kajmany 3:0 (2:0)
  • 26.03.2021: Kanada - Bermudy 5:1 (2:0)
  • 28.03.2021: Aruba - Surinam 0:6 (0:3)
  • 30.03.2021: Kajmany - Kanada 0:11 (0:6)
  • 31.03.2021: Bermudy - Aruba 5:0 (2:0)
  • 2.06.2021: Kajmany - Aruba 1:3 (1:2)
  • 5.06.2021: Surinam - Bermudy 6:0 (4:0)
  • 6.06.2021: Aruba - Kanada 0:7 (0:3)
  • 8.06.2021: Bermudy - Kajmany 1:1 (0:1)
  • 8.06.2021: Kanada - Surinam 4:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Kanada41227-1
2. Surinam4915-4
3.Bermudy447-12
4.Aruba433-19
5.Kajmany412-18

GRUPA C

  • 24.03.2021: Gwatemala - Kuba 1:0 (0:0)
  • 25.03.2021: Curacao - Saint Vincent i Grenadyny 5:0 (4:0)
  • 27.03.2021: Brytyjskie Wyspy Dziewicze - Gwatemala 0:3 (0:2)
  • 28.03.2021: Kuba - Curacao 1:2 (1:2)
  • 31.03.2021: Saint Vincent i Grenadyny - Brytyjskie Wyspy Dziewicze 3:0 (2:0)
  • 2.06.2021: Kuba - Brytyjskie Wyspy Dziewicze 5:0 (1:0)
  • 5.06.2021: Gwatemala - Saint Vincent i Grenadyny 10:0 (5:0)
  • 6.06.2021: Brytyjskie Wyspy Dziewicze - Curacao 0:8 (0:6)
  • 8.06.2021: Saint Vincent i Grenadyny - Kuba 0:1 (0:0)
  • 8.06.2021: Curacao - Gwatemala 0:0
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Curacao41015-1
2. Gwatemala41014-0
3.Kuba467-3
4.Saint Vincent i Grenadyny433-16
5.Brytyjskie Wyspy Dziewicze400-19

GRUPA D

  • 24.03.2021: Dominikana - Dominika 1:0 (0:0)
  • 26.03.2021: Panama - Barbados 1:0 (0:0)
  • 27.03.2021: Anguilla - Dominikana 0:6 (0:3)
  • 28.03.2021: Dominika - Panama 1:2 (0:1)
  • 31.03.2021: Barbados - Anguilla 1:0 (0:0)
  • 2.06.2021: Dominika - Anguilla 3:0 (3:0)
  • 5.06.2021: Dominikana - Barbados 1:1 (0:1)
  • 6.06.2021: Anguilla - Panama 0:13 (0:4)
  • 8.06.2021: Barbados - Dominika 1:1 (0:0)
  • 8.06.2021: Panama - Dominikana 3:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Panama41219-1
2. Dominikana478-4
3.Barbados453-3
4.Dominika445-4
5.Anguilla400-23

GRUPA E

  • 25.03.2021: Haiti - Belize 2:0 (0:0)
  • 27.03.2021: Wyspy Turks i Caicos - Nikaragua 0:7 (0:3)
  • 30.03.2021: Belize - Wyspy Turks i Caicos 5:0 (1:0)
  • 5.06.2021: Nikaragua - Belize 3:0 (1:0)
  • 5.06.2021: Wyspy Turks i Caicos - Haiti 0:10 (0:5)
  • 8.06.2021: Haiti - Nikaragua 1:0 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Haiti3913-0
2. Nikaragua3610-1
3.Belize335-5
4.Wyspy Turks i Caicos300-22

GRUPA F

  • 24.03.2021: Saint Kitts i Nevis - Portoryko 1:0 (1:0)
  • 26.03.2021: Trinidad i Tobago - Gujana 3:0 (3:0)
  • 28.03.2021: Bahamy - Saint Kitts i Nevis 0:4 (0:1)
  • 28.03.2021: Portoryko - Trinidad i Tobago 1:1 (0:0)
  • 30.03.2021: Gujana - Bahamy 4:0 (1:0)
  • 2.06.2021: Portoryko - Bahamy 7:0 (4:0)
  • 4.06.2021: Saint Kitts i Nevis - Gujana 3:0 (2:0)
  • 5.06.2021: Bahamy - Trinidad i Tobago 0:0
  • 8.06.2021: Gujana - Portoryko 0:2 (0:2)
  • 8.06.2021: Trinidad i Tobago - Saint Kitts i Nevis 2:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Saint Kitts i Nevis498-2
2. Trinidad i Tobago486-1
3.Portoryko4710-2
4.Gujana434-8
5.Bahamy410-15

II runda: zwycięzcy grup w I rundzie rozegrali dwumecze o awans do fazy finałowej.

  • 12.06.2021: Saint Kitts i Nevis - Salwador 0:4 (0:3)
  • 12.06.22021: Haiti - Kanada 0:1 (0:1)
  • 13.06.22021: Panama - Curacao 2:1 (0:0)
  • 16.06.2021: Curacao - Panama 0:0
  • 16.06.2021: Salwador - Saint Kitts i Nevis 2:0 (1:0)
  • 16.16.2011: Kanada - Haiti 3:0 (0:0)

III runda: zwycięzcy dwumeczów II rundy i pięć najwyżej rozstawionych drużyn w rankingu FIFA grają w grupie o 3 miejsca premiowane awansem na MŚ i 1 w barażu interkontynentalnym.

  • 3.09.2021: Kanada - Honduras 1:1 (0:1)
  • 3.09.22021: Salwador - USA 0:0
  • 3.09.22021: Meksyk - Jamajka 2:1 (0:0)
  • 3.09.2021: Panama - Kostaryka 0:0
  • 6.09.2021: Jamajka - Panama 0:3 (0:2)
  • 6.09.22021: Salwador - Honduras 0:0
  • 6.09.22021: Kostaryka - Meksyk 0:1 (0:1)
  • 6.09.2021: USA - Kanada 1:1 (0:0)
  • 9.09.2021: Kanada - Salwador 3:0 (2:0)
  • 9.09.22021: Panama - Meksyk 1:1 (1:0)
  • 9.09.2021: Kostaryka - Jamajka 1:1 (1:0)
  • 9.09.2021: Honduras - USA 1:4 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Meksyk374-2
2. Kanada355-2
3. USA355-2
4. Panama354-1
5. Kostaryka321-2
6. Hondura322-5
7. Salwador320-3
8. Jamajka312-6

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Materiał oryginalny: MŚ Katar 2022 eliminacje wyniki, program, tabele online. Kiedy, z kim gra Polska? Terminarz i wyniki meczów 10.09.2021 - Gazeta Krakowska

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
MAL

Mi wyszło, że do eliminacji zgłosiły się wszystkie drużyny należącee do FIFA

Dodaj ogłoszenie