MŚ Katar 2022 eliminacje wyniki, program, tabele online. Kiedy, z kim gra Polska? Terminarz i wyniki meczów 23.06.2021

Jerzy Filipiuk
Jerzy Filipiuk
Mistrzostwa świata Katar 2022 eliminacje. Program meczów, wyniki, tabele online. Kiedy, z kim i o której godzinie gra Polska? Terminarz gier i regulamin eliminacji MŚ Katar 2022 na wszystkich kontynentach. U nas wszystko o przebiegu eliminacji MŚ Katar 2022, terminarz i wyniki meczów Polaków oraz wszystkich pozostałych drużyn w drodze na mundial. Aktualizacja 16.06.2021.

MŚ Katar 2022 - eliminacje

Do rozgrywek zgłosiło się 211 reprezentacji zrzeszonych w FIFA. W Katarze zagrają 32 drużyny.

Podział finalistów

  • Katar (gospodarz)
  • Europa – 13 drużyn
  • Afryka – 5 drużyn
  • Azja – 4 drużyny + 1 w barażach
  • Ameryka Płd. – 4 drużyny + 1 w barażach
  • Ameryka Płn. i Śr. oraz Karaiby – 3 drużyny + 1 w barażach
  • Oceania – 1 drużyna w barażach

MŚ Katar 2022. Europa

O 13 miejsc rywalizuje 55 drużyn. Zwycięzcy 10 grup awansują na MŚ. Wicemistrzowie grup i dwie najlepsze drużyny Ligi Narodów (półfinały: Włochy - Hiszpania, Belgia - Francja), które nie awansują bezpośrednio na MŚ lub nie zajmą drugiego miejsca w swojej grupie, uczestniczyć będą w barażach o trzy pozostałe wolne miejsca.

GRUPA A: Azerbejdżan, Irlandia, Luksemburg, Portugalia, Serbia

  • 24.03.2021 (20.45): Portugalia - Azerbejdżan 1:0 (1:0)
  • 24.03.2021 (20.45): Serbia - Irlandia 3:2 (1:1)
  • 27.03.2021 (20.45): Irlandia - Luksemburg 0:1 (0:0)
  • 27.03.2021 (20.45): Serbia - Portugalia 2:2 (0:2)
  • 30.03.2021 (18.00): Azerbejdżan - Serbia 1:2 (0:1)
  • 30.03.2021 (20.45): Luksemburg - Portugalia 1:3 (1:1)
  • 1.09.2021 (20.45): Luksemburg - Azerbejdżan
  • 1.09.2021 (20.45): Portugalia - Irlandia
  • 4.09.2021 (18.00): Irlandia - Azerbejdżan
  • 4.09.2021 (18.00): Serbia - Luksemburg
  • 7.09.2021 (18.00): Azerbejdżan - Portugalia
  • 7.09.2021 (20.45): Irlandia - Serbia
  • 9.10.2021 (18.00): Azerbejdżan - Irlandia
  • 9.10.2021 (20.45): Luksemburg - Serbia
  • 12.10.2021 (20.45): Portugalia - Luksemburg
  • 12.10.2021 (20.45): Serbia - Azerbejdżan
  • 11.11.2021 (18.00): Azerbejdżan - Luksemburg
  • 11.11.2021 (20.45): Irlandia - Portugalia
  • 14.11.2021 (20.45): Luksemburg - Irlandia
  • 14.11.2021 (20.45): Portugalia - Serbia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Portugalia376-3
2. Serbia377-5
3.Luksemburg232-3
4.Irlandia202-4
5.Azerbejdżan201-3

GRUPA B: Grecja, Gruzja, Hiszpania, Kosowo, Szwecja

  • 25.03.2021 (20.45): Hiszpania - Grecja 1:1 (1:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Szwecja - Gruzja 1:0 (1:0)
  • 28.03.2021 (18.00): Gruzja - Hiszpania 1:2 (1:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Kosowo - Szwecja 0:3 (0:2)
  • 31.03.2021 (20.45): Grecja - Gruzja 1:1 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Hiszpania - Kosowo 3:1 (2:0)
  • 2.09.2021 (18.00): Gruzja - Kosowo
  • 2.09.2021 (20.45): Szwecja - Hiszpania
  • 5.09.2021 (20.45): Kosowo - Grecja
  • 5.09.2021 (20.45): Hiszpania - Gruzja
  • 8.09.2021 (20.45): Grecja - Szwecja
  • 8.09.2021 (20.45): Kosowo - Hiszpania
  • 9.10.2021 (18.00): Gruzja - Grecja
  • 9.10.2021 (18.00): Szwecja - Kosowo
  • 12.10.2021 (20.45): Kosowo - Gruzja
  • 12.10.2021 (20.45): Szwecja - Grecja
  • 11.11.2021 (18.00): Gruzja - Szwecja
  • 11.11.2021 (20.45): Grecja - Hiszpania
  • 14.11.2021 (20.45): Grecja - Kosowo
  • 14.11.2021 (20.45): Hiszpania - Szwecja
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Hiszpania376-3
2. Szwecja264-0
3.Grecja222-2
4.Gruzja312-4
5.Kosowo201-6

GRUPA C: Bułgaria, Irlandia Północna, Litwa, Szwajcaria, Włochy

  • 25.03.2021 (18.00): Bułgaria - Szwajcaria 1:3 (0:3)
  • 25.03.2021 (20.45): Włochy - Irlandia Północna 2:0 (2:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Bułgaria - Włochy 0:2 (0:1)
  • 28.03.2021 (20.45): Szwajcaria - Litwa 1:0 (1:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Litwa - Włochy 0:2 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Irlandia Północna - Bułgaria 0:0
  • 2.09.2021 (20.45): Włochy - Bułgaria
  • 2.09.2021 (20.45): Litwa - Irlandia Północna
  • 5.09.2021 (18.00): Bułgaria - Litwa
  • 5.09.2021 (20.45): Szwajcaria - Włochy
  • 8.09.2021 (20.45): Włochy - Litwa
  • 8.09.2021 (20.45): Irlandia Północna - Szwajcaria
  • 9.10.2021 (15.00): Litwa - Bułgaria
  • 9.10.2021 (20.45): Szwajcaria - Irlandia Północna
  • 12.10.2021 (20.45): Włochy - Szwajcaria
  • 12.10.2021 (20.45): Irlandia Północna - Litwa
  • 12.11.2021 (20.45): Włochy - Szwajcaria
  • 12.11.2021 (20.45): Irlandia Północna - Litwa
  • 15.11.2021 (20.45): Irlandia Północna - Włochy
  • 15.11.2021 (20.45): Szwajcaria - Bułgaria
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Włochy396-0
2. Szwajcaria264-1
3.Irlandia Północna210-2
4.Bułgaria311-5
5.Litwa200-3

GRUPA D: Bośnia i Hercegowina, Finlandia, Francja, Kazachstan, Ukraina

  • 24.03.2021 (20.45): Finlandia - Bośnia i Hercegowina 2:2 (0:0)
  • 24.03.2021 (20.45): Francja - Ukraina 1:1 (1:0)
  • 28.03.2021 (15.00): Kazachstan - Francja 0:2 (0:2)
  • 28.03.2021 (20.45): Ukraina - Finlandia 1:1 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Bośnia i Hercegowina - Francja 0:1 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Ukraina - Kazachstan 1:1 (1:0)
  • 1.09.2021 (16.00): Kazachstan - Ukraina
  • 1.09.2021 (20.45): Francja - Bośnia i Hercegowina
  • 4.09.2021 (18.00): Finlandia - Kazachstan
  • 4.09.2021 (20.45): Ukraina - Francja
  • 7.09.2021 (20.45): Bośnia i Hercegowina - Kazachstan
  • 7.09.2021 (20.45): Francja - Finlandia
  • 9.10.2021 (15.00): Kazachstan - Bośnia i Hercegowina
  • 9.10.2021 (18.00): Finlandia - Ukraina
  • 12.10.2021 (16.00): Kazachstan - Finlandia
  • 12.10.2021 (20.45): Ukraina - Bośnia i Hercegowina
  • 13.11.2021 (15.00): Bośnia i Hercegowina - Finlandia
  • 13.11.2021 (20.45): Francja - Kazachstan
  • 16.11.2021 (20.45): Bośnia i Hercegowina - Ukraina
  • 16.11.2021 (20.45): Finlandia - Francja
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Francja374-1
2. Ukraina333-3
3.Finlandia223-3
4.Bośnia i Hercegowina212-3
5.Kazachstan211-3

GRUPA E: Belgia, Białoruś, Czechy, Estonia, Walia

  • 24.03.2021 (18.00): Estonia - Czechy 2:6 (1:4)
  • 24.03.2021 (20.45): Belgia - Walia 3:1 (2:1)
  • 27.03.2021 (18.00): Białoruś - Estonia 4:2 (1:1)
  • 27.03.2021 (20.45): Czechy - Belgia 1:1 (0:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Belgia - Białoruś 8:0 (4:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Walia - Czechy 1:0 (0:0)
  • 2.09.2021 (20.45): Czechy - Białoruś
  • 2.09.2021 (20.45): Estonia - Belgia
  • 5.09.2021 (15.00): Białoruś - Walia
  • 5.09.2021 (20.45): Belgia - Czechy
  • 8.09.2021 (20.45): Białoruś - Belgia
  • 8.09.2021 (20.45): Walia - Estonia
  • 8.10.2021 (20.45): Czechy - Walia
  • 8.10.2021 (20.45): Estonia - Białoruś
  • 11.10.2021 (20.45): Białoruś - Czechy
  • 11.10.2021 (20.45): Estonia - Walia
  • 13.11.2021 (20.45): Belgia - Estonia
  • 13.11.2021 (20.45): Walia - Białoruś
  • 16.11.2021 (20.45): Czechy - Estonia
  • 16.11.2021 (20.45): Walia - Belgia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Belgia3712-2
2. Czechy347-4
3.Walia232-3
4.Białoruś234-10
5.Estonia204-10

GRUPA F: Austria, Dania, Izrael, Mołdawia, Szkocja, Wyspy Owcze

  • 25.03.2021 (18.00): Izrael - Dania 0:2 (0:1)
  • 25.03.2021 (20.45): Mołdawia - Wyspy Owcze 1:1 (1:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Szkocja - Austria 2:2 (0:1)
  • 28.03.2021 (18.00): Dania - Mołdawia 8:0 (5:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Austria - Wyspy Owcze 3:1 (3:1)
  • 28.03.2021 (20.45): Izrael - Szkocja 1:1 (1:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Austria - Dania 0:4 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Mołdawia - Izrael 1:4 (1:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Szkocja - Wyspy Owcze 4:0 (1:0)
  • 1.09.2021 (20.45): Dania - Szkocja
  • 1.09.2021 (20.45): Wyspy Owcze - Izrael
  • 1.09.2021 (20.45): Mołdawia - Austria
  • 4.09.2021 (15.00): Wyspy Owcze - Dania
  • 4.09.2021 (20.45): Izrael - Austria
  • 4.09.2021 (20.45): Szkocja - Mołdawia
  • 7.09.2021 (20.45): Austria - Szkocja
  • 7.09.2021 (20.45): Dania - Izrael
  • 7.09.2021 (20.45): Wyspy Owcze - Mołdawia
  • 9.10.2021 (18.00): Szkocja - Izrael
  • 9.10.2021 (20.45): Wyspy Owcze - Austria
  • 9.10.2021 (20.45): Mołdawia - Dania
  • 12.10.2021 (20.45): Dania - Austria
  • 12.10.2021 (20.45): Wyspy Owcze - Szkocja
  • 12.10.2021 (20.45): Izrael - Mołdawia
  • 12.11.2021 (20.45): Austria - Izrael
  • 12.11.2021 (20.45): Dania - Wyspy Owcze
  • 12.11.2021 (20.45): Mołdawia - Szkocja
  • 15.11.2021 (20.45): Austria - Mołdawia
  • 15.11.2021 (20.45): Izrael - Wyspy Owcze
  • 15.11.2021 (20.45): Szkocja - Dania
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Dania3914-0
2. Szkocja357-3
3.Izrael345-4
4.Austria345-7
5.Wyspy Owcze312-8
6.Mołdawia312-13

GRUPA G: Czarnogóra, Gibraltar, Holandia, Łotwa, Norwegia, Turcja

  • 24.03.2021 (18.00): Turcja - Holandia 4:2 (2:0)
  • 24.03.2021 (20.45): Gibraltar - Norwegia 0:3 (0:2)
  • 24.03.2021 (20.45): Łotwa - Czarnogóra 1:2 (1:1)
  • 27.03.2021 (15.00): Czarnogóra - Gibraltar 4:1 (2:1)
  • 27.03.2021 (18.00): Norwegia - Turcja 0:3 (0:2)
  • 27.03.2021 (20.45): Holandia - Łotwa 2:0 (1:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Gibraltar - Holandia 0:7 (0:1)
  • 30.03.2021 (20.45): Czarnogóra - Norwegia 0:1 (0:1)
  • 30.03.2021 (20.45): Turcja - Łotwa 3:3 (2:1)
  • 1.09.2021 (20.45): Łotwa - Gibraltar
  • 1.09.2021 (20.45): Norwegia - Holandia
  • 1.09.2021 (20.45): Turcja - Czarnogóra
  • 4.09.2021 (18.00): Łotwa - Norwegia
  • 4.09.2021 (20.45): Gibraltar - Turcja
  • 4.09.2021 (20.45): Holandia - Czarnogóra
  • 7.09.2021 (20.45): Czarnogóra - Łotwa
  • 7.09.2021 (20.45): Holandia - Turcja
  • 7.09.2021 (20.45): Norwegia - Gibraltar
  • 8.10.2021 (18.00): Gibraltar - Czarnogóra
  • 8.10.2021 (20.45): Łotwa - Holandia
  • 8.10.2021 (20.45): Turcja - Norwegia
  • 11.10.2021 (20.45): Łotwa - Turcja
  • 11.10.2021 (20.45): Holandia - Gibraltar
  • 11.10.2021 (20.45): Norwegia - Czarnogóra
  • 13.11.2021 (18.00): Norwegia - Łotwa
  • 13.11.2021 (18.00): Turcja - Gibraltar
  • 13.11.2021 (20.45): Czarnogóra - Holandia
  • 16.11.2021 (20.45): Gibraltar - Łotwa
  • 16.11.2021 (20.45): Czarnogóra - Turcja
  • 16.11.2021 (20.45): Holandia - Norwegia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Turcja3710-5
2. Holandia3611-4
3.Czarmogóra366-3
4.Norwegia364-3
5.Łotwa314-7
6.Gibraltar301-14

GRUPA H: Chorwacja, Cypr, Malta, Rosja, Słowacja, Słowenia

  • 24.03.2021 (20.45): Cypr - Słowacja 0:0
  • 24.03.2021 (20.45): Malta - Rosja 1:3 (0:2)
  • 24.03.2021 (20.45): Słowenia - Chorwacja 1:0 (1:0)
  • 27.03.2021 (15.00): Rosja - Słowenia 2:1 (2:1)
  • 27.03.2021 (18.00): Chorwacja - Cypr 1:0 (1:0)
  • 27.03.2021 (20.45): Słowacja - Malta 2:2 (0:2)
  • 30.03.2021 (18.00); Cypr - Słowenia 1:0 (1:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Chorwacja - Malta 3:0 (0:0)
  • 30.03.2021 (20.45): Słowacja - Rosja 2:1 (1:0)
  • 1.09.2021 (20.45): Malta - Cypr
  • 1.09.2021 (20.45): Rosja - Chorwacja
  • 1.09.2021 (20.45): Słowenia - Słowacja
  • 4.09.2021 (15.00): Cypr - Rosja
  • 4.09.2021 (18.00): Słowenia - Malta
  • 4.09.2021 (20.45): Słowacja - Chorwacja
  • 7.09.2021 (20.45): Chorwacja - Słowenia
  • 7.09.2021 (20.45): Rosja - Malta
  • 7.09.2021 (20.45): Słowacja - Cypr
  • 8.10.2021 (18.00): Cypr - Chorwacja
  • 8.10.2021 (20.45): Malta - Słowenia
  • 8.10.2021 (20.45): Rosja - Słowacja
  • 11.10.2021 (20.45): Chorwacja - Słowacja
  • 11.10.2021 (20.45): Cypr - Malta
  • 11.10.2021 (20.45): Słowenia - Rosja
  • 11.11.2021 (18.00): Rosja - Cypr
  • 11.11.2021 (20.45): Malta - Chorwacja
  • 11.11.2021 (20.45): Słowacja - Słowenia
  • 14.11.2021 (15.00): Chorwacja - Rosja
  • 14.11.2021 (15.00): Malta - Słowacja
  • 14.11.2021 (15.00): Słowenia - Cypr
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Chorwacja364-1
2. Rosja366-4
3.Słowacja354-3
4.Cypr341-1
5.Słowenia332-3
6.Malta313-8

GRUPA I: Albania, Andora, Anglia, Polska, San Marino, Węgry

  • 25.03.2021 (20.45): Andora - Albania 0:1 (0:1)
  • 25.03.2021 (20.45): Anglia - San Marino 5:0 (3:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Węgry - Polska 3:3 (1:0)
  • 28.03.2021 (18.00): Albania - Anglia 0:2 (0:1)
  • 28.03.2021 (20.45): Polska - Andora 3:0 (1:0)
  • 28.03.2021 (20.45): San Marino - Węgry 0:3 (0:1)
  • 31.03.2021 (20.45): Andora - Węgry 1:4 (0:1)
  • 31.03.2021 (20.45): Anglia - Polska 2:1 (1:0)
  • 31.03.2021 (20.45): San Marino - Albania 0:2 (0:0)
  • 2.09.2021 (20.45): Andora - San Marino
  • 2.09.2021 (20.45): Węgry - Anglia
  • 2.09.2021 (20.45): Polska - Albania
  • 5.09.2021 (18.00): Albania - Węgry
  • 5.09.2021 (18.00): Anglia - Andora
  • 5.09.2021 (20.45): San Marino - Polska
  • 8.09.2021 (20.45): Albania - San Marino
  • 8.09.2021 (20.45): Węgry - Andora
  • 8.09.2021 (20.45): Polska - Anglia
  • 9.10.2021 (18.00): Andora - Anglia
  • 9.10.2021 (20.45): Węgry - Albania
  • 9.10.2021 (20.45): Polska - San Marino
  • 12.10.2021 (20.45): Albania - Polska
  • 12.10.2021 (20.45): Anglia - Węgry
  • 12.10.2021 (20.45): San Marino - Andora
  • 12.11.2021 (20.45): Andora - Polska
  • 12.11.2021 (20.45): Anglia - Albania
  • 12.11.2021 (20.45): Węgry - San Marino
  • 15.11.2021 (20.45): Albania - Andora
  • 15.11.2021 (20.45): Polska - Węgry
  • 15.11.2021 (20.45): San Marino - Anglia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Anglia399-1
2. Węgry3710-4
3.Albania363-2
4.Polska347-5
5.Andora301-8
6.San Marino300-10

Mistrzostwa świata Katar 2022 - eliminacje: program, wyniki

GRUPA J: Armenia, Islandia, Liechtenstein, Macedonia Północna, Niemcy, Rumunia

  • 25.03.2021 (20.45): Niemcy - Islandia 3:0 (3:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Liechtenstein - Armenia 0:1 (0:0)
  • 25.03.2021 (20.45): Rumunia - Macedonia Północna 3:2 (1:0)
  • 28.03.2021 (18.00): Armenia - Islandia 2:0 (0:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Macedonia Północna - Liechtenstein 5:0 (3:0)
  • 28.03.2021 (20.45): Rumunia - Niemcy 0:1 (0:1)
  • 31.03.2021 (18.00): Armenia - Rumunia 3:2 (0:0)
  • 31.03.2021 (20.45): Niemcy - Macedonia Północna 1:2 (0:1)
  • 31.03.2021 (20.45): Liechtenstein - Islandia 1:4 (0:2)
  • 2.09.2021 (20.45): Islandia - Rumunia
  • 2.09.2021 (20.45): Liechtenstein - Niemcy
  • 2.09.2021 (20.45): Macedonia Płn. - Armenia
  • 5.09.2021 (18.00): Islandia - Macedonia Płn.
  • 5.09.2021 (20.45): Niemcy - Armenia
  • 5.09.2021 (20.45): Rumunia - Liechtenstein
  • 8.09.2021 (18.00): Armenia - Liechtenstein
  • 8.09.2021 (20.45): Islandia - Niemcy
  • 8.09.2021 (20.45): Macedonia Płn. - Rumunia
  • 8.10.2021 (18.00): Niemcy - Rumunia
  • 8.10.2021 (20.45): Islandia - Armenia
  • 8.10.2021 (20.45): Liechtenstein - Macedonia Płn.
  • 11.10.2021 (20.45): Islandia - Liechtenstein
  • 11.10.2021 (20.45): Macedonia Płn. - Niemcy
  • 11.10.2021 (20.45): Rumunia - Armenia
  • 11.11.2021 (18.00): Armenia - Macedonia Płn.
  • 11.11.2021 (20.45): Niemcy - Liechtenstein
  • 11.11.2021 (20.45): Rumunia - Islandia
  • 14.11.2021 (18.00): Armenia - Niemcy
  • 14.11.2021 (18.00): Liechtenstein - Rumunia
  • 14.11.2021 (18.00): Macedonia Płn. - Islandia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Armenia396-2
2. Macedonia369-4
3.Niemcy365-2
4.Rumunia335-6
5.Islandia334-6
6.Liechtenstein301-10

MŚ Katar 2022. Ameryka Południowa

O cztery miejsca (plus baraż) rywalizuje 10 drużyn systemem „każdy z każdym”. Cztery najlepsze awansują bezpośrednio na MŚ, piąta zagra w barażu interkontynentalnym.

Drużyny: Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Ekwador, Kolumbia, Paragwaj, Peru, Urugwaj, Wenezuela.

1. kolejka:

  • 9.10.2020: Argentyna - Ekwador 1:0 (1:0)
  • 9.10.2020: Urugwaj - Chile 2:1 (1:0)
  • 9.10.2020: Paragwaj - Peru 2:2 (0:0)
  • 10.10.2020: Kolumbia - Wenezuela 3:0 (3:0)
  • 10.10.2020: Brazylia - Boliwia 5:0 (2:0)

2. kolejka:

  • 13.10.2020: Boliwia - Argentyna 1:2 (1:1)
  • 13.10.2020: Ekwador - Urugwaj 4:2 (2:0)
  • 13.10.2020: Wenezuela - Paragwaj 0:1 (0:0)
  • 13.10.2020: Peru - Brazylia 2:4 (1:1)
  • 13.10.2020: Chile - Kolumbia 2:2 (2:1)

3. kolejka:

  • 12.11.2020: Boliwia - Ekwador 2:3 (1:0)
  • 12.11.2020: Argentyna - Paragwaj 1:1 (1:1)
  • 13.11.2020: Kolumbia - Urugwaj 0:3 (0:1)
  • 13.11.2020: Chile - Peru 2:0 (2:0)
  • 13.11.2020: Brazylia - Wenezuela 1:0 (0:0)

4. kolejka:

  • 17.11.2020: Ekwador - Kolumbia 6:1 (4:1)
  • 17.11.2020: Wenezuela - Chile 2:1 (1:1)
  • 17.11.2020: Urugwaj - Brazylia 0:2 (0:2)
  • 17.11.2020: Paragwaj - Boliwia 2:2 (1:2)
  • 17.11.2020: Peru - Argentyna 0:2 (0:2)

5. kolejka:

  • 25.03.2021: Boliwia - Peru przełożony
  • 25.03.2021: Kolumbia - Brazylia przełożony
  • 25.03.2021: Wenezuela - Ekwador przełożony
  • 27.03.2021: Argentyna - Urugwaj przełożony
  • 27.03.2021: Chile - Paragwaj przełożony

6. kolejka:

  • 30.03.2021: Ekwador - Chile przełożony
  • 31.03.2021: Urugwaj - Boliwia przełożony
  • 31.03.2021: Paragwaj - Kolumbia przełożony
  • 31.03.2021: Brazylia - Argentyna przełożony
  • 31.03.2021: Peru - Wenezuela przełożony

7. kolejka:

  • 3.06.2021: Boliwia - Wenezuela 3:1 (1:1)
  • 4.06.2021: Argentyna - Chile 1:1 (1:1)
  • 4.06.2021: Urugwaj - Paragwaj 0:0
  • 4.06.2021: Peru - Kolumbia 0:3 (0:1)
  • 5.06.2021: Brazylia - Ekwador 2:0 (0:0)

8. kolejka:

  • 8.06.2021: Ekwador - Peru 1:2 (0:0)
  • 9.06.2021: Wenezuela - Urugwaj 0:0
  • 9.06.2021: Kolumbia - Argentyna 2:2 (0:2)
  • 9.06.2021: Paragwaj - Brazylia 0:2 (0:1)
  • 9.06.2021: Chile - Boliwia 1:1 (0:0)

9. kolejka:

  • 2.09.2021: Boliwia - Kolumbia
  • 2.09.2021: Chile - Brazylia
  • 2.09.2021: Ekwador - Paragwaj
  • 2.09.2021: Peru - Urugwaj
  • 2.09.2021: Wenezuela - Argentyna

10. kolejka:

  • 7.09.2021: Argentyna - Boliwia
  • 7.09.2021: Brazylia - Peru
  • 7.09.2021: Kolumbia - Chile
  • 7.09.2021: Paragwaj - Wenezuela
  • 7.09.2021: Urugwaj - Ekwador

11. kolejka:

  • 7.10.2021: Ekwador - Boliwia
  • 7.10.2021: Paragwaj - Argentyna
  • 7.10.2021: Peru - Chile
  • 7.10.2021: Urugwaj - Kolumbia
  • 7.10.2021: Wenezuela - Brazylia

12. kolejka:

  • 12.10.2021: Argentyna - Peru
  • 12.10.2021: Boliwia - Paragwaj
  • 12.10.2021: Brazylia - Urugwaj
  • 12.10.2021: Chile - Wenezuela
  • 12.10.2021: Kolumbia - Ekwador

13. kolejka:

  • 11.11.2021: Brazylia - Kolumbia
  • 11.11.2021: Ekwador - Wenezuela
  • 11.11.2021: Paragwaj - Chile
  • 11.11.2021: Peru - Boliwia
  • 11.11.2021: Urugwaj - Argentyna

14. kolejka:

  • 16.11.2021: Argentyna - Brazylia
  • 16.11.2021: Boliwia - Urugwaj
  • 16.11.2021: Chile - Ekwador
  • 16.11.2021: Kolumbia - Paragwaj
  • 16.11.2021: Wenezuela - Peru

15. kolejka:

  • 27.01.2022: Chile - Argentyna
  • 27.01.2022: Ekwador - Brazylia
  • 27.01.2022: Kolumbia - Peru
  • 27.01.2022: Paragwaj - Urugwaj
  • 27.01.2022: Wenezuela - Boliwia

16. kolejka:

  • 1.02.2022: Argentyna - Kolumbia
  • 1.02.2022: Boliwia - Chile
  • 1.02.2022: Brazylia - Paragwaj
  • 1.02.2022: Peru - Ekwador
  • 1.02.2022: Urugwaj - Wenezuela

17. kolejka:

  • 24.03.2022: Argentyna - Wenezuela
  • 24.03.2022: Brazylia - Chile
  • 24.03.2022: Kolumbia - Boliwia
  • 24.03.2022: Paragwaj - Ekwador
  • 24.03.2022: Urugwaj - Peru

18. kolejka:

  • 29.03.2022: Boliwia - Brazylia
  • 29.03.2022: Chile - Urugwaj
  • 29.03.2022: Ekwador - Argentyna
  • 29.03.2022: Peru - Paragwaj
  • 29.03.2022: Wenezuela - Kolumbia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Brazylia61816-2
2. Argentyna6129-5
3.Ekwador6914-10
4.Urugwaj687-7
5.Kolumbia6811-13
6.Paragwaj676-7
7.Chile668-8
8.Boliwia659-14
9.Wenezuela643-9
10.Peru646-14

MŚ Katar 2022. Azja

Do rywalizacji o 4 miejsca (plus baraż) zgłosiło się 46 drużyn.

I runda: rywalizowało 12 drużyn najniżej sklasyfikowanych w rankingu FIFA w kwietnia 2019 roku. Do II rundy awansowało pięciu zwycięzców dwumeczów i Sri Lanka (rozegrała tylko jedno spotkanie; Makau nie przystąpiło do rewanżu z obawy o brak bezpieczeństwa). W rozgrywkach brał udział mający zapewniony występ w MŚ Katar (gospodarz mundialu), gdyż eliminacje do MŚ 2022 są jednocześnie eliminacjami do Pucharu Azji 2023 w Chinach.

Wyniki meczów I rundy:

  • 6.06.2019: Mongolia – Brunei 2:0 (1:0)
  • 11.06.2019: Brunei – Mongolia 2:1 (2:0)

Awans: Mongolia.

  • 6.06.2019: Makau – Sri Lanka 1:0 (0:0)
  • 11.06.2019: Sri Lanka – Makau 3:0 wo.

Awans: Sri Lanka

  • 6.06.2019: Laos - Bangladesz 0:1 (0:0)
  • 11.06.2019: Bangladesz – Laos 0:0

Awans: Bangladesz.

  • 6.06.2019: Kambodża – Pakistan 2:0 (0:0)
  • 11.06.2019: Pakistan – Kambodża 1:2 (1:0)

Awans: Kambodża.

  • 6.06.2019: Bhutan – Guam 1:0 (1:0)
  • 11.06.2019: Guam – Bhutan 5:0 (2:0)

Awans: Guam.

  • 7.06.2019: Malezja – Timor Wschodni 7:1 (4:0)
  • 11.06.2019: Timor Wschodni – Malezja 1:5 (0:3)

Awans: Malezja.

II runda: rywalizowały 34 drużyny najwyżej sklasyfikowane w rankingu FIFA w kwietnia 2019 i sześciu zwycięzców z I rundy. W wyniku losowania zostały one podzielone na osiem grup po pięć drużyn. Do III rundy awansowali zwycięzcy ośmiu grup i czterej wicemistrzowie grup z najlepszym bilansem.

Rywalizacja w grupach:
Grupa A: Chiny, Guam, Filipiny, Malediwy, Syria.

  • 5.09.2019: Guam - Malediwy 0:1 (0:1)
  • 5.09.2019: Filipiny - Syria 2:5 (1:2)
  • 10.09.2019: Guam - Filipiny 1:4 (0:2)
  • 10.09.2019: Malediwy - Chiny 0:5 (0:2)
  • 10.10.2019: Chiny - Guam 7:0 (6:0)
  • 10.10.2019: Syria - Malediwy 2:1 (1:0)
  • 15.10.2019: Filipiny - Chiny 0:0
  • 15.10.2019: Syria - Guam 4:0 (2:0)
  • 14.11.2019: Malediwy - Filipiny 1:2 (0:0)
  • 14.11.2019: Syria - Chiny 2:1 (1:1)
  • 19.11.2019: Malediwy - Guam 3:1 (2:0)
  • 19.11.2019: Syria - Filipiny 1:0 (1:0)
  • 30.05.2021: Guam - Chiny 0:7 (0:2)
  • 4.06.2021: Malediwy - Syria 0:4 (0:3)
  • 7.06.2021: Chiny - Filipiny 2:0 (0:0)
  • 7.06.2021: Guam - Syria 0:3 (0:2)
  • 11.06.2021: Chiny - Malediwy 5:0 (2:0)
  • 11.06.2021: Filipiny - Guam 3:0 (1:0)
  • 15.06.2021: Chiny - Syria 3:1 (1:0)
  • 15.06.2021: Filipiny - Malediwy 1:1 (1:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Syria82122-7
2. Chiny81930-3
3.Filipiny81112-11
4.Malediwy877-20
5.Guam802-32

Grupa B: Australia, Chińskie Tajpej (Tajwan), Jordania, Kuwejt, Nepal.

  • 5.09.2019: Chińskie Tajpej - Jordania 1:2 (0:2)
  • 5.09.2019: Kuwejt - Nepal 7:0 (2:0)
  • 10.09.2019: Chińskie Tajpej - Nepal 0:2 (0:2)
  • 10.09.2019: Kuwejt - Australia 0:3 (0:3)
  • 10.10.2019: Australia - Nepal 5:0 (3:0)
  • 10.10.2019: Jordania - Kuwejt 0:0
  • 15.10.2019: Chińskie Tajpej - Australia 1:7 (1:4)
  • 15.10.2019: Jordania - Nepal 3:0 (0:0)
  • 14.11.2019: Jordania - Australia 0:1 (0:1)
  • 14.11.2019: Kuwejt - Chińskie Tajpej 9:0 (2:0)
  • 19.11.2019: Jordania - Chińskie Tajpej 5:0 (3:0)
  • 19.11.2019: Nepal - Kuwejt 0:1 (0:1)
  • 3.06.2021: Australia - Kuwejt 3:0 (2:0)
  • 3.06.2021: Nepal - Chińskie Tajpej 2:0 (1:0)
  • 7.06.2021: Australia - Chińskie Tajpej 5:1 (3:0)
  • 7.06.2021: Nepal - Jordania 0:3 (0:1)
  • 11.06.2021: Kuwejt - Jordania 0:0
  • 11.06.2021: Nepal - Australia 0:3 (0:2)
  • 15.06.2021: Australia - Jordania 1:0 (0:0)
  • 15.06.2021: Chińskie Tajpej - Kuwejt 1:2 (0:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Australia82428-2
2. Kuwejt81419-7
3.Jordania81413-3
4.Nepal864-22
5.Chińskie Tajpej804-34

Grupa C: Bahrajn, Hongkong, Irak, Iran, Kambodża.

  • 5.09.2019: Kambodża - Hongkong 1:1 (1:1)
  • 5.09.2019: Bahrajn - Irak 1:1 (1:0)
  • 10.09.2019: Kambodża - Bahrajn 0:1 (0:0)
  • 10.09.2019: Hongkong - Iran 0:2 (0:1)
  • 10.10.2019: Iran - Kambodża 14:0 (7:0)
  • 10.10.2019: Irak - Hongkong 2:0 (1:0)
  • 15.10.2019: Kambodża - Irak 0:4 (0:2)
  • 15.10.2019: Bahrajn - Iran 1:0 (0:0)
  • 14.11.2019: Hongkong - Bahrajn 0:0
  • 14.11.2019: Irak - Iran 2:1 (1:1)
  • 19.11.2019: Irak - Bahrajn 0:0
  • 19.11.2019: Hongkong - Kambodża 2:0 (1:0)
  • 3.06.2021: Iran - Hongkong 3:1 (1:0)
  • 3.06.2021: Bahrajn - Kambodża 8:0 (2:0)
  • 7.06.2021: Iran - Bahrajn 3:0 (0:0)
  • 7.06.2021: Irak - Kambodża 4:1 (3:0)
  • 11.06.2021: Kambodża - Iran 0:10 (0:4)
  • 11.06.2021: Hongkong - Irak 0:1 (0:1)
  • 15.06.2021: Iran - Irak 1:0 (1:0)
  • 15.06.2021: Bahrajn - Hongkong 4:0 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Iran81834-4
2. Irak81714-4
3.Bahrajn81515-4
4.Hongkong854-13
5.Kambodża812-44

Grupa D: Arabia Saudyjska, Jemen, Palestyna, Singapur, Uzbekistan.

  • 5.09.2019: Singapur - Jemen 2:2 (1:2)
  • 5.09.2019: Palestyna - Uzbekistan 2:0 (0:0)
  • 10.09.2019: Singapur - Palestyna 2:1 (2:1)
  • 10.09.2019: Jemen - Arabia Saudyjska 2:2 (2:1)
  • 10.10.2019: Uzbekistan - Jemen 5:0 (2:0)
  • 10.10.2019: Arabia Saudyjska - Singapur 3:0 (1:0)
  • 15.10.2019: Singapur - Uzbekistan 1:3 (1:1)
  • 15.10.2019: Palestyna - Arabia Saudyjska 0:0
  • 14.11.2019: Uzbekistan - Arabia Saudyjska 2:3 (1:1)
  • 14.11.2019: Jemen - Palestyna 1:0 (0:0)
  • 19.11.2019: Jemen - Singapur 1:2 (0:1)
  • 19.11.2019: Uzbekistan - Palestyna 2:0 (1:0)
  • 30.03.2021: Arabia Saudyjska - Palestyna 5:0 (2:0)
  • 3.06.2021: Palestyna - Singapur 4:0 (3:0)
  • 5.06.2021: Arabia Saudyjska - Jemen 3:0 (3:0)
  • 7.06.2021: Uzbekistan - Singapur 5:0 (3:0)
  • 11.06.2021: Jemen - Uzbekistan 0:1 (0:1)
  • 11.06.2021: Singapur - Arabia Saudyjska 0:3 (0:0)
  • 15.06.2021: Arabia Saudyjska - Uzbekistan 3:0 (2:0)
  • 15.06.2021: Palestyna - Jemen 3:0 (2:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Arabia Saudyjska82022-4
2. Uzbekistan81518-9
3.Palestyna81010-10
4.Singapur877-22
5.Jemen856-18

Grupa E: Afganistan, Bangladesz, Indie, Katar, Oman.

  • 5.09.2019: Indie - Oman 1:2 (1:0)
  • 5.09.2019: Katar - Afganistan 6:0 (4:0)
  • 10.09.2019: Afganistan - Bangladesz 1:0 (1:0)
  • 10.09.2019: Katar - Indie 0:0
  • 10.10.2019: Bangladesz - Katar 0:2 (0:1)
  • 10.10.2019: Oman - Afganistan 3:0 (2:0)
  • 15.10.2019: Indie - Bangladesz 1:1 (0:1)
  • 15.10.2019: Katar - Oman 2:1 (1:0)
  • 14.11.2019: Afganistan - Indie 1:1 (1:0)
  • 14.11.2019: Oman - Bangladesz 4:1 (0:0)
  • 19.11.2019: Afganistan - Katar 0:1 (0:0)
  • 19.11.2019: Oman - Indie 1:0 (1:0)
  • 4.12.2020: Katar - Bangladesz 5:0 (2:0)
  • 3.06.2021: Bangladesz - Afganistan 1:1 (0:0)
  • 3.06.2021: Indie - Katar 0:1 (0:1)
  • 7.06.2021: Bangladesz - Indie 0:2 (0:0)
  • 7.06.2021: Oman - Katar 0:1 (0:1)
  • 11.06.2021: Afganistan - Oman 1:2 (1:1)
  • 15.06.2021: Bangladesz - Oman 0:3 (0:1)
  • 15.06.2021: Indie - Afganistan 1:1 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Katar82218-1
2. Oman81816-6
3.Indie876-7
4.Afganistan865-15
5.Bangladesz823-19

Grupa F: Japonia, Kirgistan, Mongolia, Myanmar, Tadżykistan.

  • 5.09.2019: Mongolia - Myanmar 1:0 (1:0)
  • 5.09.2019: Tadżykistan - Kirgistan 1:0 (1:0)
  • 10.09.2019: Myanmar - Japonia 0:2 (0:2)
  • 10.09.2019: Mongolia - Tadżykistan 0:1 (0:0)
  • 10.10.2019: Japonia - Mongolia 6:0 (4:0)
  • 10.10.2019: Kirgistan - Myanmar 7:0 (5:0)
  • 15.10.2019: Mongolia - Kirgistan 1:2 (0:2)
  • 15.10.2019: Tadżykistan - Japonia 0:3 (0:0)
  • 14.11.2019: Myanmar - Tadżykistan 4:3 (2:1)
  • 14.11.2019: Kirgistan - Japonia 0:2 (0:1)
  • 19.11.2019: Myanmar - Mongolia 1:0 (1:0)
  • 19.11.2019: Kirgistan - Tadżykistan 1:1 (0:1)
  • 25.03.2021: Tadżykistan - Mongolia 3:0 (1:0)
  • 30.03.2021: Mongolia - Japonia 0:14 (0:5)
  • 28.05.2021: Japonia - Myanmar 10:0 (4:0)
  • 7.06.2021: Japonia - Tadżykistan 4:1 (2:1)
  • 7.06.2021: Kirgistan - Mongolia 0:1 (0:1)
  • 11.06.2021: Myanmar - Kirgistan 1:8 (0:5)
  • 15.06.2021: Japonia - Kirgistan 5:1 (3:1)
  • 15.06.2021: Tadżykistan - Myanmar 4:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Japonia82446-2
2. Tadżykistan81314-12
3.Kirgistan81019-12
4.Mongolia863-27
5.Myanmar866-35

Grupa G: Indonezja, Malezja, Tajlandia, Wietnam, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

  • 5.09.2019: Tajlandia - Wietnam 0:0
  • 5.09.2019: Indonezja - Malezja 2:3 (2:1)
  • 10.09.2019: Indonezja - Tajlandia 0:3 (0:0)
  • 10.09.2019: Malezja - Zjednoczone Emiraty Arabskie 1:2 (1:1)
  • 10.10.2019: Wietnam - Malezja 1:0 (1:0)
  • 10.10.2019: Zjednoczone Emiraty Arabskie - Indonezja 5:0 (4:0)
  • 15.10.2019: Indonezja - Wietnam 1:3 (0:1)
  • 15.10.2019: Tajlandia - Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:1 (1:1)
  • 14.11.2019: Malezja - Tajlandia 2:1 (1:1)
  • 14.11.2019: Wietnam - Zjednoczone Emiraty Arabskie 1:0 (1:0)
  • 19.11.2019: Wietnam - Tajlandia 0:0
  • 19.11.2019: Malezja - Indonezja 2:0 (1:0)
  • 3.06.2021: Tajlandia - Indonezja 2:2 (1:1)
  • 3.06.2021: Zjednoczone Emiraty Arabskie - Malezja 4:0 (1:0)
  • 7.06.2021: Zjednoczone Emiraty Arabskie - Tajlandia 3:1 (2:0)
  • 7.06.2021: Wietnam - Indonezja 4:0 (0:0)
  • 11.06.2021: Indonezja - Zjednoczone Emiraty Arabskie 0:5 (0:2)
  • 11.06.2021: Malezja - Wietnam 1:2 (0:1)
  • 15.06.2021: Zjednoczone Emiraty Arabskie - Wietnam 3:2 (2:0)
  • 15.06.2021: Tajlandia - Malezja 0:1 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Zjednoczone Emiraty Arabskie81823-7
2. Wietnam81713-5
3.Malezja81210-12
4.Tajlandia899-9
5.Indonezja815-27

Grupa H: Korea Południowa, Korea Północna*, Liban, Sri Lanka, Turkmenistan.

  • 5.09.2019: Korea Północna - Liban 2:0 (1:0)
  • 5.09.2019: Sri Lanka - Turkmenistan 0:2 (0:1)
  • 10.09.2019: Turkmenistan - Korea Południowa 0:2 (0:1)
  • 10.09.2019: Sri Lanka - Korea Północna 0:1 (0:0)
  • 10.10.2019: Korea Południowa - Sri Lanka 8:0 (5:0)
  • 10.10.2019: Liban - Turkmenistan 2:1 (1:0)
  • 15.10.2019: Korea Północna - Korea Południowa 0:0
  • 15.10.2019: Sri Lanka - Liban 0:3 (0:2)
  • 14.11.2019: Turkmenistan - Korea Północna 3:1 (1:0)
  • 14.11.2019: Liban - Korea Południowa 0:0
  • 19.11.2019: Turkmenistan - Sri Lanka 2:0 (1:0)
  • 19.11.2019: Liban - Korea Północna 0:0
  • 5.06.2021: Liban - Sri Lanka 3:2 (3:1)
  • 5.06.2021: Korea Południowa - Turkmenistan 5:0 (2:0)
  • 9.06.2021: Turkmenistan - Liban 3:2 (0:0)
  • 9.06.2021: Sri Lanka - Korea Południowa 0:5 (0:3)
  • 15.06.2021: Korea Południowa - Liban 2:1 (0:1)
    *Wycofała się z eliminacji wiosną 2021; jej wyniki anulowano
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Korea Południowa61622-1
2. Liban61011-8
3. Turkmenistan698-11
4.Sri Lanka602-23

III runda: 12 drużyn (zwycięzcy siedmiu grup w II rundzie: Syria, Australia, Iran, Arabia Saudyjska, Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Korea Południowa oraz pięciu wicemistrzów grup z najlepszym bilansem: Chiny, Oman, Irak, Wietnam i Liban) rywalizować będzie w dwóch grupach po sześć drużyn (Katar jako gospodarz ma zapewniony udział w MŚ). Mistrzowie i wicemistrzowie grup awansują do MŚ, a zespoły, które zajmą trzecie lokaty, awansują do IV rundy.

IV runda: zwycięzca dwumeczu awansuje do barażu interkontynentalnego.

MŚ Katar 2022. Afryka

Do rywalizacji o 5 miejsc zgłosiły się 54 reprezentacje.

I runda: 28 drużyn rozegrało dwumecze. Do dalszych gier awansowało 14 drużyn.

Wyniki meczów I rundy:

  • 4.09.2019: Etiopia - Lesotho 0:0
  • 8.09.2019: Lesotho - Etiopia 1:1 (0:0)

Awans: Etiopia.

  • 4.09.2019: Burundi – Tanzania 1:1 (0:0)
  • 8.09.2019: Tanzania - Burundi 1:1 (1:1), karne 1:0

Awans: Tanzania.

  • 4.09.2019: Liberia – Sierra Leone 3:1 (1:0)
  • 8.09.2019: Sierra Leone - Liberia 1:0 (0:0)

Awans: Liberia.

  • 4.09.2019: Sudan Południowy – Gwinea Równikowa 1:1 (0:1)
  • 8.09.2019: Gwinea Równikowa - Sudan Południowy 1:0 (0:0)

Awans: Gwinea Równikowa.

  • 4.09.2019: Erytrea – Namibia 1:2 (0:0)
  • 10.09.2019: Namibia - Erytrea 2:0 (1:0)

Awans: Namibia.

  • 4.09.2019: Dżibuti – Eswatini (dawniej Suazi) 2:1 (1:0)
  • 10.09.2019: Eswatini (Suazi) - Dżibuti 0:0

Awans: Dżibuti.

  • 4.09.2019: Mauritius – Mozambik 0:1 (0:1)
  • 10.09.2019: Mozambik - Mauritius 2:0 (1:0)

Awans: Mozambik.

  • 4.09.2019: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca – Gwinea Bissau 0:1 (0:0)
  • 10.09.2019: Gwinea Bissau - Wyspy Świętego Tomasza i Książęca 2:1 (0:1)

Awans: Gwinea Bissau.

  • 5.09.2019: Somalia – Zimbabwe 1:0 (0:0)
  • 10.09.2019: Zimbabwe - Somalia 3:1 (0:0)

Awans: Zimbabwe.

  • 5.09.2019: Czad – Sudan 1:3 (0:1)
  • 10.09.2019: Sudan - Czad 0:0

Awans: Sudan.

  • 5.09.2019: Seszele – Rwanda 0:3 (0:2)
  • 10.09.2019: Rwanda - Seszele 7:0 (4:0)

Awans: Rwanda.

  • 6.09.2019: Komory – Togo 1:1 (0:1)
  • 10.09.2019: Togo - Komory 2:0 (1:0)

Awans: Togo.

  • 6.09.2019: Gambia – Angola 0:1 (0:1)
  • 10.09.2019: Angola - Gambia 2:1 (1:0)

Awans: Angola.

  • 7.09.2019: Botswana – Malawi 0:0
  • 10.09.2019: Malawi - Botswana 1:0 (0:0)

Awans: Malawi.

II runda: 14 triumfatorów I rundy i 26 kolejnych drużyn grać będzie w dziesięciu 4-zespołowych grupach, z których awansują tylko zwycięzcy. 26 drużyn dołączyło do eliminacji w II rundzie.

GRUPA A: Algieria, Burkina Faso, Dżibuti, Niger.

  • 4.09.2021: Algieria - Dżibuti
  • 4.09.2021: Niger - Burkina Faso
  • 8.09.2021: Dżibuti - Niger
  • 8.09.2021: Burkina Faso - Algieria
  • 9.10.2021: Dżibuti - Burkina Faso
  • 9.10.2021: Algieria - Niger
  • 12.10.2021: Niger - Algieria
  • 12.10.2021: Burkina Faso - Dżibuti
  • 13.11: Burkina Faso - Niger
  • 13.11: Dżibuti - Algieria
  • 16.11: Algieria - Burkina Faso
  • 16.11: Niger - Dżibuti
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Algieria000-0
2.Burkina Faso000-0
3.Dżibuti000-0
4.Niger000-0

GRUPA B: Gwinea Równikowa, Mauretania, Tunezja, Zambia.

  • 4.09.2021: Tunezja - Gwinea Równikowa
  • 4.09.2021: Mauretania - Zambia
  • 8.09.2021: Gwinea Równikowa - Mauretania
  • 8.09.2021: Zambia - Tunezja
  • 9.10.2021: Gwinea Równikowa - Zambia
  • 9.10.2021: Tunezja - Mauretania
  • 12.10.2021: Mauretania - Tunezja
  • 12.10.2021: Zambia - Gwinea Równikowa
  • 13.11: Gwinea Równikowa - Tunezja
  • 13.11: Zambia - Mauretania
  • 16.11: Mauretania - Gwinea Równikowa
  • 16.11: Tunezja - Zambia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Gwinea Równikowa000-0
2. Mauretania000-0
3.Tunezja000-0
4.Zambia000-0

GRUPA C: Liberia, Nigeria, Republika Zielonego Przylądka, Republika Środkowoafrykańska.

  • 4.09.2021: Nigeria - Liberia
  • 4.09.2021: Republika Środkowoafrykańska - Republika Zielonego Przylądka
  • 8.09.2021: Liberia - Republika Środkowoafrykańska
  • 8.09.2021: Republika Zielonego Przylądka - Nigeria
  • 9.10.2021: Nigeria - Republika Środkowoafrykańska
  • 9.10.2021: Liberia - Republika Zielonego Przylądka
  • 12.10.2021: Republika Zielonego Przylądka - Liberia
  • 12.10.2021: Republika Środkowoafrykańska - Nigeria
  • 13.11.2021: Liberia - Nigeria
  • 13.11.2021: Republika Zielonego Przylądka - Republika Środkowoafrykańska
  • 16.11.2021: Nigeria - Republika Zielonego Przylądka
  • 16.11.2021: Republika Środkowoafrykańska - Liberia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Liberia000-0
2. Nigeria000-0
3.Republika Zielonego Przylądka000-0
4.Republika Środkowoafrykańska000-0

GRUPA D: Kamerun, Malawi, Mozambik, Wybrzeże Kości Słoniowej.

  • 4.09.2021: Kamerun - Malawi
  • 4.09.2021: Mozambik - Wybrzeże Kości Słoniowej
  • 8.09.2021: Malawi - Mozambik
  • 8.09.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Kamerun
  • 9.10.2021: Kamerun - Mozambik
  • 9.10.2021: Malawi - Wybrzeże Kości Słoniowej
  • 12.10.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Malawi
  • 12.10.2021: Mozambik - Kamerun
  • 13.11.2021: Malawi - Kamerun
  • 13.11.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Mozambik
  • 16.11.2021: Kamerun - Wybrzeże Kości Słoniowej
  • 16.11.2021: Mozambik - Malawi
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Kamerun000-0
2. Malwai000-0
3.Mozambik000-0
4.Wybrzeże Kości Słoniowej000-0

GRUPA E: Kenia, Mali, Rwanda, Uganda.

  • 4.09.2021: Kenia - Uganda
  • 4.09.2021: Mali - Rwanda
  • 8.09.2021: Rwanda - Kenia
  • 8.09.2021: Uganda - Mali
  • 9.10.2021: Mali - Kenia
  • 9.10.2021: Rwanda - Uganda
  • 12.10.2021: Kenia - Mali
  • 12.10.2021: Uganda - Rwanda
  • 13.11.2021: Rwanda - Mali
  • 13.11.2021: Uganda - Kenia
  • 16.11.2021: Kenia - Rwanda
  • 16.11.2021: Mali - Uganda
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Kenia000-0
2. Mali000-0
3.Rwanda000-0
4.Uganda000-0

GRUPA F: Angola, Egipt, Gabon, Libia.

  • 4.09.2021: Libia - Gabon
  • 4.09.2021: Egipt - Angola
  • 8.09.2021: Angola - Libia
  • 8.09.2021: Gabon Egipt
  • 9.10.2021: Angola - Gabon
  • 9.10.2021: Egipt - Libia
  • 12.10.2021: Gabon - Angola
  • 12.10.2021: Libia - Egipt
  • 13.11.2021: Gabon - Libia
  • 13.11.2021: Angola - Egipt
  • 16.11.2021: Egipt - Gabon
  • 16.11.2021: Libia - Angola
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Angola000-0
2. Egipt000-0
3.Gabon000-0
4.Libia000-0

GRUPA G: Etiopia, Ghana, Republika Południowej Afryki, Zimbabwe.

  • 4.09.2021: Ghana - Etiopia
  • 4.09.2021: Zimbabwe - Republika Południowej Afryki
  • 8.09.2021: Etiopia - Zimbabwe
  • 8.09.2021: Republika Południowej Afryki - Ghana
  • 9.10.2021: Ghana - Zimbabwe
  • 9.10.2021: Etiopia - Republika Południowej Afryki
  • 12.10.2021 Republika Południowej Afryki - Etiopia
  • 12.10.2021: Zimbabwe - Ghana
  • 13.11.2021: Etiopia - Ghana
  • 13.11.2021: Republika Południowej Afryki - Zimbabwe
  • 16.11.2021: Ghana - Republika Południowej Afryki
  • 16.11.2021: Zimbabwe - Etiopia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Etiopia000-0
2. Ghana000-0
3.Republika Południowej Afryki000-0
4.Zimbabwe000-0

GRUPA H: Kongo, Namibia, Senegal, Togo.

  • 4.09.2021: Namibia - Kongo
  • 4.09.2021: Senegal - Togo
  • 8.09.2021: Kongo - Senegal
  • 8.09.2021: Togo - Namibia
  • 9.10.2021: Senegal - Namibia
  • 9.10.2021: Togo - Kongo
  • 12.10.2021: Kongo - Togo
  • 12.10.2021: Namibia - Senegal
  • 13.11.2021: Kongo - Namibia
  • 13.11.2021: Togo - Senegal
  • 16.11.2021: Namibia - Togo
  • 16.11.2021: Senegal - Kongo
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Kongo000-0
2. Namibia000-0
3.Senegal000-0
4.Togo000-0

GRUPA I: Gwinea, Gwinea-Bissau, Maroko, Sudan.

  • 4.09.2021: Gwinea-Bissau - Gwinea
  • 4.09.2021: Maroko - Sudan
  • 8.09.2021: Sudan - Gwinea-Bissau
  • 8.09.2021: Gwinea - Maroko
  • 9.10.2021: Sudan - Gwinea
  • 9.10.2021: Maroko - Gwinea-Bissau
  • 12.10.2021: Gwinea - Sudan
  • 12.10.2021: Gwinea-Bissau -Maroko
  • 13.11.2021: Sudan - Maroko
  • 13.11.2021: Gwinea - Gwinea Bissau
  • 16.11.2021: Maroko - Gwinea
  • 16.11.2021: Gwinea Bissau - Sudan
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Gwinea000-0
2. Gwinea-Bissau000-0
3.Maroko000-0
4.Sudan000-0

GRUPA J: Benin, Demokratyczna Republika Konga, Madagaskar, Tanzania.

  • 4.09.2021: Demokratyczna Republika Konga - Tanzania
  • 4.09.2021: Madagaskar - Benin
  • 8.09.2021: Benin - Demokratyczna Republika Konga
  • 8.09.2021: Tanzania - Madagaskar
  • 9.10.2021: Demokratyczna Republika Konga - Madagaskar
  • 9.10.2021: Tanzania - Benin
  • 12.10.2021: Madagaskar - Demokratyczna Republika Konga
  • 12.10.2021: Benin - Tanzania
  • 13.11.2021: Tanzania - Demokratyczna Republika Konga
  • 13.11.2021: Benin - Madagaskar
  • 16.11.2021: Demokratyczna Republika Konga - Benin
  • 16.11.2021: Madagaskar - Tanzania
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Benin000-0
2. Demokratyczna Republika Konga000-0
3.Madagaskar000-0
4.Tanzania000-0

III runda (8 i 16 listopada 2021): 10 zwycięzców grup z II rundy zagra dwumecze, których triumfatorzy awansują na MŚ.

MŚ Katar 2022. Ameryka Północna i Środkowa oraz Karaiby

O 3 miejsca (plus baraż) rywalizowało 29 drużyn .

I runda: 30 drużyn (od 6 do 35 miejsca w rankingu FIFA z lipca 2020) podzielono na 6 grup (z grupy E wycofała się Saint Lucia). W każdej drużyny rozegrały po cztery mecze (bez rewanżów) - dwa u siebie i dwa na wyjeździe. Do II rundy awansowali zwycięzcy grup.
[b]GRUPA A: Antigua i Barbuda, Grenada, Montserrat, Salwador, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych.

  • 24.03.2021: Antigua i Barbuda - Montserrat 2:2 (2:2)
  • 26.03.2021: Salwador - Grenada 2:0 (1:0)
  • 28.03.2021: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - Antigua i Barbuda 0:3 (0:3)
  • 29.03.2021: Montserrat - Salwador 1:1 (0:1)
  • 31.03.2021: Grenada - Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 1:0 (1:0)
  • 2.06.2021: Montserrat - Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych 4:0 (1:0)
  • 4.06.2021: Antigua i Barbuda - Grenada 1:0 (1:0)
  • 6.06.2021: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - Salwador 0:7 (0:2)
  • 8.06.2021: Grenada - Montserrat 1:2 (0:0)
  • 8.06.2021: Salwador - Antigua i Barbuda 3:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Salwador41013-1
2.Montserrat489-4
3.Antigua i Barbuda476-5
4.Grenada432-5
5.Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych400-15

GRUPA B: Aruba, Bermudy, Kajmany, Kanada, Surinam.

  • 24.03.2021: Surinam - Kajmany 3:0 (2:0)
  • 26.03.2021: Kanada - Bermudy 5:1 (2:0)
  • 28.03.2021: Aruba - Surinam 0:6 (0:3)
  • 30.03.2021: Kajmany - Kanada 0:11 (0:6)
  • 31.03.2021: Bermudy - Aruba 5:0 (2:0)
  • 2.06.2021: Kajmany - Aruba 1:3 (1:2)
  • 5.06.2021: Surinam - Bermudy 6:0 (4:0)
  • 6.06.2021: Aruba - Kanada 0:7 (0:3)
  • 8.06.2021: Bermudy - Kajmany 1:1 (0:1)
  • 8.06.2021: Kanada - Surinam 4:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Kanada41227-1
2. Surinam4915-4
3.Bermudy447-12
4.Aruba433-19
5.Kajmany412-18

GRUPA C: Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Curacao, Gwatemala, Kuba, Saint Vincent i Grenadyny.

  • 24.03.2021: Gwatemala - Kuba 1:0 (0:0)
  • 25.03.2021: Curacao - Saint Vincent i Grenadyny 5:0 (4:0)
  • 27.03.2021: Brytyjskie Wyspy Dziewicze - Gwatemala 0:3 (0:2)
  • 28.03.2021: Kuba - Curacao 1:2 (1:2)
  • 31.03.2021: Saint Vincent i Grenadyny - Brytyjskie Wyspy Dziewicze 3:0 (2:0)
  • 2.06.2021: Kuba - Brytyjskie Wyspy Dziewicze 5:0 (1:0)
  • 5.06.2021: Gwatemala - Saint Vincent i Grenadyny 10:0 (5:0)
  • 6.06.2021: Brytyjskie Wyspy Dziewicze - Curacao 0:8 (0:6)
  • 8.06.2021: Saint Vincent i Grenadyny - Kuba 0:1 (0:0)
  • 8.06.2021: Curacao - Gwatemala 0:0
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Curacao41015-1
2. Gwatemala41014-0
3.Kuba467-3
4.Saint Vincent i Grenadyny433-16
5.Brytyjskie Wyspy Dziewicze400-19

GRUPA D: Anguilla, Barbados, Dominika, Panama, Dominikana.

  • 24.03.2021: Dominikana - Dominika 1:0 (0:0)
  • 26.03.2021: Panama - Barbados 1:0 (0:0)
  • 27.03.2021: Anguilla - Dominikana 0:6 (0:3)
  • 28.03.2021: Dominika - Panama 1:2 (0:1)
  • 31.03.2021: Barbados - Anguilla 1:0 (0:0)
  • 2.06.2021: Dominika - Anguilla 3:0 (3:0)
  • 5.06.2021: Dominikana - Barbados 1:1 (0:1)
  • 6.06.2021: Anguilla - Panama 0:13 (0:4)
  • 8.06.2021: Barbados - Dominika 1:1 (0:0)
  • 8.06.2021: Panama - Dominikana 3:0 (1:0)

MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Panama41219-1
2. Dominikana478-4
3.Barbados453-3
4.Dominika445-4
5.Anguilla4/td]00-23

GRUPA E: Belize, Haiti, Nikaragua, Wyspy Turks i Caicos.

  • 25.03.2021: Haiti - Belize 2:0 (0:0)
  • 27.03.2021: Wyspy Turks i Caicos - Nikaragua 0:7 (0:3)
  • 30.03.2021: Belize - Wyspy Turks i Caicos 5:0 (1:0)
  • 5.06.2021: Nikaragua - Belize 3:0 (1:0)
  • 5.06.2021: Wyspy Turks i Caicos - Haiti 0:10 (0:5)
  • 8.06.2021: Haiti - Nikaragua 1:0 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Haiti3913-0
2. Nikaragua3610-1
3.Belize335-5
4.Wyspy Turks i Caicos300-22

GRUPA F: Bahamy, Gujana, Portoryko, Saint Kitts i Nevis, Trinidad i Tobago.

  • 24.03.2021: Saint Kitts i Nevis - Portoryko 1:0 (1:0)
  • 26.03.2021: Trinidad i Tobago - Gujana 3:0 (3:0)
  • 28.03.2021: Bahamy - Saint Kitts i Nevis 0:4 (0:1)
  • 28.03.2021: Portoryko - Trinidad i Tobago 1:1 (0:0)
  • 30.03.2021: Gujana - Bahamy 4:0 (1:0)
  • 2.06.2021: Portoryko - Bahamy 7:0 (4:0)
  • 4.06.2021: Saint Kitts i Nevis - Gujana 3:0 (2:0)
  • 5.06.2021: Bahamy - Trinidad i Tobago 0:0
  • 8.06.2021: Gujana - Portoryko 0:2 (0:2)
  • 8.06.2021: Trinidad i Tobago - Saint Kitts i Nevis 2:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Saint Kitts i Nevis498-2
2. Trinidad i Tobago486-1
3.Portoryko4710-2
4.Gujana434-8
5.Bahamy410-15

II runda: zwycięzcy grup w I rundzie rozegrali dwumecze o awans do fazy finałowej.

  • 12.06.2021: Saint Kitts i Nevis - Salwador 0:4 (0:3)
  • 12.06.22021: Haiti - Kanada 0:1 (0:1)
  • 13.06.22021: Panama - Curacao 2:1 (0:0)
  • 16.06.2021: Curacao - Panama 0:0
  • 16.06.2021: Salwador - Saint Kitts i Nevis 2:0 (1:0)
  • 16.16.2011: Kanada - Haiti 3:0 (0:0)

III runda: zwycięzcy dwumeczów II rundy (Salwador, Panama i Kanada) oraz pięć najwyżej rozstawionych drużyn w rankingu FIFA (Meksyk, USA, Kostaryka, Honduras, Jamajka) zagrają w grupie o trzy miejsca premiowane awansem na MŚ i jedno w barażu interkontynentalnym.

MŚ Katar 2022. Oceania

Do rywalizacji o jedno miejsce w barażach zgłosiło się 11 reprezentacji: Fidżi, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Papua-Nowa Gwinea, Samoa, Samoa Amerykańskie, Tahiti, Tonga, Wyspy Cooka, Wyspy Salomona i Vanuatu. Zostaną one podzielone na dwie grupy - w oparciu o ich miejsca w rankingu FIFA.

I runda: rozgrywki będą się toczyć w dwóch grupach. Po dwie najlepsze drużyny z grup awansują do półfinałów.

II runda: zwycięzcy półfinałów zagrają o jedno miejsce w barażu kontynentalnym.

Tokio Flesz

Wideo

Materiał oryginalny: MŚ Katar 2022 eliminacje wyniki, program, tabele online. Kiedy, z kim gra Polska? Terminarz i wyniki meczów 23.06.2021 - Gazeta Krakowska

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
MAL

Mi wyszło, że do eliminacji zgłosiły się wszystkie drużyny należącee do FIFA

Dodaj ogłoszenie