MŚ Katar 2022 eliminacje wyniki, program, tabele online. Kiedy, z kim gra Polska? Terminarz i wyniki meczów 26.11.2021

Jerzy Filipiuk
Jerzy Filipiuk
Udostępnij:
Mistrzostwa świata Katar 2022 eliminacje. Program meczów, wyniki, tabele online. Kiedy, z kim i o której godzinie gra Polska? Terminarz gier i regulamin eliminacji MŚ Katar 2022 na wszystkich kontynentach. U nas wszystko o przebiegu eliminacji MŚ Katar 2022. Już 13 krajów ma zapewniony występ na mundialu. Polska zagra w barażach z Rosją na wyjeździe (24 marca o godz. 18), a w razie zwycięstwa ze Szwecją lub Czechami u siebie (29 marca o godz. 20.45). Aktualizacja 26.11.2021.

Podział finalistów

  • Katar (gospodarz)
  • Europa – 13 drużyn (awans: Anglia, Belgia, Chorwacja, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Serbia, Szwajcaria)
  • Afryka – 5 drużyn
  • Azja – 4 drużyny + 1 w barażach,
  • Ameryka Południowa – 4 drużyny + 1 w barażach (awans: Argentyna, Brazylia)
  • Ameryka Północna i Środkowa Karaiby – 3 drużyny + 1 w barażach
  • Oceania – 1 drużyna w barażach

MŚ Katar 2022. Europa

Zwycięzcy 10 grup awansowali na MŚ. Jako pierwsze awans zapewniły sobie Niemcy (11.10.2021), potem Dania (12.10.2021), Belgia, Francja (13.11.2021), Chorwacja, Hiszpania, Serbia (14.11.2021), Anglia, Szwajcaria (15.11.2021) i Holandia (16.112021).

Wicemistrzowie grup i dwóch najlepszych zwycięzców grup Ligi Narodów 2020/21 z rankingu Ligi Narodów, którzy nie zakwalifikowali się przynajmniej do baraży z grup eliminacyjnych (Austria, Czechy), zagrają w barażach o trzy miejsca. Losowanie par barażowych odbyło się 26.11.2021 w Zurychu.

Mecze barażowe: I runda: 24-25 marca, II runda: 28-29 marca.
Pary I rundy:

  • Szkocja - Ukraina
  • Walia - Austria
  • Rosja - Polska
  • Szwecja - Czechy
  • Włochy - Macedonia Północna
  • Portugalia - Turcja

Pary II rundy:

  • Walia/Austria - Szkocja/Ukraina
  • Rosja/Polska - Szwecja/Czechy
  • Portugalia/Turcja - Włochy/Macedonia Północna

GRUPA A

  • 24.03.2021: Portugalia - Azerbejdżan 1:0 (1:0)
  • 24.03.2021: Serbia - Irlandia 3:2 (1:1)
  • 27.03.2021: Irlandia - Luksemburg 0:1 (0:0)
  • 27.03.2021: Serbia - Portugalia 2:2 (0:2)
  • 30.03.2021: Azerbejdżan - Serbia 1:2 (0:1)
  • 30.03.2021: Luksemburg - Portugalia 1:3 (1:1)
  • 1.09.2021: Luksemburg - Azerbejdżan 2:1 (2:0)
  • 1.09.2021: Portugalia - Irlandia 2:1 (0:1)
  • 4.09.2021: Irlandia - Azerbejdżan 1:1 (0:1)
  • 4.09.2021: Serbia - Luksemburg 4:1 (2:0)
  • 7.09.2021: Azerbejdżan - Portugalia 0:3 (0:2)
  • 7.09.2021: Irlandia - Serbia 1:1 (0:1)
  • 9.10.2021: Azerbejdżan - Irlandia 0:3 (0:2)
  • 9.10.2021: Luksemburg - Serbia 0:1 (0:0)
  • 12.10.2021: Portugalia - Luksemburg 5:0 (3:0)
  • 12.10.2021: Serbia - Azerbejdżan 3:1 (1:1)
  • 11.11.2021: Azerbejdżan - Luksemburg 1:3 (0:0)
  • 11.11.2021: Irlandia - Portugalia 0:0
  • 14.11.2021: Luksemburg - Irlandia 0:3 (0:0)
  • 14.11.2021: Portugalia - Serbia 1:2 (1:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Serbia82918-9
2. Portugalia81717-6
3.Irlandia8911-8
4.Luksemburg898-18
5.Azerbejdżan815-18

GRUPA B

  • 25.03.2021: Hiszpania - Grecja 1:1 (1:0)
  • 25.03.2021: Szwecja - Gruzja 1:0 (1:0)
  • 28.03.2021: Gruzja - Hiszpania 1:2 (1:0)
  • 28.03.2021: Kosowo - Szwecja 0:3 (0:2)
  • 31.03.2021: Grecja - Gruzja 1:1 (0:0)
  • 31.03.2021: Hiszpania - Kosowo 3:1 (2:0)
  • 2.09.2021: Gruzja - Kosowo 0:1 (0:1)
  • 2.09.2021: Szwecja - Hiszpania 2:1 (1:1)
  • 5.09.2021: Kosowo - Grecja 1:1 (0:1)
  • 5.09.2021: Hiszpania - Gruzja 4:0 (3:0)
  • 8.09.2021: Grecja - Szwecja 2:1 (0:0)
  • 8.09.2021: Kosowo - Hiszpania 0:2 (0:1)
  • 9.10.2021: Gruzja - Grecja 0:2 (0:0)
  • 9.10.2021: Szwecja - Kosowo 3:0 (1:0)
  • 12.10.2021: Kosowo - Gruzja 1:2 (1:1)
  • 12.10.2021: Szwecja - Grecja 2:0 (0:0)
  • 11.11.2021: Gruzja - Szwecja 2:0 (0:0)
  • 11.11.2021: Grecja - Hiszpania 0:1 (0:1)
  • 14.11.2021: Grecja - Kosowo 1:1 (1:0)
  • 14.11.2021: Hiszpania - Szwecja 1:0 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Hiszpania81915-5
2.Szwecja81512-6
3.Grecja8108-8
4.Gruzja876-12
5.Kosowo855-15

GRUPA C

  • 25.03.2021: Bułgaria - Szwajcaria 1:3 (0:3)
  • 25.03.2021: Włochy - Irlandia Płn. 2:0 (2:0)
  • 28.03.2021: Bułgaria - Włochy 0:2 (0:1)
  • 28.03.2021: Szwajcaria - Litwa 1:0 (1:0)
  • 31.03.2021: Litwa - Włochy 0:2 (0:0)
  • 31.03.2021: Irlandia Płn. - Bułgaria 0:0
  • 2.09.2021: Włochy - Bułgaria 1:1 (1:1)
  • 2.09.2021: Litwa - Irlandia Płn. 1:4 (0:1)
  • 5.09.2021: Bułgaria - Litwa 1:0 (0:0)
  • 5.09.2021: Szwajcaria - Włochy 0:0
  • 8.09.2021: Włochy - Litwa 5:0 (4:0)
  • 8.09.2021: Irlandia Płn. - Szwajcaria 0:0
  • 9.10.2021: Litwa - Bułgaria 3:1 (1:0)
  • 9.10.2021: Szwajcaria - Irlandia Płn. 2:0 (1:0)
  • 12.10.2021: Litwa - Szwajcaria 0:3 (0:3)
  • 12.10.2021: Bułgaria - Irlandia Płn. 2:1 (0:1)
  • 12.11.2021: Włochy - Szwajcaria 1:1 (1:1)
  • 12.11.2021: Irlandia Płn. - Litwa 1:0 (1:0)
  • 15.11.2021: Irlandia Płn. - Włochy 0:0
  • 15.11.2021: Szwajcaria - Bułgaria 4:0 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Szwajcaria81815-2
2.Włochy81613-2
3.Irlandia Północna896-7
4.Bułgaria886-14
5.Litwa834-19

GRUPA D

  • 24.03.2021: Finlandia - Bośnia i Hercegowina 2:2 (0:0)
  • 24.03.2021: Francja - Ukraina 1:1 (1:0)
  • 28.03.2021: Kazachstan - Francja 0:2 (0:2)
  • 28.03.2021: Ukraina - Finlandia 1:1 (0:0)
  • 31.03.2021: Bośnia i Hercegowina - Francja 0:1 (0:0)
  • 31.03.2021: Ukraina - Kazachstan 1:1 (1:0)
  • 1.09.2021: Kazachstan - Ukraina 2:2 (0:1)
  • 1.09.2021: Francja - Bośnia i Hercegowina 1:1 (1:1)
  • 4.09.2021: Finlandia - Kazachstan 1:0 (0:0)
  • 4.09.2021: Ukraina - Francja 1:1 (1:0)
  • 7.09.2021: Bośnia i Hercegowina - Kazachstan 2:2 (0:0)
  • 7.09.2021: Francja - Finlandia 2:0 (1:0)
  • 9.10.2021: Kazachstan - Bośnia i Hercegowina 0:2 (0:1)
  • 9.10.2021: Finlandia - Ukraina 1:2 (1:2)
  • 12.10.2021: Kazachstan - Finlandia 0:2 (0:1)
  • 12.10.2021: Ukraina - Bośnia i Hercegowina 1:1 (1:0)
  • 13.11.2021: Bośnia i Hercegowina - Finlandia 1:3 (0:1)
  • 13.11.2021: Francja - Kazachstan 8:0 (3:0)
  • 16.11.2021: Bośnia i Hercegowina - Ukraina 0:2 (0:0)
  • 16.11.2021: Finlandia - Francja 0:2 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Francja81818-3
2. Ukraina81211-8
3.Finlandia81110-10
4.Bośnia i Hercegowina879-12
5.Kazachstan835-20

GRUPA E

  • 24.03.2021: Estonia - Czechy 2:6 (1:4)
  • 24.03.2021: Belgia - Walia 3:1 (2:1)
  • 27.03.2021: Białoruś - Estonia 4:2 (1:1)
  • 27.03.2021: Czechy - Belgia 1:1 (0:0)
  • 30.03.2021: Belgia - Białoruś 8:0 (4:0)
  • 30.03.2021: Walia - Czechy 1:0 (0:0)
  • 2.09.2021: Czechy - Białoruś 1:0 (1:0)
  • 2.09.2021: Estonia - Belgia 2:5 (1:2)
  • 5.09.2021: Białoruś - Walia 2:3 (2:1)
  • 5.09.2021: Belgia - Czechy 3:0 (2:0)
  • 8.09.2021: Białoruś - Belgia 0:1 (0:1)
  • 8.09.2021: Walia - Estonia 0:0
  • 8.10.2021: Czechy - Walia 2:2 (1:1)
  • 8.10.2021: Estonia - Białoruś 2:0 (0:0)
  • 11.10.2021: Białoruś - Czechy 0:2 (0:1)
  • 11.10.2021: Estonia - Walia 0:1 (0:1)
  • 13.11.2021: Belgia - Estonia 3:1 (1:0)
  • 13.11.2021: Walia - Białoruś 5:1 (2:0)
  • 16.11.2021: Czechy - Estonia 2:0 (0:0)
  • 16.11.2021: Walia - Belgia 1:1 (1:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Belgia82025-6
2. Walia81514-9
3.Czechy81414-9
4.Estonia849-21
5.Białoruś837-24

GRUPA F

  • 25.03.2021: Izrael - Dania 0:2 (0:1)
  • 25.03.2021: Mołdawia - Wyspy Owcze 1:1 (1:0)
  • 25.03.2021: Szkocja - Austria 2:2 (0:1)
  • 28.03.2021: Dania - Mołdawia 8:0 (5:0)
  • 28.03.2021: Austria - Wyspy Owcze 3:1 (3:1)
  • 28.03.2021: Izrael - Szkocja 1:1 (1:0)
  • 31.03.2021: Austria - Dania 0:4 (0:0)
  • 31.03.2021: Mołdawia - Izrael 1:4 (1:0)
  • 31.03.2021: Szkocja - Wyspy Owcze 4:0 (1:0)
  • 1.09.2021: Dania - Szkocja 2:0 (2:0)
  • 1.09.2021: Wyspy Owcze - Izrael 0:4 (0:2)
  • 1.09.2021: Mołdawia - Austria 0:2 (0:1)
  • 4.09.2021: Wyspy Owcze - Dania 0:1 (0:0)
  • 4.09.2021: Izrael - Austria 5:2 (3:1)
  • 4.09.2021: Szkocja - Mołdawia 1:0 (1:0))
  • 7.09.2021: Austria - Szkocja 0:1 (0:1)
  • 7.09.2021: Dania - Izrael 5:0 (3:0)
  • 7.09.2021: Wyspy Owcze - Mołdawia 2:1 (0:0)
  • 9.10.2021: Szkocja - Izrael 3:2 (1:2)
  • 9.10.2021: Wyspy Owcze - Austria 0:2 (0:1)
  • 9.10.2021: Mołdawia - Dania 0:4 (0:4)
  • 12.10.2021: Dania - Austria 1:0 (0:0)
  • 12.10.2021: Wyspy Owcze - Szkocja 0:1 (0:0)
  • 12.10.2021: Izrael - Mołdawia 2:1 (1:0)
  • 12.11.2021: Mołdawia - Szkocja 0:2 (0:1)
  • 12.11.2021: Austria - Izrael 4:2 (0:1)
  • 12.11.2021: Dania - Wyspy Owcze 3:1 (1:0)
  • 15.11.2021: Austria - Mołdawia 4:1 (2:0)
  • 15.11.2021: Izrael - Wyspy Owcze 3:2 (1:0)
  • 15.11.2021: Szkocja - Dania 2:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Dania102730-3
2. Szkocja102317-7
3.Izrael101623-21
4.Austria101619-17
5.Wyspy Owcze1047-23
6.Mołdawia1015-30

GRUPA G

  • 24.03.2021: Turcja - Holandia 4:2 (2:0)
  • 24.03.2021: Gibraltar - Norwegia 0:3 (0:2)
  • 24.03.2021: Łotwa - Czarnogóra 1:2 (1:1)
  • 27.03.2021: Czarnogóra - Gibraltar 4:1 (2:1)
  • 27.03.2021: Norwegia - Turcja 0:3 (0:2)
  • 27.03.2021: Holandia - Łotwa 2:0 (1:0)
  • 30.03.2021: Gibraltar - Holandia 0:7 (0:1)
  • 30.03.2021: Czarnogóra - Norwegia 0:1 (0:1)
  • 30.03.2021: Turcja - Łotwa 3:3 (2:1)
  • 1.09.2021: Łotwa - Gibraltar 3:1 (0:0)
  • 1.09.2021: Norwegia - Holandia 1:1 (1:1)
  • 1.09.2021: Turcja - Czarnogóra 2:2 (2:1)
  • 4.09.2021: Łotwa - Norwegia 0:2 (0:1)
  • 4.09.2021: Gibraltar - Turcja 0:3 (0:0)
  • 4.09.2021: Holandia - Czarnogóra 4:0 (1:0)
  • 7.09.2021: Czarnogóra - Łotwa 0:0
  • 7.09.2021: Holandia - Turcja 6:1 (3:0)
  • 7.09.2021: Norwegia - Gibraltar 5:1 (3:1)
  • 8.10.2021: Gibraltar - Czarnogóra 0:3 (0:2)
  • 8.10.2021: Łotwa - Holandia 0:1 (0:1)
  • 8.10.2021: Turcja - Norwegia 1:1 (1:1)
  • 11.10.2021: Łotwa - Turcja 1:2 (0:0)
  • 11.10.2021: Holandia - Gibraltar 6:0 (3:0)
  • 11.10.2021: Norwegia - Czarnogóra 2:0 (1:0)
  • 13.11.2021: Norwegia - Łotwa 0:0
  • 13.11.2021: Turcja - Gibraltar 6:0 (3:0)
  • 13.11.2021: Czarnogóra - Holandia 2:2 (0:1)
  • 16.11.2021: Gibraltar - Łotwa 1:3 (1:1)
  • 16.11.2021: Czarnogóra - Turcja 1:2 (1:1)
  • 16.11.2021: Holandia - Norwegia 2:0 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Holandia102333-8
2. Turcja102127-16
3.Norwegia101815-8
4.Czarnogóra101214-15
5.Łotwa10611-14
6.Gibraltar1004-43

Grupa H

  • 24.03.2021: Cypr - Słowacja 0:0
  • 24.03.2021: Malta - Rosja 1:3 (0:2)
  • 24.03.2021: Słowenia - Chorwacja 1:0 (1:0)
  • 27.03.2021: Rosja - Słowenia 2:1 (2:1)
  • 27.03.2021: Chorwacja - Cypr 1:0 (1:0)
  • 27.03.2021: Słowacja - Malta 2:2 (0:2)
  • 30.03.2021: Cypr - Słowenia 1:0 (1:0)
  • 30.03.2021: Chorwacja - Malta 3:0 (0:0)
  • 30.03.2021: Słowacja - Rosja 2:1 (1:0)
  • 1.09.2021: Malta - Cypr 3:0 (1:0)
  • 1.09.2021: Rosja - Chorwacja 0:0
  • 1.09.2021: Słowenia - Słowacja 1:1 (1:1)
  • 4.09.2021: Cypr - Rosja 0:2 (0:1)
  • 4.09.2021: Słowenia - Malta 1:0 (1:0)
  • 4.09.2021: Słowacja - Chorwacja 0:1 (0:0)
  • 7.09.2021: Chorwacja - Słowenia 3:0 (1:0)
  • 7.09.2021: Rosja - Malta 2:0 (1:0)
  • 7.09.2021: Słowacja - Cypr 2:0 (0:0)
  • 8.10.2021: Cypr - Chorwacja 0:3 (0:1)
  • 8.10.2021: Malta - Słowenia 0:4 (0:1)
  • 8.10.2021: Rosja - Słowacja 1:0 (1:0)
  • 11.10.2021: Cypr - Malta 2:2 (1:0)
  • 11.10.2021: Chorwacja - Słowacja 2:2 (1:2)
  • 11.10.2021: Słowenia - Rosja 1:2 (1:2)
  • 11.11.2021: Rosja - Cypr 6:0 (1:0)
  • 11.11.2021: Malta - Chorwacja 1:7 (1:4)
  • 11.11.2021: Słowacja - Słowenia 2:2 (0:1)
  • 14.11.2021: Chorwacja - Rosja 1:0 (0:0)
  • 14.11.2021: Malta - Słowacja 0:6 (0:3)
  • 14.11.2021: Słowenia - Cypr 2:1 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Chorwacja102321-4
2. Rosja102219-6
3.Słowacja101417-10
4.Słowenia101413-12
5.Cypr1054-21
6.Malta1059-30

GRUPA I

  • 25.03.2021: Andora - Albania 0:1 (0:1)
  • 25.03.2021: Anglia - San Marino 5:0 (3:0)
  • 25.03.2021: Węgry - Polska 3:3 (1:0)
  • 28.03.2021: Albania - Anglia 0:2 (0:1)
  • 28.03.2021: Polska - Andora 3:0 (1:0)
  • 28.03.2021: San Marino - Węgry 0:3 (0:1)
  • 31.03.2021: Andora - Węgry 1:4 (0:1)
  • 31.03.2021: Anglia - Polska 2:1 (1:0)
  • 31.03.2021: San Marino - Albania 0:2 (0:0)
  • 2.09.2021: Andora - San Marino 2:0 (2:0)
  • 2.09.2021: Węgry - Anglia 0:4 (0:0)
  • 2.09.2021: Polska - Albania 4:1 (2:1)
  • 5.09.2021: Albania - Węgry 1:0 (0:0)
  • 5.09.2021: Anglia - Andora 4:0 (1:0)
  • 5.09.2021: San Marino - Polska 1:7 (0:4)
  • 8.09.2021: Albania - San Marino 5:0 (1:0)
  • 8.09.2021: Węgry - Andora 2:1 (2:0)
  • 8.09.2021: Polska - Anglia 1:1 (0:0)
  • 9.10.2021: Andora - Anglia 0:5 (0:2)
  • 9.10.2021: Węgry - Albania 0:1 (0:0)
  • 9.10.2021: Polska - San Marino 5:0 (2:0)
  • 12.10.2021: Albania - Polska 0:1 (0:0)
  • 12.10.2021: Anglia - Węgry 1:1 (1:1)
  • 12.10.2021: San Marino - Andora 0:3 (0:1)
  • 12.11.2021: Andora - Polska 1:4 (1:3)
  • 12.11.2021: Anglia - Albania 5:0 (5:0)
  • 12.11.2021: Węgry - San Marino 4:0 (2:0)
  • 15.11.2021: Albania - Andora 1:0 (0:0)
  • 15.11.2021: Polska - Węgry 1:2 (0:1)
  • 15.11.2021: San Marino - Anglia 0:10 (0:6)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Anglia102639-3
2. Polska102030-11
3.Albania101812-12
4.Węgry101719-13
5.Andora1068-24
6.San Marino1001-46

GRUPA J

  • 25.03.2021: Niemcy - Islandia 3:0 (3:0)
  • 25.03.2021: Liechtenstein - Armenia 0:1 (0:0)
  • 25.03.2021: Rumunia - Macedonia Płn. 3:2 (1:0)
  • 28.03.2021: Armenia - Islandia 2:0 (0:0)
  • 28.03.2021: Macedonia Płn. - Liechtenstein 5:0 (3:0)
  • 28.03.2021: Rumunia - Niemcy 0:1 (0:1)
  • 31.03.2021: Armenia - Rumunia 3:2 (0:0)
  • 31.03.2021: Niemcy - Macedonia Płn. 1:2 (0:1)
  • 31.03.2021: Liechtenstein - Islandia 1:4 (0:2)
  • 2.09.2021: Islandia - Rumunia 0:2 (0:0)
  • 2.09.2021: Liechtenstein - Niemcy 0:2 (0:1)
  • 2.09.2021: Macedonia Płn. - Armenia 0:0
  • 5.09.2021: Islandia - Macedonia Płn. 2:2 (0:1)
  • 5.09.2021: Niemcy - Armenia 6:0 (4:0)
  • 5.09.2021: Rumunia - Liechtenstein 2:0 (2:0)
  • 8.09.2021: Armenia - Liechtenstein 1:1 (1:0)
  • 8.09.2021: Islandia - Niemcy 0:4 (0:2)
  • 8.09.2021: Macedonia Płn. - Rumunia 0:0
  • 8.10.2021: Niemcy - Rumunia 2:1 (0:1)
  • 8.10.2021: Islandia - Armenia 1:1 (0:1)
  • 8.10.2021: Liechtenstein - Macedonia Płn. 0:4 (0:1)
  • 11.10.2021: Islandia - Liechtenstein 4:0 (2:0)
  • 11.10.2021: Macedonia Płn. - Niemcy 0:4 (0:0)
  • 11.10.2021: Rumunia - Armenia 1:0 (1:0)
  • 11.11.2021: Armenia - Macedonia Płn. 0:5 (0:2)
  • 11.11.2021: Niemcy - Liechtenstein 9:0 (4:0)
  • 11.11.2021: Rumunia - Islandia 0:0
  • 14.11.2021: Armenia - Niemcy 1:4 (0:2)
  • 14.11.2021: Liechtenstein - Rumunia 0:2 (0:1)
  • 14.11.2021: Macedonia Płn. - Islandia 3:1 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Niemcy102736-4
2. Macedonia Płn.101823-11
3.Rumunia101713-8
4.Armenia10129-20
5.Islandia10912-18
6.Liechtenstein1012-34

MŚ Katar 2022. Ameryka Południowa

Dziesięć drużyn systemem „każdy z każdym”. Cztery najlepsze awansują bezpośrednio na MŚ, piąta zagra w barażu interkontynentalnym z drużyną z Azji (13 lub 14 czerwca 2022 roku). Jako pierwsza bezpośredni awans zapewniła sobie Brazylia (12.11.2021, jako druga - Argentyna (17.11.2021).

1. kolejka:

  • 9.10.2020: Argentyna - Ekwador 1:0 (1:0)
  • 9.10.2020: Urugwaj - Chile 2:1 (1:0)
  • 9.10.2020: Paragwaj - Peru 2:2 (0:0)
  • 10.10.2020: Kolumbia - Wenezuela 3:0 (3:0)
  • 10.10.2020: Brazylia - Boliwia 5:0 (2:0)

2. kolejka:

  • 13.10.2020: Boliwia - Argentyna 1:2 (1:1)
  • 13.10.2020: Ekwador - Urugwaj 4:2 (2:0)
  • 13.10.2020: Wenezuela - Paragwaj 0:1 (0:0)
  • 13.10.2020: Peru - Brazylia 2:4 (1:1)
  • 13.10.2020: Chile - Kolumbia 2:2 (2:1)

3. kolejka:

  • 12.11.2020: Boliwia - Ekwador 2:3 (1:0)
  • 12.11.2020: Argentyna - Paragwaj 1:1 (1:1)
  • 13.11.2020: Kolumbia - Urugwaj 0:3 (0:1)
  • 13.11.2020: Chile - Peru 2:0 (2:0)
  • 13.11.2020: Brazylia - Wenezuela 1:0 (0:0)

4. kolejka:

  • 17.11.2020: Ekwador - Kolumbia 6:1 (4:1)
  • 17.11.2020: Wenezuela - Chile 2:1 (1:1)
  • 17.11.2020: Urugwaj - Brazylia 0:2 (0:2)
  • 17.11.2020: Paragwaj - Boliwia 2:2 (1:2)
  • 17.11.2020: Peru - Argentyna 0:2 (0:2)

5. kolejka:

  • 3.06.2021: Boliwia - Wenezuela 3:1 (1:1)
  • 4.06.2021: Argentyna - Chile 1:1 (1:1)
  • 4.06.2021: Urugwaj - Paragwaj 0:0
  • 4.06.2021: Peru - Kolumbia 0:3 (0:1)
  • 5.06.2021: Brazylia - Ekwador 2:0 (0:0)

6. kolejka:

  • 8.06.2021: Ekwador - Peru 1:2 (0:0)
  • 9.06.2021: Wenezuela - Urugwaj 0:0
  • 9.06.2021: Kolumbia - Argentyna 2:2 (0:2)
  • 9.06.2021: Paragwaj - Brazylia 0:2 (0:1)
  • 9.06.2021: Chile - Boliwia 1:1 (0:0)

7. kolejka:

  • 2.09.2021: Boliwia - Kolumbia 1:1 (0:0)
  • 2.09.2021: Ekwador - Paragwaj 2:0 (0:0)
  • 3.09.2021: Chile - Brazylia 0:1 (0:0)
  • 3.09.2021: Peru - Urugwaj 1:1 (1:1)
  • 3.09.2021: Wenezuela - Argentyna 1:3 (0:1)

8. kolejka:

  • 5.09.2021: Brazylia - Argentyna przełożony
  • 5.09.2021: Ekwador - Chile 0:0)
  • 6.09.2021: Urugwaj - Boliwia 4:2 (2:0)
  • 6.09.2021: Paragwaj - Kolumbia 1:1 (1:0)
  • 6.09.2021: Peru - Wenezuela 1:0 (1:0)

9. kolejka:

  • 10.09.2021: Argentyna - Boliwia 3:0 (1:0)
  • 10.09.2021: Brazylia - Peru 2:0 (2:0)
  • 10.09.2021: Kolumbia - Chile 3:1 (2:0)
  • 10.09.2021: Paragwaj - Wenezuela 2:1 (1:0)
  • 10.09.2021: Urugwaj - Ekwador 1:0 (0:0)

10. kolejka:

  • 8.10.2021: Ekwador - Boliwia 3:0 (3:0)
  • 8.10.2021: Paragwaj - Argentyna 0:0
  • 8.10.2021: Peru - Chile 2:0 (1:0)
  • 8.10.2021: Urugwaj - Kolumbia 0:0
  • 8.10.2021: Wenezuela - Brazylia 1:3 (1:0)

11. kolejka:

  • 10.10.2021: Boliwia - Peru 1:0 (0:0)
  • 10.10.2021: Kolumbia - Brazylia 0:0
  • 10.10.2021: Wenezuela - Ekwador 2:1 (1:1)
  • 11.10.2021: Argentyna - Urugwaj 3:0 (2:0)
  • 11.10.2021: Chile - Paragwaj 2:0 (0:0)

12. kolejka:

  • 14.10.2021: Boliwia - Paragwaj 4:0 (1:0)
  • 14.10.2021: Kolumbia - Ekwador 0:0
  • 15.10.2021: Argentyna - Peru 1:0 (1:0)
  • 15.10.2021: Chile - Wenezuela 3:0 (2:0)
  • 15.10.2021: Brazylia - Urugwaj 4:1 (2:0)

13. kolejka:

  • 11.11.2021: Ekwador - Wenezuela 1:0 (1:0)
  • 12.11.2021: Paragwaj - Chile 0:1 (0:0)
  • 12.11.2021: Brazylia - Kolumbia 1:0 (0:0)
  • 12.11.2021: Peru - Boliwia 3:0 (3:0)
  • 13.11.2021: Urugwaj - Argentyna 0:1 (0:1)

14. kolejka:

  • 16.11.2021: Boliwia - Urugwaj 3:0 (2:0)
  • 16.11.2021: Wenezuela - Peru 1:2 (0:1)
  • 17.11.2021: Kolumbia - Paragwaj 0:0
  • 17.11.2021: Argentyna - Brazylia 0:0
  • 17.11.2021: Chile - Ekwador 0:2 (0:1)

15. kolejka:

  • 27.01.2022: Chile - Argentyna
  • 27.01.2022: Ekwador - Brazylia
  • 27.01.2022: Kolumbia - Peru
  • 27.01.2022: Paragwaj - Urugwaj
  • 27.01.2022: Wenezuela - Boliwia

16. kolejka:

  • 1.02.2022: Argentyna - Kolumbia
  • 1.02.2022: Boliwia - Chile
  • 1.02.2022: Brazylia - Paragwaj
  • 1.02.2022: Peru - Ekwador
  • 1.02.2022: Urugwaj - Wenezuela

17. kolejka:

  • 24.03.2022: Argentyna - Wenezuela
  • 24.03.2022: Brazylia - Chile
  • 24.03.2022: Kolumbia - Boliwia
  • 24.03.2022: Paragwaj - Ekwador
  • 24.03.2022: Urugwaj - Peru

18. kolejka:

  • 29.03.2022: Boliwia - Brazylia
  • 29.03.2022: Chile - Urugwaj
  • 29.03.2022: Ekwador - Argentyna
  • 29.03.2022: Peru - Paragwaj
  • 29.03.2022: Wenezuela - Kolumbia
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Brazylia133527-4
2.Argentyna132920-6
3.Ekwador142323-13
4.Kolumbia141716-17
5.Peru141715-20
6.Chile141615-16
7.Urugwaj141614-21
8.Boliwia141520-28
9.Paragwaj14139-18
10.Wenezuela1479-25

MŚ Katar 2022. Azja

III runda: Siedmiu zwycięzców grup w II rundzie i pięciu wicemistrzów grup z najlepszym bilansem rywalizuje w dwóch grupach po sześć drużyn (Katar ma zapewniony udział w MŚ). Mistrzowie i wicemistrzowie grup awansują do MŚ, a zespoły z trzecich miejsc do IV rundy.

GRUPA I

  • 2.09.2021: Korea Płd. - Irak 0:0
  • 2.09.2021: Iran - Syria 1:0 (0:0)
  • 2.09.2021: ZEA - Liban 0:0
  • 7.09.2021: Korea Płd. - Liban 1:0 (0:0)
  • 7.09.2021: Syria - ZEA 1:1 (0:1)
  • 7.09.2021: Irak - Iran 0:3 (0:1)
  • 7.10.2021: Korea Płd. - Syria 2:1 (0:0)
  • 7.10.2021: Irak - Liban 0:0
  • 7.10.2021: ZEA - Iran 0:1 (0:0)
  • 12.10.2021: Iran - Korea Płd. 1:1 (0:0)
  • 12.10.2021: Syria - Liban 2:3 (1:2)
  • 12.10.2021: ZEA - Irak 2:2 (1:0)
  • 11.11.2021: Korea Płd. - ZEA 1:0 (1:0)
  • 11.11.2021: Liban - Iran 1:2 (1:0)
  • 11.11.2021: Irak - Syria 1:1 (0:0)
  • 16.11.2021: Liban - ZEA 0:1 (0:0)
  • 16.11.2021: Irak - Korea Płd. 0:3 (0:1)
  • 16.11.2021: Syria - Iran 0:3 (0:2)
  • 26.01.2022: Liban - Korea Płd.
  • 27.01.2022: Iran - Irak
  • 27.01.2022: ZEA - Syria
  • 1.02.2022: Iran - ZEA
  • 1.02.2022: Liban - Irak
  • 1.02.2022: Syria - Korea Płd.
  • 24.03.2022: Irak - ZEA
  • 24.03.2022: Korea Płd. - Iran
  • 24.03.2022: Liban - Syria
  • 29.03.2022: Iran - Liban
  • 29.03.2022: Syria - Irak
  • 29.03.2022: ZEA - Korea Płd.
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Iran61611-2
2. Korea Płd.6148-2
3. ZEA664-5
4.Liban655-5
5. Irak443-9
6. Syria625-11

GRUPA II

  • 2.09.2021: Japonia - Oman 0:1 (0:0)
  • 2.09.2021: Australia - Chiny 3:0 (2:0)
  • 2.09.2021: Arabia S. - Wietnam 3:1 (0:1)
  • 7.09.2021: Wietnam - Australia 0:1 (0:1)
  • 7.09.2021: Chiny - Japonia 0:1 (0:1)
  • 7.09.2021: Oman - Arabia S. 0:1 (0:1)
  • 7.10.2021: Arabia S. - Japonia 1:0 (0:0)
  • 7.10.2021: Chiny - Wietnam 3:2 (0:0)
  • 7.10.2021: Australia - Oman 3:1 (1:1)
  • 12.10.2021: Japonia - Australia 2:1 (1:0)
  • 12.10.2021: Oman - Wietnam 3:1 (1:1)
  • 12.10.2021: Arabia S. - Chiny 3:2 (2:0)
  • 11.11.2021: Australia - Arabia S. 0:0
  • 11.11.2021: Wietnam - Japonia 0:1 (0:1)
  • 11.11.2021: Chiny - Oman 1:1 (1:0)
  • 16.11.2021: Wietnam - Arabia S. 0:1 (0:1)
  • 16.11.2021: Chiny - Australia 1:1 (0:1)
  • 16.11.2021: Oman - Japonia 0:1 (0:0)
  • 27.01.2022: Arabia S. - Oman
  • 27.01.2022: Australia - Wietnam
  • 27.01.2022: Japonia - Chiny
  • 1.02.2022: Japonia - Arabia S.
  • 1.02.2022: Oman - Australia
  • 1.02.2022: Wietnam - Chiny
  • 24.03.2022: Australia - Japonia
  • 24.03.2022: Chiny - Arabia S.
  • 24.03.2022: Wietnam - Oman
  • 29.03.2022: Arabia S. - Australia
  • 29.03.2022: Japonia - Wietnam
  • 29.03.2022: Oman - Chiny
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Arabia Saudyjska6169-3
2. Japonia6125-3
3. Australia6119-4
4.Oman676-7
5. Chiny657-11
6. Wietnam604-12

IV runda: zwycięzca dwumecz barażu interkontynentalnego z drużyną Ameryki Południowej (13 lub 14 czerwca 2022 roku).

MŚ Katar 2022. Afryka

II runda: 14 triumfatorów I rundy i 26 kolejnych drużyn grało w dziesięciu 4-zespołowych grupach, z których do III rundy awansowali tylko zwycięzcy.

Drużyny rozstawione w III rundzie: Algieria, Maroko, Nigeria, Senegal i Tunezja.
Drużyny nierozstawione w III rundzie: DR Konga, Egipt, Ghana, Kamerun i Mali.

GRUPA A

  • 2.09.2021: Algieria - Dżibuti 8:0 (4:0)
  • 2.09.2021: Niger - Burkina Faso 0:2 (0:0)
  • 6.09.2021: Dżibuti - Niger 2:4 (1:0)
  • 7.09.2021: Burkina Faso - Algieria 1:1 (0:1)
  • 8.10.2021: Dżibuti - Burkina Faso 0:4 (0:1)
  • 8.10.2021: Algieria - Niger 6:1 (1:0)
  • 11.10.2021: Burkina Faso - Dżibuti 2:0 (1:0)
  • 12.10.2021: Niger - Algieria 0:4 (0:2)
  • 12.11.2021: Burkina Faso - Niger 1:1 (0:1)
  • 12.11.2021: Dżibuti - Algieria 0:4 (0:3)
  • 15.11.2021: Niger - Dżibuti 7:2 (2:1)
  • 16.11.2021: Algieria - Burkina Faso 2:2 (1:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Algieria61424-3
2.Burkina Faso61212-4
3.Niger6713-17
4.Dżibuti604-29

GRUPA B

  • 3.09.2021: Tunezja - Gwinea Równikowa 3:0 (0:0)
  • 3.09.2021: Mauretania - Zambia 1:2 (0:1)
  • 7.09.2021: Gwinea Równikowa - Mauretania 1:0 (0:0)
  • 7.09.2021: Zambia - Tunezja 0:2 (0:1)
  • 7.10.2021: Gwinea Równikowa - Zambia 2:0 (1:0)
  • 7.10.2021: Tunezja - Mauretania 3:0 (2:0)
  • 10.10.2021: Zambia - Gwinea Równikowa 1:1 (0:0)
  • 10.10.2021: Mauretania - Tunezja 0:0
  • 13.11.2021: Zambia - Mauretania 4:0 (3:0)
  • 13.11.2021: Gwinea Równikowa - Tunezja 1:0 (0:0)
  • 16.11.2021: Mauretania - Gwinea Równikowa 1:1 (1:0)
  • 16.11.2021: Tunezja - Zambia 3:1 (3:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Tunezja61311-2
2. Gwinea Równikowa6116-5
3.Zambia678-9
4.Mauretania622-11

GRUPA C

  • 1.09.2021: Republika Środkowoafrykańska - Republika Zielonego Przylądka 1:1 (0:1)
  • 3.09.2021: Nigeria - Liberia 2:0 (2:0)
  • 6.09.2021: Republika Środkowoafrykańska - Liberia 0:1 (0:0)
  • 7.09.2021: Republika Zielonego Przylądka - Nigeria 1:2 (1:1)
  • 7.10.2021: Liberia - Republika Zielonego Przylądka 1:2 (1:0)
  • 7.10.2021: Nigeria - Republika Środkowoafrykańska 0:1 (0:0)
  • 10.10.2021: Republika Środkowoafrykańska - Nigeria 0:2 (0:2)
  • 10.10.2021: Republika Zielonego Przylądka - Liberia 1:0 (0:0)
  • 13.11.2021: Liberia - Nigeria 0:2 (0:1)
  • 13.11.2021: Republika Zielonego Przylądka - Republika Środkowoafrykańska 2:1 (0:1)
  • 16.11.2021: Nigeria - Republika Zielonego Przylądka 1:1 (1:1)
  • 16.11.2021: Liberia - Republika Środkowoafrykańska 3:1 (2:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Nigeria6139-3
2. Republika Zielonego Przylądka6118-6
3.Liberia665-8
4.Republika Środkowoafrykańska644-9

GRUPA D

  • 4.09.2021: Kamerun - Malawi 2:0 (2:0)
  • 4.09.2021: Mozambik - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:0
  • 6.09.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Kamerun 2:1 (2:0)
  • 7.09.2021: Malawi - Mozambik 1:0 (1:0)
  • 8.10.2021: Malawi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3 (0:1)
  • 8.10.2021: Kamerun - Mozambik 3:1 (1:0)
  • 11.10.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Malawi 2:1 (1:1)
  • 11.10.2021: Mozambik - Kamerun 0:1 (0:0)
  • 13.11.2021: Malawi - Kamerun 0:4 (0:2)
  • 13.11.2021: Wybrzeże Kości Słoniowej - Mozambik 3:0 (1:0)
  • 16.11.2021: Mozambik - Malawi 1:0 (0:0)
  • 16.11.2021: Kamerun - Wybrzeże Kości Słoniowej 1:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Kamerun61512-3
2. Wybrzeże Kości Słoniowej61310-3
3.Mozambik642-8
4.Malawi632-12

GRUPA E

  • 1.09.2021: Mali - Rwanda 1:0 (1:0)
  • 2.09.2021: Kenia - Uganda 0:0
  • 5.09.2021: Rwanda - Kenia 1:1 (1:1)
  • 6.09.2021: Uganda - Mali 0:0
  • 7.10.2021: Rwanda - Uganda 0:1 (0:1)
  • 7.10.2021: Mali - Kenia 5:0 (4:0)
  • 10.10.2021: Kenia - Mali 0:1 (0:0)
  • 10.10.2021: Uganda - Rwanda 1:0 (1:0)
  • 11.11.2021: Uganda - Kenia 1:1 (0:0)
  • 11.11.2021: Rwanda - Mali 0:3 (0:2)
  • 14.11.2021: Mali - Uganda 1:0 (1:0)
  • 15.11.2021: Kenia - Rwanda 2:1 (2:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Mali61611-0
2. Uganda693-2
3.Kenia664-9
4.Rwanda612-9

GRUPA F

  • 1.09.2021: Libia - Gabon 2:1 (1:1)
  • 1.09.2021: Egipt - Angola 1:0 (1:0)
  • 5.09.2021: Gabon - Egipt 1:1 (0:0)
  • 7.09.2021: Angola - Libia 0:1 (0:1)
  • 8.10.2021: Angola - Gabon 3:1 (1:0)
  • 8.10.2021: Egipt - Libia 1:0 (0:0)
  • 11.10.2021: Gabon - Angola 2:0 (0:0)
  • 11.10.2021: Libia - Egipt 0:3 (0:2)
  • 12.11.2021: Gabon - Libia 1:0 (0:0)
  • 12.11.2021: Angola - Egipt 2:2 (2:1)
  • 16.11.2021: Egipt - Gabon 2:1 (1:0)
  • 16.11.2021: Libia - Angola 1:1 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Egipt61410-4
2. Gabon677-8
3.Libia674-7
4.Angola656-8

GRUPA G

  • 3.09.2021: Ghana - Etiopia 1:0 (1:0)
  • 3.09.2021: Zimbabwe - RPA 0:0
  • 6.09.2021: RPA - Ghana 1:0 (0:0)
  • 7.09.2021: Etiopia - Zimbabwe 1:0 (0:0)
  • 9.10.2021: Ghana - Zimbabwe 3:1 (1:0)
  • 9.10.2021: Etiopia - RPA 1:3 (0:1)
  • 12.10.2021: Zimbabwe - Ghana 0:1 (0:1)
  • 12.10.2021: RPA - Etiopia 1:0 (1:0)
  • 11.11.2021: Etiopia - Ghana 1:1 (0:1)
  • 11.11.2021: RPA - Zimbabwe 1:0 (1:0)
  • 14.11.2021: Zimbabwe - Etiopia 1:1 (1:0)
  • 14.11.2021: Ghana - RPA 1:0 (1:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Ghana6137-3
2. RPA6136-2
3.Etiopia654-7
4.Zimbabwe622-7

GRUPA H

  • 1.09.2021: Senegal - Togo 2:0 (0:0)
  • 2.09.2021: Namibia - Kongo 1:1 (1:0)
  • 5.09.2021: Togo - Namibia 0:1 (0:0)
  • 7.09.2021: Kongo - Senegal 1:3 (1:1)
  • 9.10.2021: Togo - Kongo 1:1 (0:1)
  • 9.10.2021: Senegal - Namibia 4:1 (2:0)
  • 12.10.2021: Kongo - Togo 1:2 (0:1)
  • 12.10.2021: Namibia - Senegal 1:3 (1:1)
  • 11.11.2021: Kongo - Namibia 1:1 (0:1)
  • 11.11.2021: Togo - Senegal 1:1 (1:0)
  • 14.11.2021: Senegal - Kongo 2:0 (2:0)
  • 15.11.2021: Namibia - Togo 0:1 (0:0)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Senegal61613-4
2. Togo685-6
3.Namibia655-10
4.Kongo635-10

GRUPA I

  • 1.09.2021: Gwinea-Bissau - Gwinea 1:1 (0:1)
  • 2.09.2021: Maroko - Sudan 2:0 (1:0)
  • 7.09.2021: Sudan - Gwinea-Bissau 2:4 (0:3)
  • 6.10.2021: Sudan - Gwinea 1:1 (0:0)
  • 6.10.2021: Maroko - Gwinea-Bissau 5:0 (2:0)
  • 9.10.2021: Gwinea - Sudan 2:2 (0:0)
  • 9.10.2021: Gwinea-Bissau - Maroko 0:3 (0:2)
  • 12.10.2021: Gwinea - Maroko 1:4 (1:2)
  • 12.11.2021: Gwinea - Gwinea Bissau 0:0
  • 12.11.2021: Sudan - Maroko 0:3 (0:1)
  • 15.11.2021: Gwinea Bissau - Sudan 0:0
  • 16.11.2021: Maroko - Gwinea
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1. Maroko51517-1
2. Gwinea-Bissau665-11
3.Gwinea545-9
4.Sudan635-12

GRUPA J

  • 2.09.2021: DR Konga - Tanzania 1:1 (1:1)
  • 2.09.2021: Madagaskar - Benin 0:1 (0:1)
  • 6.09.2021: Benin -DR Konga 1:1 (1:1)
  • 7.09.2021: Tanzania - Madagaskar 3:2 (2:2)
  • 7.10.2021: DR Konga - Madagaskar 2:0 (1:0)
  • 7.10.2021: Tanzania - Benin 0:1 (0:0)
  • 10.10.2021: Benin - Tanzania 0:1 (0:1)
  • 10.10.2021: Madagaskar - DR Konga 1:0 (1:0)
  • 11.11.2021: Tanzania - DR Konga 0:3 (0:1)
  • 11.11.2021: Benin - Madagaskar 2:0 (1:0)
  • 14.11.2021: DR Konga - Benin 2:0 (1:0)
  • 14.11.2021: Madagaskar - Tanzania 1:1 (0:1)
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.DR Konga6119-3
2. Benin6105-4
3.Tanzania686-8
4.Madagaskar644-9

Drużyny rozstawione: Algieria, Maroko, Nigeria, Senegal i Tunezja.
Drużyny nierozstawione: DR Konga, Egipt, Ghana, Kamerun i Mali.

Ameryka Północna i Środkowa oraz Karaiby

III runda: zwycięzcy dwumeczów II rundy i pięć najwyżej rozstawionych drużyn w rankingu FIFA grają w grupie o 3 miejsca premiowane awansem na MŚ i 1 w barażu interkontynentalnym z drużyną z Oceanii (13 lub 14 czerwca 2022 roku).

1. kolejka:

  • 3.09.2021: Kanada - Honduras 1:1 (0:1)
  • 3.09.2021: Salwador - USA 0:0
  • 3.09.2021: Meksyk - Jamajka 2:1 (0:0)
  • 3.09.2021: Panama - Kostaryka 0:0

2. kolejka:

  • 6.09.2021: Jamajka - Panama 0:3 (0:2)
  • 6.09.2021: Salwador - Honduras 0:0
  • 6.09.2021: Kostaryka - Meksyk 0:1 (0:1)
  • 6.09.2021: USA - Kanada 1:1 (0:0)

3. kolejka:

  • 9.09.2021: Kanada - Salwador 3:0 (2:0)
  • 9.09.2021: Panama - Meksyk 1:1 (1:0)
  • 9.09.2021: Kostaryka - Jamajka 1:1 (1:0)
  • 9.09.2021: Honduras - USA 1:4 (1:0)

4. kolejka:

  • 8.10.2021: USA - Jamajka 2:0 (0:0)
  • 8.10.2021: Honduras - Kostaryka 0:0
  • 8.10.2021: Meksyk - Kanada 1:1 (1:1)
  • 8.10.2021: Salwador - Panama 1:0 (1:0)

5. kolejka:

  • 11.10.2021: Jamajka - Kanada 0:0
  • 11.10.2021: Kostaryka - Salwador 2:1 (0:1)
  • 11.10.2021: Panama - USA 1:0 (0:0)
  • 11.10.2021: Meksyk - Honduras 3:0 (1:0)

6. kolejka:

  • 14.10.2021: USA - Kostaryka 2:1 (1:1)
  • 14.10.2021: Kanada - Panama 4:1 (1:1)
  • 14.10.2021: Honduras - Jamajka 0:2 (0:1)
  • 14.10.2021: Salwador - Meksyk 0:2 (0:1)

7. kolejka:

  • 13.11.2021: Honduras - Panama 2:3 (1:0)
  • 13.11.2021: Kanada - Kostaryka 1:0 (0:0)
  • 13.11.2021: USA - Meksyk 2:0 (0:0)
  • 13.11.2021: Salwador - Jamajka 1:1 (0:0)

8. kolejka:

  • 16.11.2021: Jamajka - USA 1:1 (1:1)
  • 17.11.2021: Kostaryka - Honduras 2:1 (1:1)
  • 17.11.2021: Kanada - Meksyk 2:1 (1:0)
  • 17.11.2021: Panama - Salwador 2:1 (0:1)

9. kolejka:

  • 27.01.2022: Honduras - Kanada
  • 27.01.2022: Jamajka - Meksyk
  • 27.01.2022: Kostaryka - Panama
  • 27.01.2022: USA - Salwador

10. kolejka:

  • 30.01.2022: Honduras - Salwador
  • 30.01.2022: Kanada - USA
  • 30.01.2022: Meksyk - Kostaryka
  • 30.01.2022: Panama - Jamajka

11. kolejka:

  • 2.02.2022: Jamajka - Kostaryka
  • 2.02.2022: Meksyk - Panama
  • 2.02.2022: Salwador - Kanada
  • 2.02.2022: USA - Honduras

12. kolejka:

  • 24.03.2022: Jamajka - Salwador
  • 24.03.2022: Kostaryka - Kanada
  • 24.03.2022: Meksyk - USA
  • 24.03.2022: Panama - Honduras

13. kolejka:

  • 27.03.2022: Honduras - Meksyk
  • 27.03.2022: Kanada - Jamajka
  • 27.03.2022: Salwador - Kostaryka
  • 27.03.2022: USA - Panama

14. kolejka:

  • 30.03.2022: Jamajka - Honduras
  • 30.03.2022: Kostaryka - USA
  • 30.03.2022: Meksyk - Salwador
  • 30.03.2022: Panama - Kanada
MiejsceDrużynaMeczePunktyBramki
1.Kanada81613-5
2.USA81512-5
3.Meksyk81411-7
4.Panama81411-9
5.Kostaryka896-7
6.Jamajka876-10
7.Salwador864-10
8.Honduras835-15

Oceania

Eliminacje - z powodu pandemii koronawirusa - jeszcze się nie rozpoczęły. Turniej z udziałem 11 drużyn, który miał się odbyć najpierw we wrześniu 2020 roku, a później w czerwcu 2021 roku, został przełożony. Piłkarska federacja z tej strefy chce go teraz zorganizować w marca 2022 roku w... Katarze. Jego zwycięzca zagra w barażu interkontynentalnym z drużyną ze strefy Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów (13 lub 14 marca 2022 roku).

J&J: Dostałam skrzydeł, te skrzydła mnie niosą

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

P
Piotr Sikora
24 marca 2022 o 18:00 będziemy z biało-czerwonymi. Bardzo liczymy na ich wygraną z Rosją i ich awansdo dalszych eliminacji.
G
Gość
https://wesd.instructure.com/eportfolios/3834/Home/__2__7_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3835/Home/__2__18_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3836/Home/__2__15_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3837/Home/__2__16_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3838/Home/____21__1_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3839/Home/____21__2_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3840/Home/____21__3_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3841/Home/____21__4_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3842/Home/____21__5_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3843/Home/____21__6_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3844/Home/____21__7_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3845/Home/____21__8_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3846/Home/____21__9_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3847/Home/____21__10_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3848/Home/____21__11_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3849/Home/____21__12_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3850/Home/____21__13_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3851/Home/____21__14_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3852/Home/___4__20_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3853/Home/___4__21_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3854/Home/___4__17_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3855/Home/___4__18_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3856/Home/___4__19_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3857/Home/___4__15_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3858/Home/___4__16_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3859/Home/___4__12_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3860/Home/___4__13_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3861/Home/___4__14_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3862/Home/___4__10_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3863/Home/___4__11_____2021
G
Gość
https://wesd.instructure.com/eportfolios/3864/Home/___4__7_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3865/Home/___4__8_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3866/Home/___4__9_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3867/Home/___4__5_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3868/Home/___4__6_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3869/Home/___4__2_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3870/Home/___4__3_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3871/Home/___4__4_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3872/Home/___4__1_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3873/Home/_____2__3_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3874/Home/_____2__2_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3875/Home/_____2__1_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3876/Home/_____2__15_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3877/Home/_____2__14_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3878/Home/_____2__13_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3879/Home/_____2__12_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3880/Home/_____2__11_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3881/Home/_____2__10_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3882/Home/_____2__9_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3883/Home/_____2__8_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3884/Home/_____2__7_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3885/Home/_____2__6_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3886/Home/_____2__5_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3887/Home/_____2__4_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3888/Home/__9_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3889/Home/__8_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3890/Home/__7_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3891/Home/__6_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3892/Home/__5_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3893/Home/__4_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3894/Home/__3_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3895/Home/__2_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3896/Home/__1_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3897/Home/___1_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3898/Home/___2_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3899/Home/___3_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3900/Home/___4_____2021

https://wesd.instructure.com/eportfolios/3901/Home/___5_____2021
M
MAL

Mi wyszło, że do eliminacji zgłosiły się wszystkie drużyny należącee do FIFA

Dodaj ogłoszenie