MŚ w piłce ręcznej mężczyzn 2019 Wyniki. Terminarz. Tabele. PIŁKA RĘCZNA MŚ 2019 PROGRAM

  • Gazeta Krakowska

Jerzy Filipiuk

W finale mistrzostw świata mężczyzn, które przez ponad dwa tygodnie odbywały się w Danii i Niemczech, Dania wygrała z Norwegią 31:22. W meczu o brązowy medal, broniąca tytułu Francja wygrała - także w Herning (Dania) - z Niemcami 26:25. Tu znajdziesz wszystkie wyniki i tabele MŚ w piłce ręcznej IHF 2019. PIŁKA RĘCZNA MŚ 2019 WYNIKI TERMINARZ
 Eurosport/Getty Images

Finał nie dostarczył spodziewanych emocji. Tylko na początku spotkania gra była wyrównana. Potem przeważali współgospodarze turnieju, który imponowali formą przez całe mistrzostwa. Dania, mistrz olimpijski 2016 oraz mistrz Europy 2008 i 2012, po raz pierwszy zdobyła złoto MŚ. Trzy razy była wicemistrzem globu (1967, 2011, 2013). Jest czwartą drużyną, która zdobyła złoty medal w trzech najważniejszych rozgrywkach. Poprzednio udało się to tylko Francji, Niemcom i Rosji.

W meczu o trzecie miejsce początkowo gra była wyrównana, potem przewagę uzyskali Niemcy (9:6). Francuzi doprowadzili do remisu 9:9, ale w końcówce pierwszej połowy ich rywale uzyskali 4-bramkowe prowadzenie. Po przerwie "Trójkolorowi" zaczęli odrabiać straty i objęli prowadzenie 18:16. Od stanu 19:19 gra toczyła się według schematu: bramka za bramkę. W 60 min Francuzi nie wykorzystali szansy na zdobycie gola i piłkę mieli współgospodarze turnieju. Ci jednak nie oddali rzutu i stracili piłkę. Przejęli ją ich rywale i w ostatniej sekundzie meczu Nikola Karabatić strzelił gola na wagę brązowego medalu.

Najlepszym zawodnikiem MŚ został wybrany - przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej (IHF) - Duńczyk Mikkel Hansen, który zdobył także tytuł króla strzelców (72 bramki). A oto najlepsza "siódemka" turnieju (IHF nie umieszcza w niej MVP mistrzostw):
bramkarz: Niklas Landin (Dania), lewoskrzydłowy: Magnus Jondal (Norwegia), lewy rozgrywający: Sander Sagosen (Norwegia), środkowy rozgrywający: Rasmus Lauge Schmidt (Dania), prawy rozgrywający: Fabian Wiede (Niemcy), prawoskrzydłowy: Ferran Sole (Hiszpania), obrotowy: Bjarte Myrhol (Norwegia).

RĘCZNA MŚ 2019 - WYNIKI

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

PIERWSZA FAZA

GRUPA A (Berlin)
10 stycznia (18.15): Niemcy - Korea 30:19 (17:10), najwięcej bramek: Gensheimer 7, Faeth 4, Kohlbacher 4 - Jang 4, Kang Tan 4, Jo 3, Park Kwang-soon 3.
11 stycznia (18.00): Serbia - Rosja 30:30 (16:16), najwięcej bramek: N. Ilić 6, Vujić 5, Kukić 4 - Dibirow 12, Żytnikow 4.
11 stycznia (20.30): Brazylia - Francja 22:24 (13:16), najwięcej bramek: Toledo 8, Borges 3, Langaro 3 - Guigou 6, Mem 6, N'guessan 5.
12 stycznia (15.30); Rosja - Korea 34:27 (20:13), najwięcej bramek: Sziszkarew 7, Kosorotow 6, Szkurińskij 6, Gorpiszin 4- Kang Jeong-gu 4, Park Kwang-soon 4.
12 stycznia (18.15): Niemcy - Brazylia 34:21 (15:8), najwięcej bramek: Gensheimer 10, Weinhold 4, Faith 4 - Toledo 5, Nantes 4.
12 stycznia (20.30): Francja - Serbia 32:21 (15:12), najwięcej bramek: Fabregas 5, Remili 5, Mahe 4 - Radivojević 6, Mosić 4.
14 stycznia (15.30): Serbia - Brazylia 22:24 (11:14), najwięcej bramek: Marsenić 5, Radivojević 5 - Toledo 5, Borges 4, Chiuffa 4, Langaro 4.
14 stycznia (18.00): Rosja - Niemcy 22:22 (10:12), najwięcej bramek: Dibirow 8, Sziszkarew 4 - Gensheimer 8, Weinhold 3.
14 stycznia (20.30): Francja - Korea 34:23 (17:16), najwięcej bramek: Remili 7, Mahe 6, Abalo 4, Grebille 4, N'guessan - Kang 7, Kim 6.
15 stycznia (15.30): Rosja - Brazylia 23:25 (10:15), najwięcej bramek: Dibirow 6, Żytnikow 6, Szkurińskij 5 - Borges 7, Langaro 6, Toledo 5.
15 stycznia (18.00): Korea - Serbia 29:31 (16:14), najwięcej bramek: Kang Jeong-gu 12, Jang 5, Kim 5 - Vorkapić 7, N. Ilić 5, Kukić 4, Marsenić 4, Radivojević 4.
15 stycznia (20.30): Niemcy - Francja 25:25 (12:10), najwięcej bramek: Gensheimer 4, Strobel 4, Wiede 4 - Mahe 9, Fabregas 3, Remili 3.
17 stycznia (15.30): Brazylia - Korea 35:26 (18:10), najwięcej bramek: Borges 6, Hackbarth 5, Chiuffa 4, Valado 4 - 34
Kang Jeong-gu 5, Jo 4, Kang Tan 4.
17 stycznia (18.00): Niemcy - Serbia 31:23 (16:12), najwięcej bramek: Musche 5, Drux 4, Kohlbacher 4 - N. Ilić 6, Vorkapić 3.
17 stycznia (20.30): Francja - Rosja 23:22 (12:12), najwięcej bramek: Mem 4, Richardson 4, Fabregas 3, Mahe 3, Remili 3 - Szkurińskij 4, Derewen 3, Kowalew 3, Żytnikow 3.

1. Francja59138-113
2. Niemcy58142-110
3. Brazylia56127-129
4. Rosja54131-127
5. Serbia53127-146
6. Korea50124-164

Mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych

[*** 25 dziwnych dyscyplin sportowych, o których pewnie nie słyszałeś ***](https://dziennikpolski24.pl/25-dziwnych-gier-i-dyscyplin-sportowych-o-ktorych-pewnie-nie-slyszales-zdjecia/ar/13739528 "* 25 dziwnych dyscyplin sportowych, o których pewnie nie słyszałeś *")

GRUPA B (Monachium)
11 stycznia (15.30): Japonia - Macedonia 29:38 (13:18), najwięcej bramek: Watanabe 5, Shida 4 - K. Łazarov 8, Manaskov 7, Kuzmanowski 4.
11 stycznia (18.00): Islandia - Chorwacja 27:31 (14:16), najwięcej bramek: Palmarsson 7, Gunnarson 5, Jonnson 5, Elisson 4 - Stepancić 8, Cindrić 6, Horvat 5, Duvnjak 4.
11 stycznia (20.30): Bahrajn - Hiszpania 23:33 (11:16), najwięcej bramek: Habib 7, Al-Sayyad 7 - Sole 7, A. Dujszebajew 5, Guardiola 4.
13 stycznia (14.00): Macedonia - Bahrajn 28:23 (12:9), najwięcej bramek: Lazarov 8, Manaskov 4 - Al-Sayyad 6, Basham 5, Habib 4.
13 stycznia (16.30): Chorwacja - Japonia 35:27 (18:13), najwięcej bramek: Horvat 8, Stepancić 5, Karacić 4, Mandić 4, Strlek 4 - Tokuda 6, Agarie 3, Anri Doi 3, Watanabe 3, Yoshino 3.
13 stycznia (19.00): Hiszpania - Islandia 32:25 (19:14), najwięcej bramek: Sole 5, Entrerrios 4, Gomez 4, Sarmiento 4 - Gudmundsson 5, Palmarsson 5.
14 stycznia (15.30): Islandia - Bahrajn 36:18 (16:10), najwięcej bramek: Gunnarsson 8, Gudmundsson 5, Jonsson 4, Sigurmannsson 4 - M. Merza 5, A. Merza 3, Jalal 3.
14 stycznia (18.00): Chorwacja - Macedonia 31:22 (16:11), najwięcej bramek: Duvnjak 6, Karacić 4, Mandić 4, Sipić 4 - Manaskov 6, K. Lazarov 5.
14 stycznia (20.30): Hiszpania - Japonia 26:22 (10:11), najwięcej bramek: Sole 8, Canellas 4, Entrerrios 4 - Tokuda 7, Motoki 3.
16 stycznia (15.30): Japonia - Islandia 21:25 (12:13), najwięcej bramek: Agarie 4, Tokuda 3, Watanabe 3 - Sigurmannsson 5, Gunnarsson 4, Gudmundsson 3, Jonsson 3, Magnusson.
16 stycznia (18.00): Chorwacja - Bahrajn 32:20 (19:9), najwięcej bramek: Strlek 11, Bicanić 5, Vida 5 - Jalal 5, Al-Sayyad 4, Basham 3.
16 stycznia (20.30): Macedonia - Hiszpania 21:32 (12:13), najwięcej bramek: Pesevski 6, K. Lazarov 5, Kuzmanovski 4 - Gomez 6, Entrerrios 5, D. Dujszebajew 4.
17 stycznia (15.30): Bahrajn - Japonia 23:22 (10:9), najwięcej bramek: Habib 6, Al-Sayyad 5, Basham 5, A. Merza 4 - Motoki 9, Watanabe 5.
17 stycznia (18.00): Macedonia - Islandia 22:24 (13:11), najwięcej bramek: K. Lazarov 5, Manaskov 5, Taleski 4 - Gunnarsson 10.
17 stycznia (20.30): Hiszpania - Chorwacja 19:23 (10:13), najwięcej bramek: Sole 5, A. Dujszebajew 3, Entrerrios 3 - Horvat 8, Musa 6, Stepancić 3.

1. Chorwacja510152-115
2. Hiszpania58142-114
3. Islandia56137-124
4. Macedonia54131-139
5. Bahrajn52107-151
6. Japonia50121-147

MŚ w piłce ręcznej 2019

GRUPA C (Herning)
10 stycznia (20.15): Chile - Dania 16:39 (4:22), najwięcej bramek: R. Salinas 4, Oyarzun 3 - Mortensen 8, M. Hansen 7, Lauge 4, Svan 4.
11 stycznia (18.00): Arabia Saudyjska - Austria 22:29 (9:15), najwięcej bramek: Al-Salem 6, A. Al-Abbas 5 - Bilyk 7, Santos 5, Bozović 4, Zeiner 4.
11 stycznia (20.30): Tunezja - Norwegia 24:34 (13:18), najwięcej bramek: Jaballah 5, Boughanmi 4 - Joendal 9, Sagosen 6, Myrhol 5.
12 stycznia (15.00): Austria - Chile 24:32 (15:14), najwięcej bramek: Weber 6, Bilyk 5, Zeiner 4 - E. Feuchtmann 9, Ceballos 6, E. Feutchmann 6, R. Salinas 4.
12 stycznia (17.30): Norwegia - Arabia Saudyjska 40:21 (20:10), najwięcej bramek: Abelvik 9, Hansen 8, Blonz 6, Gulliksen 6 - Ma. Al-Salem 7, Al-Abbas 3, Al-Saffar 3.
12 stycznia (20.15): Dania - Tunezja 36:22 (19:10), najwięcej bramek: M. Hansen 7, Lauge 7, Mortensen 6, Nielsen 6 - Chouire 5, Bacha 3, Jaballah 3, Sanai 3.
14 stycznia (15.00): Tunezja - Chile 36:30 (18:15), najwięcej bramek: Soussi 8, Sanai 7, Bacha 5, Chouiref 5 - Er. Feuchtmann 8, R. Salinas 8, Ceballos 4.
14 stycznia (17.30): Norwegia - Austria 34:24 (16:13), najwięcej bramek: Sagosen 8, Joendal 7, Myrhol 6, Johannessen 5 - Bozović 7, Weber 6.
14 stycznia (20.15): Dania - Arabia Saudyjska 34:22 (17:11), najwięcej bramek: Landin 7, Nielsen 5, Zachariassen 5 - Mo. Al-Salem 4, Kharyi 3, Al-Farhan 3.
15 stycznia (16.15): Arabia Saudyjska - Tunezja 20:24 (8:12), najwięcej bramek: Al-Abdulali 5, Mo. Al-Salem 4 - Boughanmi 7, Sanai 7, Jaballah 4.
15 stycznia (18.30): Norwegia - Chile 41:20 (21:12), najwięcej bramek: Blonz 8, Hansen 5, Abelvik 4, Bjornsen 4, Johannessen 4 - E. Salinas 9, Codina 4.
15 stycznia (20.45): Austria - Dania 17:28 (8:11), najwięcej bramek: Dicker 3, Weber 3, Bozovic 3 - Landin 6, Lauge 5, M. Hansen 4.
17 stycznia (15.00): Chile - Arabia Saudyjska 32:27 (21:13), najwięcej bramek: Er. Feuchtmann 11, E. Salinas 8, Ceballos 6, Em. Feuchtmann 4 - Mo. Al-Salem 8, A. Al-Abbas 7, Ma. Al-Salem 7.
17 stycznia (17.30): Austria - Tunezja 27:32 (14:18), najwięcej bramek: Weber 9, Frimmel 7 - Boughanmi 10, Sanai 5.
17 stycznia (20.15): Dania - Norwegia 30:26 (17:14), najwięcej bramek: M. Hansen 14, Lauge 7 - Johannessen 5, Bjornsen 4, Joendal 4, Sagosen 4, Tangen 4.

1. Dania510167-103
2. Norwegia58175-119
3. Tunezja56138-147
4. Chile54130-167
5. Austria52121-148
6. Arabia S.50112-159

MŚ w piłkarzy ręcznych 2019

GRUPA D (Kopenhaga)
11 stycznia (15.30): Angola - Katar 24:23 (12:8), najwięcej bramek: Hebo 7, Teca 5, Ferreira 4, Pestana 4 - Barrached 6, Ali 4, Capote 4, Marzo 3.
11 stycznia (18.00): Argentyna - Węgry 25:25 (10:13), najwięcej bramek: P. Simonet 6, Crivelli 5, Moscariello 4, F. Fernandez 4 - Balogh 11, Lekai 6, Banhidi 4.
11 stycznia (20.30): Egipt - Szwecja 24:27 (11:13), najwięcej bramek: El-Ahmar 5, Shebib 5, Omar 4 - L. Nilsson 5,
Gottfridsson 5, Lagergren 4.
13 stycznia (15.30): Katar - Egipt 28:23 (15:12), najwięcej bramek: Benali 9, Carol Marzo 6, Capote 5 - El-Ahmar 6, Elderea 4, Shebib 4.
13 stycznia (18.00): Węgry - Angola 34:24 (18:8), najwięcej bramek: Boka 5, Balogh 4, Csaszar 4, Jamali 4 - Ferreira 5, Pestana 4.
13 stycznia (20.30): Szwecja - Argentyna 31:16 (15:10), najwięcej bramek: Zachrisson 6, Ekberg 5 - F. Fernandez 5.
14 stycznia (15.30): Węgry - Katar 32:26 (16:11), najwięcej bramek: Lekai 5, Bodo 4, Boka 4 - Carol Marzo 5, Sinen 5, Benali 4, Capote 4.
14 stycznia (18.00): Argentyna - Egipt 20:22 (9:8), najwięcej bramek: F. Fernandez 5, Banoretto 3, P. Simonet 3 - Sanad 7, Zeinelbaedin 5, Issa 3.
14 stycznia (20.30): Szwecja - Angola 37:19 (14:11), najwięcej bramek: Ekberg 5, Zachrisson 5, Nielsen 4 - Hebo 5, Ferreira 4.
16 stycznia (15.30): Angola - Argentyna 26:33 (12:17), najwięcej bramek: Ferreira 7, Hebo 6, Pestana 5, Pascoal 4 - P. Simonet 7, Bonanno 6, Banoretto 5, Pizarro 5.
16 stycznia (18.00): Węgry - Egipt 30:30 (14:14), najwięcej bramek: Bodo 6, Lekai 6, Nagy 5, Sipos 3 - Zeinelbaedin 7, El-Ahmar 5, Issa 5.
16 stycznia (20.30): Katar - Szwecja 22:23 (11:10), najwięcej bramek: Benali 8, Capote 3, Carol Marzo 3, Madadi 3, Sinen 3 - L. Nilsson 7, Zachrisson 7, A. Nilsson 3, Lagergren 3.
17 stycznia (15.30): Egipt - Angola 33:28 (19:12), najwięcej bramek: Elderea 8, Sanad 6, Shebib 5, Abdelrahim 4 - Sibo 7, Maneco 5, Lopes 4, Teca 4.
17 stycznia (18.00): Katar - Argentyna 26:25 (16:13), najwięcej bramek: Carol Marzo 8, Benali 6 - Banoretto 4, P. Simonet 4.
17 stycznia (20.30): Szwecja - Węgry 33:30 (16:15), najwięcej bramek: Lagergren 6, L. Nilsson 6, Ekberg 4, Wanne 4 - Lekai 8, Mathe 6, Banhidi 5.

1. Szwecja510151-111
2. Węgry56151-138
3. Egipt55132-133
4. Katar54125-127
5. Argentyna53119-130
6. Angola52121-160

MŚ 2019 piłkarze ręczni wyniki

PRESIDENT'S CUP

O MIEJSCA 13.-16. (Kolonia)
19 stycznia (13.00): półfinał: Rosja - Macedonia 30:28 (17:14), najwięcej bramek: Żytnikow 8, Kosorotow 5, Kalarasz 4, Szkurińskij 4 - K. Lazarov 9, Pesevski 5, Georgievski 3, Taleski 3.
19 stycznia (15.30): półfinał: Chile - Katar 27:37 (11:21), najwięcej bramek: Er. Feuchtmann 7, Ceballos 4 - Benali 8, Berrached 6, Carlo Marzo 6.
20 stycznia (13.00): o 15. miejsce: Macedonia - Chile 32:30 (16:16), najwięcej bramek: K. Lazarov 9, Manaskov 8, Stoilov 5 - Er. Feuchtmann 9, R. Salinas 8, Ceballos 3, Frelijj 3.
20 stycznia (15.30): o 13. miejsce: Rosja - Katar 28:34 (14:17), najwięcej bramek: Kowalew 9, Żytnikow 7, Dibirow 3, Miszalin 3 - Carol Marzo 8, Benali 7, Berrached 6, Heiba 5.

O MIEJSCA 17.-20. (Kopenhaga)
19 stycznia (18.00): półfinał: Serbia - Bahrajn 32:27 (15:17), najwięcej bramek: V. Ilić 9, Vujić 5, Radivojević 4, Vorkapić 4 - Al-Sayyad 9, Al-Salatna 6, A. Merza 3.
19 stycznia (20.30): półfinał: Austria - Argentyna 22:24 (12:12), najwięcej bramek: Frimmel 8, Zeiner 4, Wagner 3 - F. Fernandez 6, Crivelli 4, S. Simonet 4, Vieyra 4.
20 stycznia (18.00): o 19. miejsce: Bahrajn - Austria 27:29 (17:17), najwięcej bramek: Al-Salatna 6, Habib 5, Al-Sayyad 4 - Weber 9, Bilyk 6, Frimmel 6.
20 stycznia (20.30): o 17. miejsce: Serbia - Argentyna 28:30 (15:13), najwięcej bramek: Kukić 7, V. Ilić 5, N. Ilić 4 - F. Fernandez 10, Crivelli 6.

O MIEJSCA 21.-24 (Kopenhaga)
19 stycznia (13.00): półfinał: Korea - Japonia 27:25 (12:14), najwięcej bramek: Kang Jeong-gu 7, Jo 5, Park Kwang-soon 4 - Anri Doi 10, Yoshino 4, Agarie 3.
19 stycznia (15.30): półfinał: Arabia Saudyjska - Angola 34:29 (20:14), najwięcej bramek: A. Al-Abbas 9, Ma. Al-Salem 7, Al-Janabi 4, Khayri 4 - Ferreira 8, Pestana 7, Hebo 4.
20 stycznia (13.00): o 23. miejsce: Japonia - Angola 29:32 (14:15), najwięcej bramek: Anri Doi 5, Watanabe 5, Agarie 4, Motoki 4, Shida 4 - Skibo 8, Hebo 7, Pestana 7, Teca 4.
20 stycznia (15.30): o 21. miejsce: Korea - Arabia Saudyjska 26:27 (14:13), najwięcej bramek: Kang Tan 5, Jeong 3, Kim 3, Na 3 - Mo. Al-Salem 7, Saeed 6, M. Al-Abbas 4.

[b]Mistrzostwa świata 2019[/b]

RUNDA ZASADNICZA

GRUPA 1 (Kolonia)
19 stycznia (18.00): Francja - Hiszpania 33:30 (17:15), najwięcej bramek: Fabregas 6, Mem 6, Guigou 4, Mahe 4, Richardson 4 - Sole 10, Entrerrios 6, Sarmiento 4.
19 stycznia (20.30): Niemcy - Islandia 24:19 (14:10), najwięcej bramek: Fath 6, Gensheimer 5, Drux 4 - Gunnarsson 6, Gudmundsson 3, Palmarsson 3.
20 stycznia (18.00): Brazylia - Chorwacja 29:26 (17:13), najwięcej bramek: Langaro 8, Borges 5, Pozzer 3, V. Teixeira 3, Toledo 3 - Duvnjak 6, Horvat 5, Stepancić 5, Strlek 5.
20 stycznia (20.30): Islandia - Francja 22:31 (11:15), najwięcej bramek: Jonsson 5, Gudjonsson 4, Einarsson 3 - Porte 5, Richardson 5, Abalo 4, Mahe 3.
21 stycznia (18.00): Hiszpania - Brazylia 36:24 (19:13), najwięcej bramek: Sole 6, Arino 5, Canellas 5, Gomez 4 - Langaro 4, Nantes 4,
21 stycznia (20.30): Chorwacja - Niemcy 21:22 (11:11), najwięcej bramek: Karacić 4, Strlek 4, Sipić 3 - Wiede 6, Gensheimer 4, Pekeler 3.
23 stycznia (15.30): Brazylia - Islandia 32:29 (15:15), najwięcej bramek: Langaro 9, Toledo 8, Borges 4, Pozzer 4 - Jonsson 7, Magnusson 6, Elisson 3, Gudjonsson 3.
23 stycznia (18.00): Francja - Chorwacja 20:23 (11:11), najwięcej bramek: Richardson 6, N'guessan 3 - Hovarth 7, Mandić 4, Vranković 3.
23 stycznia (20.30): Niemcy - Hiszpania 31:30 (17:16)
, najwięcej bramek: Bohm 5, Kohlbacher 4, Suton 4 - Sole 8, A. Dujszebajew 6, Fernandez 5.

1. Niemcy59136-116
2. Francja57133-122
3. Chorwacja56124-117
4. Hiszpania54147-136
5. Brazylia54128-149
6. Islandia50122-150

GRUPA 2 (Herning)
19 stycznia (18.00): Tunezja - Szwecja 23:35 (14:19), najwięcej bramek: Sanai 6, Chouire 3, Soussi 3 - Ekberg 7, A. Nilsson 7, Andersson 4, Jeppsson 4.
19 stycznia (20.30): Dania - Węgry 25:22 (15:10), najwięcej bramek: M. Hansen 7, Lauge 5, Svan 3, Zachariassen 3 - Szita 5, Juhasz 4, Boka 3, Hornyak 3.
20 stycznia (18.00): Węgry - Tunezja 26:22 (16:14), najwięcej bramek: Balogh 9, Lekai 7, Bodo 4 - Boughanmi 5, Sanai 5, Hosni 4, Chouiref 3.
20 stycznia (20.30): Norwegia - Egipt 32:28 (16:14), najwięcej bramek: Abelvik Rod 10, Sagosen 10, Joendal 4, Myrhol 4 - El-Ahmar 4, Sanad 4, Elderea 3, El-Wakil 3, Shebib 3.
21 stycznia (18.00): Szwecja - Norwegia 27:30 (14:17), najwięcej bramek: Wanne 5, Andersson 4, A. Nilsson 4 - Joendal 11, Sagosen 7, Abelvik Rod 4.
21 stycznia (20.30): Egipt - Dania 20:26 (7:9), najwięcej bramek: Zeinelbaedin 6, El-Ahmar 4, Omar 3 - M. Hansen 5, Zachariassen 5, Landin 4, Svan 4.
23 stycznia (15.30): Tunezja - Egipt 23:30 (10:15), najwięcej bramek: Boughanmi 6, Sanami 5, Chouiref 3 - Omar 7, El-Ahmar 6, Shebib 4, Zeinelbaedin 4.
23 stycznia (18.00): Norwegia - Węgry 35:26 (16:13), najwięcej bramek: Abelvik Rod 7, Joendal 7, Myrhol 6, Bjornsen 5 - Balogh 11, Lekai 5, Banhidi 4, Bodo 4.
23 stycznia (20.30): Dania - Szwecja 30:26 (13:13), najwięcej bramek: M. Hansen 6, Landin 5, Lauge 4, Svan 4 - Tollbring 8, Zachrisson 4, Arnesson 3, Lagergren 3.

1. Dania510147-116
2. Norwegia58157-135
3. Szwecja56148-137
4. Egipt53132-138
5. Węgry53134-144
6. Tunezja50113-161

MŚ ręczna 2019 wyniki

FAZA PUCHAROWA (Hamburg - półfinały, Herning - pozostałe mecze)

25 stycznia (17.30): I półfinał: Dania - Francja 38:30 (21:15), najwięcej bramek: M. Hansen 12, Lauge 6, Olsen 5, Zachariassen 5, Svan 4 - Mahe 8, Richardsson 6, N'guessan 4, Fabregas 3, Lagarde 3.
25 stycznia (20.30): II półfinał: Niemcy - Norwegia 25:31 (12:14), najwięcej bramek: Gensheimer 7, Bohm 6, Wiede 5 - Abelvik Rod 7, Myrhol 6, Sagosen 6, Joendal 4.
26 stycznia (17.30): o 7. miejsce: Hiszpania - Egipt 36:31 (17:18), najwięcej bramek: Canellas 9, Sole 6, Entrerrios 5, Arino 4 - El-Ahmar 8, Shebib 6, Omar 4, Issa 3.
26 stycznia (20.30): o 5. miejsce: Chorwacja - Szwecja 28:34 (13:16), najwięcej bramek: Stepancić 5, Sipić 4 - Ekberg 6, A. Nilsson 5, L. Nilsson 4.
27 stycznia (14.30): o 3. miejsce: Niemcy - Francja 25:26 (13:9), najwięcej bramek: Gensheimer 6, Drux 4, Kohlbacher 4 - Mahe 7, Abalo 3, Fabregas 3, N'guessan 3.
27 stycznia (17.30): finał: Dania - Norwegia 31:22 (18:11), najwięcej bramek: M. Hansen 7, Lauge 5, Olsen 5, Larsen 4 - Joendal 9, Sagosen 4, Johannessen 3.

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3