Mszana Dolna. O krok od tragedii. Zapalił się autobus którym...

Mszana Dolna. O krok od tragedii. Zapalił się autobus którym podróżowały dzieci

Zdjęcie autora materiału

Józef Budacz

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Mszana Dolna. O krok od tragedii. Zapalił się autobus którym podróżowały dzieci
1/4
przejdź do galerii
Chwile grozy przeżyli uczestnicy wycieczki z Warszawy do Grywałdu. Ich autobus, którym podróżowali zapalił się na DK 28 w Mszanie Dolnej. Na szczęście strażakom w porę udało się pożar pojazdu ugasić.
Do zdarzenia doszło w piątek ok 16.15 na ul. Słomka w Mszanie Dolnej na drodze krajowej 28. Pożar wybuchł w tylnej części wycieczkowego autobusu. Prawdopodobnie zapaliła się turbina. Kierowca szybko zjechał na pobocze, a 60 harcerzy wraz z czwórką opiekunów szybko ewakuowało się z zapalonego pojazdu.

- Nikt w tym wypadku na szczęście nie ucierpiał, a młodzież bezpiecznie opuściła autobus. Strażacy szybko ugasili pożar i nie było bezpośredniego zagrożenia dla podróżujących - mówi Jolanta Mól, rzecznik KPP w Limanowej.

Dla uczestników wycieczki pracownicy Centrum Zarządzania Kryzysowego w Limanowej, przygotowali tymczasowe lokum, gdzie młodzi ludzie będą oczekiwać na podstawiony przez organizatorów zastępczy autobus. Będą oni kontynuowali swoją podróż do Grywałdu.KONIECZNIE SPRAWDŹ:


Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Tak to jest

Lens (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Autobus firmy KL Team , firma ta posiada wiele wadliwych pojazdów , aby wyjechał za bramę śmiesznego podwórkowego warsztatu . Do czasu tragedii wyjdą brudy

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo