MTS Chrzanów jest już tylko o krok od awansu

(ŻUK)
II liga piłkarzy ręcznych. Chrzanowianie pewnie zmierzają do pierwszej ligi, po rozgromieniu amatorskiego zespołu z Przeworska.

MTS Chrzanów – Orzeł Przeworsk 39:25 (18:12)
Bramki dla chrzanowian: Kirsz 6, M. Skoczylas 6, Mucha 5, Żydzik 5, Rola 3, Stroński 3, Wierzbic 3, Zajdel 2, Zacharski 2, Cupisz 1, Orlicki 1, D. Skoczylas 1, Wilczak 1.

W meczu z ostatnim zespołem w tabeli niewiadomą pozostawały tylko rozmiary wygranej gospodarzy. Nie było niespodzianki i MTS górował nad przeciwnikiem bardzo wyraźnie. Znakomity był początek, miejscowi wygrywali 8:1, a po kwadransie było już 15:5. – _Graliśmy pierwszym składem, a bramki zdobywaliśmy z szybkich ataków.
Potem niestety moi podopieczni trochę odpuścili i rywal zdołał dojść nas na 6 bramek. Po przerwie wystawiłem drugi skład i przewaga zaczęła z minuty na __minutę rosnąć _– mówi trener MTS Chrzanów Leszek Wójcik.

Mecz był rozstrzygnięty, a szkoleniowiec wykorzystał to spotkanie do przećwiczenia różnych wariantów gry. Chrzanowianom w niedzielę został już ostatni krok do I ligi, zagrają w Bochni z MOSiR-em i, aby nie musieli się oglądać na wynik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, muszą wygrać.

– _Obawiam się trochę tego spotkania, bo gospodarze już o __nic nie grają _– mówi trener Leszek Wójcik.