Mundial 2018: Australia - Peru ONLINE. Gdzie oglądać w...

0 1 połowa

Peru

2

1 1 połowa

• Australia nie dała rady wygrać i awansować do 1/8 finału! Peru odpada z Mundialu w bardzo dobrym stylu!

• Koniec! Peru wygrywa mecz pocieszenia!

• Mark Milligan zostaje ukarany żółtą kartką.

• Mile Jedniak uderza z dystansu, jednak robi to bardzo niecelnie.

• Powinno być 3:0! Paolo Guerrero trafia tym razem w słupek! Było bardzo blisko!

• Andre Carillo opuszcza murawę, gdyż na boisku melduje się Wilder Cartagena.

• Australijczykom brakuje pomysłu. Widać duże zaangażowanie i chęć ale cały czas brakuje tego czegoś.

• Ostatnia zmiana Australii. Jackson Irvine wchodzi, a schodzi Tom Rogić.

• Daniel Arzani dograł w pole karne i po tym podaniu Christian Ramos prawie wpakował piłkę własnej bramki! Było bardzo blisko!

• Kolejny Kangur ukarany żółtą kartką. Tym razem do notesu sędziego trafia Tom Rogić.

• Paolo Hurtado zmienia Renato Tapie.

• Daniel Arzani musiał ratować się faulem i po 3 minutach na boisku ogląda żółtą kartkę.

• Mile Jedinak próbuje swojego szczęścia już któryś raz z rzędu! Dalej brakuje jednak skuteczności!

• Kolejna zmiana w ekipie Australii! Wszedł na najstarszy zawodnik to wchodzi i najmłodszy! Daniel Arzani zmienia Robbbiego Kruse!

• Legenda Australii pojawia się na murawie! Kibice Kangurów oszaleli! Tim Cahill zmienia Tomiego Juricia!

• Mile Jedinak uderzył na bramkę, ale znakomicie broni bramkarz Peru!

• Ten który tak długo czekał żeby w ogóle zagrać na Mundialu! Nie było wiadomo czy uda się skrócić jego karę! Wszystko poszło jednak dobrze i teraz kapitan Peruwiańczyków zdobywa bramkę! Piękna historia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paolo Guerrero podwyższa prowadzenie swojej drużyny!

• Sergei Karasev rozpoczął drugą część spotkania!

• Pedro Aquino melduje się na murawie w miejsce Yoshimara Yotuna.

• Reprezentacja Peru gra swój mecz o honor i widać, że chcą godnie pożegnać się z Mundialem. Owszem to Australia jest stroną przeważająca, ale brakuje w tym wszystkim dokładności.

• Koniec pierwszej części meczu!

• Yoshimar Yotun ogląda żółtą kartkę.

• Trent Sainsbury dochodzi do strzału głową, ale piłka mija bramkę strzeżoną przez Pedro Gallese .

• Mile Jedinak próbował strzału z głowy i znowu niecelnie... Ekipa Kangurów powinna już prowadzić w tym meczu!

• Coś nieprawdopodobnego! Znowu gracze Berta van Marwijka mieli przed sobą pustą bramkę! Teraz Lecie został uprzedzony przez defensora rywali!

• Zakotłowało się w polu karnym Peru! Tak naprawdę przez chwilę mieli przed sobą pustą bramkę, ale zabrało skuteczności... znowu...

• Tom Rogic zakręcił obrońcami rywala, tylko że jego strzał obronił bramkarz rywala!

• Paolo Guerrero doszedł do strzału głową, ale zabrakło w tym wszystkim siły. Ryan spokojnie łapie piłkę.

• Paolo Guerrero znakomicie urwał się defensorom rywala, utrzymał się przy piłce, a później dograł idealnie do Andre Carrillo, który huknął z woleja i pozostawił Ryana bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ trafienie Andre Carrillo!

• Dośrodkowanie w pole karne Peru, po którym ucierpiał Christian Ramos. Obrońca Tiburones został przypadkiem trafiony przez swojego kolegę z zespołu. Na szczęście szybko się podniósł.

• Andre Carrillo przekonał się na własnej skórze jak świetnie jest ustawiona dzisiaj defensywa Australii. Nie miał żadnych szans opanować piłki.

• Mile Jedniak bardzo szybko ogląda żółtą kartkę, za bardzo niebezpieczne zagranie.

• Bardzo dobra i składna akcja Kangurów. Kruse dograł w pole karne, a tam Rogić nie zdołał dopaść do futbolówki.

• Australia w pierwszych minutach spokojnie utrzymuje się przy piłce. Teraz swoją akcję zakończyli nieudanym strzałem.

• Czas na pierwsze kopnięcie tego spotkania!

• Oba zespoły są już na murawie Stadionu Olimpijskiego w Soczi! Teraz czas na hymny obu Państw!

• Australia musi dzisiaj wygrać, a wtedy będą mieć cztery punkty na swoim koncie. Przy porażce Duńczyków liczyć się będzie różnica bramek. Wszystko jest więc możliwe.

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam na relację LIVE!

• Dzień dobry Państwu! Czas poznać kolejne drużyny, które wystąpią w 1/8 finału Mistrzostw Świata! Z pary Australia - Peru tylko "Kangury" mają jeszcze szansę na awans! Czy uda im się spełnić swoje marzenia?

krk

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mundial 2018: Australia - Peru ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mundial 2018: Australia - Peru ONLINE. Australia pozostaje jeszcze w grze o fazę pucharową MŚ w Rosji. Aby awansować do 1/8 finału drużyna z antypodów musi pokonać Peru i liczyć na zwycięstwo Francuzów z Duńczykami. Początek meczu o godz. 16. Relacja LIVE w GOL24!

Mundial 2018: Australia - Peru ONLINE

Australijczycy zdobyli do tej pory zaledwie punkt, ale za dotychczasowe mecze na MŚ 2018 zebrali sporo pochwał. W konfrontacji z Trójkolorowymi zaprezentowali się bardzo solidnie. Nie podłamali się z powodu bramki, którą wbił im Antoine Griezmann i szybko wyrównali - z karnego trafił Mile Jedinak. Ostatecznie "Kangury" musiały jednak uznać wyższość Francuzów.

W starciu z Duńczykami drużyna Berta van Marwijka gola straciła już w 7. minucie. Szybko się jednak po nim otrząsnęła i w przekroju całego spotkania była zespołem nieco lepszym, ale bramkę zdobyła tylko jedną (znowu Mile Jedinak z rzutu karnego).

W grupie C przed ostatnią kolejką prowadzą Francuzi, którzy zgromadzili sześć punktów. Drugie miejsce z czterema oczkami zajmują Duńczycy, Australijczycy mają jeden punkt. Taki układ tabeli sprawia, że drużyna z antypodów do awansu z drugiego miejsca potrzebuje zwycięstwa z Peruwiańczykami. Ale to nie wszystko. Musi liczyć na to, że swój ostatni mecz poważnie potraktują mający już awans w kieszeni Trójkolorowi. Jeśli Duńczycy zdołają choćby zremisować z Francuzami, to Australijczycy mogą zapomnieć o wyjściu z grupy.

W przypadku gdy dwie drużyny w grupie na koniec rywalizacji mają taką samą liczbę punktów w pierwszej kolejności bierze się pod uwagę różnicę bramek we wszystkich meczach grupowych, a jeśli nadal mamy remis, decyduje liczba bramek zdobytych.

Sonda

MŚ 2018: Kto wygra mecz Australia - Peru?

Peruwiańczycy na mundial wrócili po 36 latach, ale już po dwóch grach stracili szansę na awans. W obu spotkaniach przegrali nieznacznie po 0:1 z Danią i Francją. Zespół z Ameryki Południowej żałować może przede wszystkim pierwszego spotkania, w którym stworzył sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, a Christian Cueva przestrzelił z rzutu karnego.

Pod znakiem zapytania stoi występ Jeffersona Farfana, który trafił do szpitala po tym, jak stracił przytomność po zderzeniu głową z kolegą podczas treningu.

MECZE NA MUNDIALU

Australia
Francja - Australia 2:1 (58 Griezmann (k.), 81 Behich [sam.] - 62 Jedinak (k.)
Dania - Australia 1:1 (Eriksen 7 - Jedinak 38 (k.)

Peru
Peru - Dania 0:1 (59 Y. Poulsen)
Francja - Peru 1:0 (Mbappe 34)

Przewidywane składy:

Australia: Ryan - Risdon, Saisnbury, Milligan, Behich - Leckie, Mooy, Jedinak, Kruse - Rogic - Juric

Peru: Gallese – Trauco, Ramos, Rodriguez, Advincula, Tapia, Yotun, Carillo, Cueva, Farfan?, Guerrero.

Australia - Peru TRANSMISJA TV i ONLINE
Spotkanie Australii z Peru od godz. 15:50 pokaże TVP 2 i TVP 4K. Spotkanie prosto z Soczi skomentuje duet: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow. Studio w TVP 2 od 15:35. Gośćmi Piotra Dębowskiego będą Adrian Mierzejewski, Andrzej Strejlau i Jan Tomaszewski.

W internecie mecz będzie można obejrzeć na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej.