Myślenice. Tak tańczono dziś dla Stasia! To nie koniec, w...

Myślenice. Tak tańczono dziś dla Stasia! To nie koniec, w lipcu będzie tu jeszcze koncert

Zdjęcie autora materiału

Katarzyna Hołuj

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Myślenice. Tak tańczono dziś dla Stasia! To nie koniec, w lipcu będzie tu jeszcze koncert
1/23
przejdź do galerii

©Fot. Katarzyna Hołuj

Charytatywny Maraton Zumby dla Stasia przyciągnął na rynek spore fanów zumby i pomagania. Przybli nie żałowali grosza wrzucając je do puszek wolontariuszy ot tak, albo płacąc na fanty, domowe ciasta i inne atrakcje. Nie oszczędzali się także instruktorzy zumby, którzy porwali do tańca tłum ludzi.
Zobacz galerię
Staś Wincenciak z Myślenice to niemowlę, u którego zdiagnozowano neuroblastomę. Jego rodzice z pomocą przyjaciół zbierają środki na jego leczenie zagranicą.

Z pomocą Stasiowi i jeszcze dwójce chorych dzieci chce przyjść teraz pomocą zawiązany niedawno Komitet Społeczny pod nazwą „Pomoc dla dzieci chorych z regionu Myślenic”. Właśnie on będzie organizatorem dużego koncertu charytatywnego pod nazwą "Gramy dla trzech smyków!, który odbędzie się 25 lipca (wtorek) na myślenickim rynku.


Cel, na jaki będą przeznaczone pieniądze z tego koncertu to pomoc trójce dzieci. Oprócz Stasia Wincenciaka z Myślenic to 2-letni Kacperek Chodurek z Jasienicy i 8-letni Kamil Moskal. Cała trójak choruje i czeka na leczenie zagranicą (lub jak Kacperek jest w jego trakcie).

- To nie pierwszy raz kiedy spotykamy się z wielką ofiarnością i chęcią pomocy najbardziej potrzebującym z terenu Powiatu Myślenickiego. Nie możemy mówić i wybierać spośród tych, którzy tej pomocy potrzebują, dlatego powołaliśmy Komitet Społeczny pod nazwą „POMOC DLA DZIECI CHORYCH Z REGIONU MYŚLENIC” który został zatwierdzony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Mamy ogromną nadzieję, że działania podejmowane przez nasz Komitet pozwolą na zebranie wystarczających środków finansowych, które pomogą naszym małym bohaterom i tym samym liczymy na Państwa wsparcie i zaangażowanie – mówią organizatorzy koncertu.

25 lipca na myślenickim rynku wystąpią: Karolina Szczurowska, Devnets, The Perfumes, Chill-e-motion, Żaneta Łabudzka, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Iwaneczko z zespołem.

Loklanym, muzycznym akcentem będzie wystep Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice.

Będą też licytacje, a wśród przedmiotów do wylicytowania są np. korki Roberta Lewandowskiego oraz tygodniowy pobyt w

w Toskanii dla czterech osób.

Koncert poprowadzi aktorka Julia Kamińska w towarzystwie Karola Kani z RMF MAXXX.

- Jeśli chcesz się zaangażować w organizację naszego wydarzenia: wolontariat, punkty gastronomiczne, obsługę techniczną bądź Twoja firma chce wesprzeć organizację koncertu – skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila: gramydlatrzechsmykow@gmail.com - zachęcają organizatorzy.


ZOBACZ KONIECZNIE:WIDEO: Magnes. Kultura Gazura

Źródło: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo