Na brydżowych stołach

STM
Mistrzostwa TZBS Teamów

Dom Studenta w Tarnowie gościł w ubiegły czwartek uczestników Mistrzostw Tarnowskiego Związku Brydża Sportowego Teamów Board a Match. Zawody te zgromadziły na starcie 7 drużyn, a mistrzowski tytuł zapewniła sobie Plazja Tarnów w składzie: Kazimierz Banek, Paweł Korombel, Piotr Markiewicz, Maciej Rodzaj, zdobywając 37 pkt. Drugie miejsce zajął zespół Plazja & Company (Waldemar Guła, Dariusz Sosin, Wacław Sypień, Adam Krysa) - 36 pkt., a na trzeciej pozycji uplasował się TKKF Azoty Tarnów (Marek Surmiak, Wojciech Jadczyk, Adam Dmochowski, Bronisław Micek) - 29 pkt.

O puchar prezesa

Dziesięć par stanęło na starcie rozgrywanego w poniedziałek w Domu Bochniaka w Bochni dziewiątego tegorocznego turnieju o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej. Pierwsze miejsce zapewnił w nim sobie duet Ireneusz Kuźma - Józef Nastałek, uzyskując wynik 62.96 proc. Na drugiej pozycji sklasyfikowana została para Jerzy Bursztyn - Andrzej Liwoch - 57.41 proc., a na trzeciej pozycji, tak jak przed tygodniem, uplasował się duet Bronisław Mucha - Wacław Wyżga - 54.32 proc.

Dziesiąty turniej z tego cyklu rozegrany zostanie w poniedziałek 15 marca. Początek o godz. 17.30.

Barometr Trzech Miast

W poniedziałek, 1 marca w Domu Studenta w Tarnowie odbył się kolejny, piąty już turniej z cyklu Barometr Trzech Miast. Zgromadził on na starcie 31 par, w gronie których najlepszy okazał się tarnowski duet Ryszard Głuszak - Zbigniew Szkołut - 62.02 proc. Dalsze lokaty w czołowej szóstce zajęli: 2. Andrzej Hycnar - Witold Stachnik - 58.15 proc., 3-4. Wojciech Jadczyk - Bronisław Micek i Jarosław Jurkiewicz - Ryszard Skotarski - po 56.40 proc., 5. Olga Długosz - Maciej Grabiec - 56.37 proc., 6. Maciej Rodzaj - Adam Stono (wszyscy Tarnów) - 55.30 proc.

Zapowiedzi

Dzisiaj o godz. 17.30 w tarnowskim Domu Studenta rozpocznie się trzeci turniej o Grand Prix Tarnowa.

W najbliższy poniedziałek, 8 marca, Dom Studenta w Tarnowie gościł będzie natomiast uczestników trzeciego w tym roku turnieju Korespondencyjnych Mistrzostw Polski par. Początek zawodów również o godz. 17.30.