Na jednej połowie

STM
0-1 Ceroń 1, 0-2 Bobek 23, 0-3 Bobek 40, 1-2 Krzaczek 55, 2-3 Pochroń (karny) 86. Sędziował S. Pasek z Tarnowa. Czerwona kartka Król (85 min - faul). Żółte kartki: Krzaczek, Węgiel - Łoch. Widzów 150.

Żabno - Wisłoka II Dębica 2-3 (0-3)

Żabno: Szymura - Węgiel, Miękina, T. Urban, G. Sęk (30 Kijowski) - Krzaczek, Trytko, Pochroń, Kurzawski (68 R. Urban) - Paweł Łoś I, M. Sęk.
Wisłoka II: P. Piątek - Rokosz, Gosek, Ceroń (83 Werbowy), Kędzior - Góra, Łoch, Królikowski, Król - Bobek, W. Urban.
Po bardzo udanym początku rewanżowej rundy rozgrywek, piłkarze Żabna grają coraz gorzej. Po dwóch remisach - z Tarnovią II i Chemikiem - tym razem przegrali z wzmocnioną kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu rezerwą Wisłoki.
Już pierwsza akcja dębiczan przyniosła im powodzenie. Rajd W. Urbana lewym skrzydłem zakończył się dokładną wrzutką na głowę Ceronia, który umieścił piłkę w siatce. Przed przerwą Bobek jeszcze dwa razy zmusił Szymurę do kapitulacji. W 23 min napastnik gości strzałem z 8 metrów zakończył indywidualną akcję, zaś pięć minut przed końcem tej części, z takiej samej odległości wykorzystał dokładne podanie Łocha. W ostatnim fragmencie tej części gry groźnie uderzył Krzaczek, który w 10 minucie drugiej połowy zdobył "główką" - po dośrodkowaniu Trytki - pierwszą bramkę dla gospodarzy. Więcej bramek z gry miejscowi jednak już nie zdobyli. Choć w drugiej części znów grano głównie na tej samej, co przed przerwą połowie boiska. Wynik ustalił z rzutu karnego Pochroń. W końcówce gospodarze mogli jeszcze wyrównać, jednak nie udało im się to. (STM)