Na Pikniku Rodzinnym w Siedlcu (gm. Krzeszowice),...

Na Pikniku Rodzinnym w Siedlcu (gm. Krzeszowice), zorganizowanym przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne bawiły się całe rodziny

Magdalena Palka

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Na Pikniku Rodzinnym w Siedlcu (gm. Krzeszowice), zorganizowanym przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne bawiły się całe rodziny
1/15
przejdź do galerii

©Marian Lewicki/Magazyn Krzeszowicki

Piknik Rodzinny w Siedlcu przyciągnął wielu mieszkańców wsi. Dla dzieci były różne zabawy organizowane przez miejscowych druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz panie z Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego w Siedlcu. Starszym do tańca przygrywał miejscowy zespół muzyczny.
Zobacz galerię
Wczorajsza zabawa rozpoczęła się o godzinie 15. Dzieci oddały się szaleństwu na dmuchanych zjeżdżalniach oraz zabawom organizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną, dzięki tym atrakcjom pojawiły się uśmiechy na ich twarzach.

Mieszkańcy mogli posilić się przepysznymi kiełbaskami z grilla, domowej roboty ciastami i kanapkami. Zespół muzyczny Jana Kulki i Józefa Grabowskiego miał bawić gości do godziny 18, ale impreza mocno się przedłużyła.


Oprócz mieszkańców Siedlca na zabawę przyjechali zaproszeni goście, m.in. burmistrz gminy Krzeszowice Wacław Gregorczyk z małżonką oraz Węgrzy z zaprzyjaźnionej gminy.

Nad całym wydarzeniem czuwała Anna Wróbel-przewodnicząca Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego w Siedlcu.

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Mówimy po krakosku

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo