Klasa A Kraków, GRUPA II. Tylko remis ekipy z Węgrzc

Nadwiślan Kraków - Wanda Kraków 3:0 (1:0)

1:0 D. Żychowski 33, 2:0 Stanek 61, 3:0 Piszczek 77.

Nadwiślan: Mrowiec - Korytowski (70 Poproch), Wira, Turbasa, K. Żychowski - Kania (46 Stanek), Górnisiewicz, D. Żychowski (70 Fima), Sala - Piszczek, Krzywda.

Wanda: Korpak - Śmietana, Bobela, Ciuśniak, Urych, Klęk (80 Włosowicz), Błachut, Żółciak, Janik, Kozioł (46 Rączka), Ogonek.

Nadwiślan odniósł wysokie zwycięstwo i zbliżył się do lidera z Węgrzc, który tylko zremisował. W pierwszej połowie D. Żychowski pokonał bramkarza Wandy w sytuacji sam na sam, a potem nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej połowie Stanek lobem posłał piłkę do bramki, a wynik ustalił Piszczek, który, uwolniwszy się spod opieki obrońcy, strzałem z 14 metrów pokonał Korpaka.

Gracze Wandy wypracowali kilka dobrych okazji, ale niemiłosiernie pudłowali i w kolejnym meczu stracili punkty.   (pan)

Dragon Szczyglice - Błękitni Modlnica 2:6 (2:1)

Bramki: D. Molik, R. Molik - Dudek 3, K. Szumiec 2, Brud.

Dragon: Schneider - Habuda (46 Stebnicki), Sas, Morawiec, Kmiecik (60 Krawczyk), Bartyzel, Zieliński (70 Kofin), Kańka, D. Molik, R. Molik, Mroziński (57 Rusinek).

Błękitni: Janik - Pyzioł, Kuciel (78 Kwaśniewski), Celarski, T. Żurek (46 Brud), Zaporowski, Lorenc, K. Szumiec, Zabiegaj, Dudek, Pasternak (46 Synowski).

Faworyzowani goście objęli prowadzenie, ale w końcówce I połowy sytuacja się zmieniła. Najpierw D. Molik bardzo ładnie strzelił z rzutu wolnego, a potem po rozegraniu stałego fragmentu gry R. Molik dał Dragonowi prowadzenie.

O losach meczu zadecydował początek II połowy. Bramki stracone w 46 i 48 min sprawiły, że gospodarze poddali się, a przyjezdni kontrolując grę, strzelili jeszcze trzy gole.   (pan)

Dąbski Kraków - Bratniak Kraków 0:3 (0:1)

Bramki: Górka, Klich, Kromka.

Dąbski: Strycharz - Szot, Kłak (75 Nowak), Palonek, Jękot (70 Goczowski) - Skowroński (75 Czaja), Semper (60 Małkowski), Cebula, Rospond - Zawartka, Raś.

Bratniak: Kumpel - Bilat, Pszczoła, Matusik, Kutrzyk - Kromka (71 T.Górka), C. Górka (74 Kluza), Kupka, Zawiliński - Nawrot (70 Celusta), Kułaj (56 Klich).

Gospodarze zagrali bardzo słabo, a Bratniak rozkręca się, gdyż do gry wrócili studenci.

W innych meczach: Lot Balice - Wawel Kraków 3:0 (1:0), Tokarczyk, Zębala, Duszyk; Iskra Radwanowice - Zwierzyniecki Kraków 2:0; Sportowiec Modlniczka - Bieżanowianka Kraków 1:0 (0:0), Szopa; Rybitwy Kraków - TS Węgrzce 0:0.

1.   Węgrzce   9   22   35-5

2.   Nadwiślan   9   18   26-12

3.   Iskra   9   18   21-10

4.   Rybitwy   9   17   16-16

5.   Błękitni   9   16   31-16

6.   Sportowiec   9   16   12-13

7.   Dąbski   9   14   16-27

8.   Lot   9   11   14-15