Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Nagroda dla cierpliwych

MAS
1-0 Rudzki 45 min, 2-0 Olczykowski 79 min, 3-0 Wyroba 90 min. Sędziował D. Młynarczyk z Siedlec. Żółte kartki: Mistarz - Sejdziński, Kulczycki. Widzów 1000.

Dalin Myślenice - Alit Ożarów 3-0 (1-0)

Dalin: Felsch - Tomeczko, Nowak, Mistarz - Fornalik, Czajczyk (72 Bierówka), Olczykowski (87 Włodarczyk), Rudzki, Stoch - Cygan (82 Tchiekoura), Wyroba.
Alit: Ziółkowski - Cieciura, Gołębiowski, Dzikowski - Rochecki, Karwacki, Sejdziński, Kulczycki, Buczek - Sajdak, Smolek (77 Rejmus).
Łatwą do przewidzenia taktykę wzmocnionej defensywy wybrali goście, zadaniem więc gospodarzy stało się rozbijanie muru z Ożarowa. Sporo czasu stracił na to Dalin. Dopiero w 45 min piłkę nieudanie wybitą przez Alit, przejął Wyroba, podał do Rudzkiego, a ten pokonał Ziółkowskiego.
Akcje gości były sporadyczne. Z ciekawszych wypada odnotować dwie: w 30 minucie Buczek przegrał pojedynek z Felschem, w 32 Sajdak z bliska posłał piłkę obok słupka.
Niewiele zmienił się obraz gry po przerwie. Dalin nadal był stroną przeważającą, miał szansę kilkakrotnie trafić do bramki. W 48 min Stoch podał do Rudzkiego, tym razem jednak nie udało się mu ponownie trafić do siatki. Piłka minęła słupek. Także kolejne dwa strzały w 56 i 58 były niecelne. Wreszcie w 79 min Olczykowski z 7 m trafił do bramki gości zamieniając na bramkę podanie Stocha. W ostatniej minucie cierpliwi kibice doczekali się najładniejszej bramki meczu. Wyroba minął kilku rywali, kończąc solową akcję pięknym, a w dodatku celnym strzałem.
Po meczu trener Dalinu Wiesław Bańkosz powiedział: - Mimo wysokiej wygranej 3-0 mecz z Alitem był dla nas trudny. Rywal okazał się trudny i groźny. Nie ukrywał, że interesują go trzy punkty, w ostateczności remis. Bardzo ważną bramkę do szatni strzelił w 45 min Rudzki, a sytuację na dobre opanowaliśmy w 79 min, kiedy drugą bramkę strzelił Olczykowski.
W najbliższą sobotę Dalin zagra z Górnikiem w Wieliczce.