Nagrody za najlepsze obiekty architektury. Czas zgłosić...

Nagrody za najlepsze obiekty architektury. Czas zgłosić kandydatów

Zdjęcie autora materiału
Grzegorz Skowron

Dziennik Polski 24

Nagrody za najlepsze obiekty architektury. Czas zgłosić kandydatów
Tylko do 2 lipca można zgłaszać współczesne realizacje architektoniczne do Nagrody Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza.
Nagrody za najlepsze obiekty architektury. Czas zgłosić kandydatów
- Małopolska zachwyca nie tylko ze względu na piękno przyrody czy wielowiekowe zabytki, które można znaleźć we wszystkich zakątkach naszego regionu. Nie brakuje tu także wielu wyjątkowych w skali całej Europy budynków, w których stosowane są nie tylko innowacyjne rozwiązania architektoniczne, ale które nawiązują też do bogatego dziedzictwa kulturowego Małopolski - mówi Leszek Zegzda z Zarządu Województwa i zachęca do zgłaszania propozycji do nagrody za dobrą architekturę.


Nagroda Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza jest przyznawana już po raz dziewiąty. Docenia ona najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski. Jest ona przyznawana raz na dwa lata w trzech kategoriach: architektura użyteczności publicznej, architektura mieszkaniowa, przestrzeń publiczna.

Aby starać się o przyznanie prestiżowego wyróżnienia, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.malopolska.pl i dostarczyć go wraz z wymaganymi załącznikami do 2 lipca 2018 r. do sekretariatu konkursu, czyli siedziby Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Kraków (pl. Szczepański 6, 31-011 Kraków).

ZOBACZ KONIECZNIE:
Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!


WIDEO: Poważny program - playlista 3 odcinków

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo