1 z 14
Następne
Najciekawsze antyki i starocie na krakowskim portalu aukcyjnym [ZDJĘCIA]
Próba konia - W.Kowal - wg J.Brandta
1 500,00 zł
Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie naciągniętym na blejtram o wymiarach 100x70cm. Werniksowany i sygnowany.
Kliknij tutaj