Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Najniebezpieczniejsze selfie świata. Te zdjęcia szokują. Wielu zginęło! [ZDJĘCIA]

niebezpieczne selfie, selfie stick, najniebezpieczniejsze selfie świata

Instagram

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/31] Następne

Popularne słowo "selfie" nie doczekało się odpowiednika, a oznacza nic innego jak zdjęcie zrobione samemu sobie smartfonem i umieszczane na portalu społecznościowym.

Moda na robienie sobie selfie opanowała cały świat. Z czasem niepozorne zdjęcia dla wielu ludzi zaczęły stawać się obsesją. Z początku wyglądało to tak, że wystarczyło stanąć przed lustrem, zaprosić chłopaka, wziąć ze sobą kota lub psa, czy ująć w tle jakiś ładny widok i mieliśmy gotowe zdjęcie. Bardzo szybko jednak tego typu formy autoportretu zaczęły się nudzić. Szukano sposobów na wyróżnienie się z tłumu "maniaków selfie". Rosjanka Angela Nikolau, czy tureccy wspinacze Payel Smirnov i Ozcan Ipar gotowi byli zaryzykować życie dla niezwykłego zdjęcia. Mają oni na swoim koncie wspinaczki na najwyższe budynki świata. Ich bronią jest bardzo dobra kondycja fizyczna i "selfie stick", dzięki któremu uwieczniają na portalach społecznościowych kolejne trofea w postaci zdjęć. Takich, jak oni jest jednak wiele więcej. Zobaczcie niezwykłą galerię najbardziej niebezpiecznych selfie świata.

Selfie ludzi, którzy chcą w jakiś sposób wyróżnić się z tłumu często mrożą krew w żyłach. Tego typu zdjęcia są często bardzo niebezpieczne. I to własnie ta dawka emocji, adrenaliny i chęci wyróżnienia się, przyciąga kolejnych śmiałków niebezpiecznego selfie. Jeśli wierzyć statystykom, na świecie odnotowano ponad 50 śmiertelnych przypadków, podczas próby zrobienia sobie niebezpiecznego selfie.Przeczytaj też: Najniebezpieczniejsze selfie świata. Te zdjęcia szokują! [ZDJĘCIA]

Polecamy