Nie taki diabeł straszny

BK
Jeden punkt w sytuacji Garbarza to bardzo niewiele, ale w Zembrzycach mają nadzieję, że remis z Glinikiem może pozwoli się przełamać ich drużynie przed finiszem rundy jesiennej.

Trener Garbarza zadowolony był z gry, ale przyznał, że jeden punkt, to skromna zdobycz

5 miejsce piłkarzy z Gorlic w tabeli nie jest przypadkowe. Ostatnia seria Glinika też robi wrażenie. Wygrana nad Garbarnią (3-2) czy wcześniej na wyjeździe z Fablokiem (2-1) świadczą o dużych możliwościach zespołu ze wschodu.
Nic dziwnego, że w Zembrzycach obawiano się tej potyczki.
Sami piłkarze zagrali jednak bez respektu i w pierwszych minutach chyba zaskoczyli nawet gorliczan otwartą grą. - Wciągu pierwszych 10 minut mieliśmy ztrzy okazje. Szkoda, że nie udało się wykorzystać chociaż jednej. Myślę, że wtedy byłaby szansa powalczyć bardziej skutecznie nawet ocałą pulę. Po kwadransie gry mecz się wyrównał, ale wII połowie znów posiadaliśmy przewagę ikolejne okazje. Jeszcze wostatniej minucie Paweł Słowik mógł wpisać się na listę strzelców. Niestety, tym razem zabrakło nam trochę szczęścia iskuteczności. Ucieszyła mnie natomiast postawa drużyny, wtym młodszych zawodników, którzy tym razem starali się nie pozostawać wtyle za doświadczonymi kolegami. Mniej natomiast cieszy zdobycz, bo jeden punkt wnaszej sytuacji to bardzo niewiele - ocenił trener Garbarza Zbigniew Bulek.
Goście też narzekali na brak skuteczności swoich piłkarzy przede wszystkim Hajduka. - WIpołowie dwukrotnie uderzył zdystansu iwobu przypadkach trafił wsłupek. Zkolei kilka minut przed końcem był wsytuacji sam na sam i____także nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy - przypomniał kierownik drużyny Andrzej Cetnarowski.
Zgodził się, że w II połowie inicjatywa była po stronie rywali. - Były to jednak przede wszystkim dalekie wrzutki na nasze przedpole, zktórymi nasz bramkarz iobrońcy spokojnie sobie radzili. Z____tej przewagi niewiele wynikało - stwierdził Andrzej Cetnarowski.**(BK)