Bramki: 1:0 Bałut 14, 2:0 Bałut 40.

Polan: Nizołek – Prażuch, Maciosek, Budzyński (64 Nowak), Kordela– Czerkies, K. Wrzosek, Ślęczka (77 Nogaś), Mosio (64 Tomasiewicz) – Liro, Bałut (84 A. Wrzosek).

Jadowniczanka: Pacura – Bujak, Wójtowicz, Kulig, Żak – Ogar, Baran, Rejkowicz, Duda (64 Stąsiek) – Krzywilk (86 Zuzia), Dzieński (71 Stec).

Sędziował: Bartłomiej Zaręba (Kraków). Widzów: 100.

Polan zupełnie zdominował gości z Jadownik. Już w 2 min na bramkę Pacury strzelał K. Wrzosek, ale minimalnie chybił.

Po niespełna kwadransie gry było już jednak 1:0, gdy po podaniu Kordeli piłkę do siatki skierował Bałut. Jado­wni­czanka pierwszą groźną okazję stworzyła sobie dopiero po pół godzinie.

O centymetry pomylił się Ogar. A tuż przed przerwą gola na 2:0 zdobył niezawodny Bałut.

W drugiej połowie napastnik Polanu miał ochotę na skompletowanie hat-tricka. Najpierw świetną interwencją popisał się Pacura, a później Bałut huknął w poprzeczkę. Prowadzenie mógł podwyższyć Tomasie­wicz, ale fatalnie spudłował.