Niemiecka sieć sklepów TEDi debiutuje w Polsce. Pierwsze...

Niemiecka sieć sklepów TEDi debiutuje w Polsce. Pierwsze zakupy zrobimy w Dąbrowie Górniczej ZDJĘCIA

PAS

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Co będziemy mogli kupić w sklepach TEDi? Sieć nie skupia się w dużej części na ubraniach, tak jak czyni to np. bezpośredni konkurent na rynku – Pepco,
1/7

Przejdź do
galerii zdjęć

©mat. prasowe TEDi

Niemiecka sieć handlowa TEDi zadebiutuje w piątek 29 czerwca w Polsce. Jej pierwszy sklep został otwarty o godzinie 9 w nowym Vendo Parku w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Katowickiej, przy drodze krajowej nr 94 w kierunku na Katowice.

Pierwszy sklep TEDi w Polsce będzie w Dąbrowie Górniczej


Jak poinformował Informacyjny Serwis Biznesowy ISBnews, prezes TEDi Polska Mirosław Huczek stwierdził, że firma planuje otwarcie kilkudziesięciu punktów w tym roku w Polsce. - Jest to możliwe organizacyjnie i możliwe ze względu na dostępność lokalizacji. Interesują nas właściwie wszelkie powierzchnie od 500 do 1300 metrów kwadratowych, chętnie w ramach parków handlowych wśród innych operatorów dyskontowych - przyznał prezes spółki TEDi. Drugi w Polsce sklep niemieckiej sieci na zostać otwarty w Łodzi, także na terenie Vendo Parku.

Co będziemy mogli kupić w sklepach TEDi? Sieć nie skupia się w dużej części na ubraniach, tak jak czyni to np. bezpośredni konkurent na rynku – Pepco, ale docelowo stawia na m.in. zabawki, artykuły biurowe, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły dla zwierząt, artykuły dekoracji wnętrz, drobną elektronikę i kosmetyki.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA SKLEPÓW TEDI
Zobacz galerię


Sieć powstała w 2004 roku i łącznie ma już w Europie około 2000 sklepów. Oprócz Niemiec najwcześniej TEDi pojawiło się w Austrii. Swoje sklepy ma dziś również na Słowacji, w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Słowacji. Kolejnymi rynkami, na które wkracza są właśnie Polska oraz Portugalia.Jak podaje Informacyjny Serwis Biznesowy ISBnews siedziba polskiego przedstawicielstwa mieści się Katowicach, w biurowcu przy ul. 11 Listopada. Jak przyznała portalowi Rebeca Alshah z biura prasowego TEDi Katowice były dla spółki optymalnym wyborem, zarówno pod względem jakości infrastruktury, jak i bardzo szerokiej dostępności kadr w regionie. To również obszar o największej koncentracji ludności w kraju. Dlatego kolejne sklepy mają się pojawić także na terenie województwa śląskiego.

Vendo Park w Dąbrowie Górniczej otwiera tymczasem swoje podwoje 29 czerwca. Zakupy będzie można robić w nowych sklepach przy ulicy Katowickiej 29 czerwca od godziny 9. W tym dniu czekać będzie na klientów wiele atrakcji i niespodzianek.

Zobacz zdjęcia: Zobacz galerię

– Atrakcje dla mieszkańców i klientów rozpoczną się o godz. 11, a uroczyste otwarcie Vendo Parku zaplanowane zostało na godzinę 14. Od godz. 11 czekać będą m.in. plac zabaw dla dzieci, strefa dla rodzin, strefa relaksu dla dorosłych, warsztaty ekologiczne. Na miejscu będzie też zbierana karma dla zwierzaków ze schroniska. Zapraszamy serdecznie do Vendo Parku – podkreśla Anna Grygorczyk z Trei Real Estate Poland Sp. z o.o., inwestora nowego centrum handlowego, które powstało w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Auchana.

Czytaj także: Vendo Park na ukończeniu. 29 czerwca wielkie otwarcie

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Mazda Mirai Motors Challange 2018


Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
gość

gość (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Niemiecka sieć handlowa TEDi zadebiutuje w piątek 29 czerwca w Polsce. Jej pierwszy sklep został otwarty o godzinie 9 w nowym Vendo Parku w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Katowickiej,

KTO PISZE...rozwiń całość

Niemiecka sieć handlowa TEDi zadebiutuje w piątek 29 czerwca w Polsce. Jej pierwszy sklep został otwarty o godzinie 9 w nowym Vendo Parku w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Katowickiej,

KTO PISZE TAKIE TEKSTY????????????zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo