Nieudany początek sparingów siatkarek z Muszyny

(łm)
Trener Bogdan Serwiński
Trener Bogdan Serwiński Karolina Misztal / Polskapresse
Siatkarki z Muszyny zajęły czwarte, ostatnie miejsce w turnieju rozgrywanym w Kobyłce k. Warszawy. „Mineralne” najpierw przegrały 0:3 (22:25,17:25, 19:25) z Developresem Rzeszów, a potem także 0:3 (17:25, 15:25, 23:25) z Budowlanymi Łódź. Dla „Mineralnych” były to pierwsze gry kontrolne w trakcie tego okresu przygotowawczego. Orlen Liga ruszy 15 października.

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka wygrał Developres, w finale pokonując Legionovię 3:0.

- Nie o miejsca chodzi w graniu w tym okresie przygotowań. Trudno mówić o naszej wyjściowej szóstce. Była ona raczej rotacyjna. Chodziło przede wszystkim o to, żeby każda z zawodniczek miała okazję pograć – mówi Bogdan Serwiński, trener muszynianek.

W kolejny weekend siatkarki z Muszyny zagrają w turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Tu znajdziesz więcej najnowszych informacji o siatkówce

Materiał oryginalny: Nieudany początek sparingów siatkarek z Muszyny - Gazeta Krakowska