Nieudany wieczór Polaków

(BK)
Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik Bartek Syta
Piłka nożna. Nie był to udany wieczór dla Kamila Glika z Torino i Arkadiusza Milika z Ajaksu Amsterdam. Drużyny Polaków przegrały pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Europy.

Glik rozegrał całe spotkanie. Drużyna Polaka od 27 minuty grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Marco Benassiego. Rosyjski zespół wykorzystał przewagę i zapewnił sobie dwubramkową zaliczkę.

Arkadiusz Milik na boisku w Kijowie, gdzie rozgrywany był mecz Ajaksu z Dnipro, na boisku przebywał do 77 minuty. Dnipro okazało się trudniejszym rywalem niż Legia. Wynik został ustalony już przed przerwą.

Wyniki pierwszych meczów 1/8 finału Ligi Europy: Zenit St. Petersburg - AC Torino 2:0 (1:0), Witsel 38, Criscito 53; Dnipro Dniepropietrowsk - Ajax Amsterdam 1:0 (1:0), Zozula; VfL Wolfsburg - Inter Mediolan 3:1 (1:1), Naldo 28, De Bruyne 63, 75 - Palacio 6; Club Brugge - Besiktas Stambuł 2:1 (0:0), De Sutter 62, Refaelov 79 (k) - Tore 46. Pozostałe mecze zakończyły się po zamknięciu numeru.