Niewykorzystane rzuty karne

Kmita: Styba - Biesiada, Kucharczyk, P. Janik, Olesiński - Wróbel, Bartuś, Z. Janik, Kłeczek (67 Firek) - Jakubowski (73 Wróblewski), Ziobro (62 Piszczek).

Kmita Zabierzów - Wanda Nowa Huta 1-0 (0-0)

1-0 Kłeczek 54. Sędziował Bartosz Kuliberda. Żółte kartki: Olesiński - Krawczyk. Widzów 250.
 Wanda: Korpak - Fijałkowski, Skrzydlewski, Urych, Przybycień - Bobela, Krawczyk, Żółciak, Borkowski - Połetek, Krupa.
 Przez długi czas zespół Kmity, uważany za faworyta, nie mógł sobie poradzić z osłabioną i przystępującą do rozgrywek "z marszu" nowohucką Wandą. Mimo przewagi piłkarze z Zabierzowa oddali pierwszy groźny strzał dopiero**w 19 min, gdy uderzenie Kucharczyka przeszło tuż obok słupka. Kolejną bardzo groźną akcję gospodarze przeprowadzili w 29 min, a piękny strzał Zdzisława Janika z 30 m świetnie obronił Korpak. Grający trener Kmity nie popisał się za to kilka minut później, gdy nie wykorzystał rzutu karnego, a na drodze stanął mu znów, kapitalnie interweniujący, golkiper gości. Zespół Wandy z rzadka próbował kontratakować, jednak obrońcy z Zabierzowa rozbijali te ataki na 16. metrze. Goście mogli jeszcze stracić w 45 min gola, jednak tego dnia Krzysztof Korpak miał swój dzień i znakomicie obronił strzał Jakubowskiego.
 Gospodarze dopięli swego kilka minut po przerwie, gdy w pozornie niegroźnej sytuacji zagapili się obrońcy Wandy, a Kłeczek z bliska skierował piłkę do siatki. Od tego momentu tempo gry nieco siadło, zespół Kmity cały czas atakował, lecz jedyną, naprawdę groźną sytuacją był strzał Bartusia, po którym piłka trafiła w poprzeczkę i spadła tuż przed linią bramkową. Miejscowi mieli jeszcze jedną okazję, jednak kolejny raz nie potrafili wykorzystać karnego, a tym razem pechowym egzekutorem był Bartuś, którego strzał poszybował w sporej odległości od bramki. Pod koniec meczu goście rzucili się jeszcze do ataku, jednak nie zagrozili poważniej bramce Styby, tak więc licznie zgromadzona publiczność mogła być zadowolona zarówno z wyniku, jak i postawy swoich piłkarzy.