Niezasłużony pogrom

JABU
1-0 Malinowski 5, 2-0 Lekki 43, 3-0 Mrózek 81, 4-0 Pasionek 85. Sędziował Artur Hawryszko z Krakowa. Żółte kartki: Pasionek - Kijowski, T. Urban. Widzów: 300.

Orkan Szczyrzyc - Polan Żabno 4-0 (2-0)

Orkan: Dudzik 6 - Lekki 6, Wyroba 7 (85 Drozd), Abram 8, Jurkiewicz 6 - Cheba 5 (80 P. Wójcik), Mrózek 8, D. Nowak 6, Malinowski 6 - Potoczny 6, Pasionek 7.
   Polan: Szymura 3 - Jachym 4, Spinda 4, Mikoś 4, B. Lustofin 4 (46 T. Urban 4) - Krzaczek 4, Kurzawski 5, Kijowski 5, A. Wójcik 4 (77 Świątek) - Mosio 5, R. Urban 3.
   Działacze Orkana godnie uczcili pierwszy mecz zespołu w czwartej lidze. Piłkarze gospodarzy postarali się o podtrzymanie podniosłego nastroju i już w piątej minucie meczu objęli prowadzenie. Andrzej Abram świetnie podał na lewo do Pasionka. Dośrodkowanie tego ostatniego przeleciało wzdłuż linii pola bramkowego, a zamykający akcję Ignacy Malinowski dopełnił formalności. W pierwszej połowie trzech znakomitych sytuacji pod bramką gospodarzy nie wykorzystał Rafał Urban. W 43 min z rzutu rożnego dośrodkowywał Abram. Obrońcy Polanu nie wybili nisko lecącej piłki i Grzegorz Szymura nie miał szans po "szczupaku" Pawła Lekkiego z ośmiu metrów.
   Po przerwie tempo gry spadło. Zdecydowanie przeważali przyjezdni, lecz mimo licznych prób nie wypracowywali sytuacji bramkowychi. Gola mógł im podarować bezmyślnym wyjściem do piłki Rafał Dudzik, ale główka Grzegorza Mosio była minimalnie niecelna. Orkan w końcówce dwa razy skontrował i skończyło się na niezasłużonym pogromie Polanu. (JABU)