Niezła postawa młodzieży

STM
PIŁKA RĘCZNA. Na pożegnanie z występami na zapleczu ekstraklasy, tarnowskie "Jaskółki" zmierzyły się w wyjazdowym pojedynku z Olimpią Piekary Śląskie. Spotkanie to zakończyło się porażką tarnowian 24-40 (9-20).

Po meczu trener Unii, Franciszek Gąsior powiedział: - Ponieważ był to dla nas już mecz o nic, zagraliśmy w nim praktycznie drugim składem. Do Piekar Śląskich w ogóle nie pojechał z nami Marcin Niedojadło, którego odzywka do sędziego w spotkaniu z ChKS Łódź "wyceniona" została na cztery mecze dyskwalifikacji. Pozostali bardziej doświadczeni zawodnicy, drugą połowę spędzili już natomiast praktycznie na ławce, a na parkiecie grała głównie młodzież. Młodzi zaprezentowali się zresztą całkiem nieźle, walczyli i przez blisko kwadrans nie pozwolili gospodarzom na powiększenie przewagi z pierwszej połowy meczu. Wyróżniającymi się zawodnikami w prowadzonym przeze mnie zespole byli z pewnością Łukasz Sztorc oraz Łukasz Szatko. Nadal trudno mi powiedzieć, co będzie dalej z tą drużyną. Myślę w dodatku, że jeszcze długo nie będzie nic wiadomo, a jakichś konkretnych decyzji spodziewać się można nie wcześniej niż w okolicach wakacji. (STM)