Nowa Clavia

pan
1-0 Grzesik 7, 2-0 Grzesik 44, 3-0 Oświęcimski 80, 3-1 A. Rajca 88. Sędziował Zenon Maciak. Żółte kartki: P. Mistarz, Oświęcimski. Widzów 200.

Clavia Świątniki - Skalnik Trzemeśnia 3-1 (2-0)

Clavia: Stryszowski - Siatka, Kurowski, Józkowicz - Grzesik, Lepiochin (50 Duraj), Gawor, Oświęcimski, Chajdecki (46 Maślanka) - Suder, Stachurski.
Skalnik: Malina - Hanusiak, Skóra, J. Rajca, Mistarz - Kania, A. Górka (60 P. Mistarz), D. Górka, Makselorz - Skałka (70 Mleczek), A. Rajca.
Mecz walczących o utrzymanie drużyn rozpoczął się dla Clavii pomyślnie, bowiem w 7 min Grzesik głową ulokował piłkę w samym okienku. Tuż przed przerwą ten sam zawodnik zaskoczył Malinę strzałem z 18 metrów. Po przerwie goście dążyli do zdobycia bramki, ale szybciej uczynił to Oświęcimski strzelając z 25 m w okienko. Honorową bramkę dla Skalnika zdobył Andrzej Rajca w zamieszaniu podbramkowym na dwie minuty przed końcem.
Mocno przebudowany zespół Clavii odniósł drugie zwycięstwo w tym sezonie, ponownie pokonując Skalnika.