Nowy punkt odbioru księgarni Bonito.pl w Krakowie...

Nowy punkt odbioru księgarni Bonito.pl w Krakowie

Materiał partnera zewnętrznego

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Nowy punkt odbioru księgarni Bonito.pl w Krakowie
1/6
przejdź do galerii
Każdy miłośnik książek powinien zapamiętać ten adres: ul. Wielicka 28. To tu, na parterze biurowca Equal Business Park, swój punkt odbioru zamówień otworzyła największa księgarnia internetowa w Polsce. Mieszkańcy Krakowa mogą już dziś skorzystać z bogatej oferty Bonito.pl. A jest w czym wybierać. W ofercie księgarni znajduje się ponad 220 tys. produktów w rewelacyjnie niskich cenach! Są to książki, zabawki, puzzle, gry, filmy DVD i Blu-ray, płyty z muzyką, artykuły szkolne i papiernicze.

W punktach Bonito.pl klienci mogą przejrzeć książki przed zakupem i bezpłatnie odebrać swoje zamówienia. Czekają tam też darmowe zakładki do książek, bestsellery i nowości dostępne od ręki oraz karty podarunkowe. Oferta księgarni jest wyjątkowo szeroka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Niskie ceny, liczne promocje, ekspresowa dostawa, darmowy odbiór w punktach, program rabatowy „bonito.plus” oraz 5% upustu dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny to tylko niektóre atuty Bonito.pl.

Aktualnie Bonito.pl znajduje się już w 12 miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdyni, Gdańsku, Łodzi, Chorzowie, Rzeszowie, Bielsku-Białej oraz Lublinie. W całym kraju jest 27 punktów odbioru zamówień, a planowane są kolejne lokale, w których klienci będą mogli bezpłatnie odebrać swoje zamówienia.

Bonito.pl jest obecne na rynku od ponad 12 lat. Pierwsza książka internetowej księgarni trafiła do rąk czytelnika w 2006 r. Od tego czasu firma stale się rozwija, wzbogacając ofertę wydawniczą, rozszerzając asortyment oraz umożliwiając klientom wygodny i darmowy odbiór zamówień.

Bonito.pl tworzy zespół ponad 300 osób, które każdego dnia pracują nad tym, aby każde z ponad 200 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.
Szybkość oraz wysoka jakość obsługi jest kluczowym aspektem dla firmy. Klienci mogą w łatwy sposób skontaktować się z księgarnią – telefonicznie pod numerem 12 210 09 02, mailowo poprzez adres bok@bonito.pl oraz za pośrednictwem profilu na Facebooku.

Bonito.pl w liczbach:

• 200 tys. zamówień jest realizowanych każdego miesiąca,
• 4 100 mkw. wynosi powierzchnia magazynu znajdującego się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – Goodman Kraków Airport Logistics Centre, w którym może się zmieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek oraz 500 000 sztuk towarów z innych kategorii,
• 27 punktów odbioru w 12 miastach Polski,
• 220 tys. produktów w ofercie, w tym:
- 146 tys. książek
- 36 tys. CD i DVD
- 14 tys. zabawek
- 9,5 tys. artykułów szkolnych i papierniczych
- 6 tys. puzzli i gier


Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo